Chrobry Głogów postawi się mistrzom Polski?

Chrobry Głogów zagra we wtorek na własnym parkiecie z Vive Tauronem Kielce. - Mam nadzieję, że kibice obejrzą dobre spotkanie - mówi trener Krzysztof Przybylski.

Jego zespół przeżywa ciężkie chwile. Głogowianie w pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko punkt i wiele wskazuje na to, że fazę zasadniczą ligowych rozgrywek zakończą na ósmej lokacie. Chrobry na zwycięstwo czeka od połowy lutego. Trudno liczyć na to, że złą passę przełamie we wtorek. [ad=rectangle] Czy kielczanie mają jakieś słabe strony? - Ciężko takie wskazać. To bardzo mocny zespół, a który zawodnik nie wejdzie na boisko, prezentuje wysoką i równą formę. Na pewno nie możemy się ich jednak przestraszyć. Gramy u siebie, musimy postawić rywalowi twarde warunki w obronie i nie robić zbyt wielu błędów w ataku - zapowiada trener Przybylski.

Przed ekipą z Dolnego Śląska trudne dni. - To ciężki tydzień. We wtorek gramy z Vive, a w sobotę Wybrzeżem. Będziemy starali się łączyć przygotowanie do tych dwóch meczów. Jest mało czasu - przyznaje szkoleniowiec Chrobrego. Wtorkowy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Źródło: spr-chrobry.glogow.pl