MŚ NA ŻYWO: Hiszpania gra z Francją o finał!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Reprezentacja Francji pokonała Hiszpanię 26:22 i zagra w finale mistrzostw świata!
Skomentuj 2
59 min. - 22:26 - Hiszpania - Francja - Michael Guigou ustala wynik meczu!
Skomentuj 1
59 min. - 22:25 - Hiszpania - Francja - Karny dla Hiszpanii. Victor Tomas rzuca nieskutecznie. Thierry Omeyer broni czwarty rzut karny!
Skomentuj 0
59 min. - 22:25 - Hiszpania - Francja - Hiszpanie kryją wysoko. Valentin Porte trafia ze skrzydła!
Skomentuj 0
58 min. - 22:24 - Hiszpania - Francja - Czas dla reprezentacji Francji. Na zegarze 58 min i 22 sekundy.
Skomentuj 0
58 min. - 22:24 - Hiszpania - Francja - Trójkolorowi ponownie gubią piłkę i Hiszpanie w ataku pozycyjnym. Raul Entrerrios fauluje w ofensywie!
Skomentuj 0
  • 57 min. - 22:24 - Hiszpania - Francja - Francuzi gubią piłkę, jednak Gonzalo Perez de Vargas niedokładnie podawał do kontrataku.
    Skomentuj 0
    57 min. - 22:24 - Hiszpania - Francja - Trójkolorowi długo rozgrywają akcję. Hiszpanie przechwytują piłkę! Także oni mają problemy z wypracowaniem dobrej pozycji rzutowej. Thierry Omeyer znakomicie w bramce!
    Skomentuj 0
    55 min. - 22:24 - Hiszpania - Francja - Cedric Sorhaindo pomylił się w znakomitej sytuacji. Kontratak na bramkę zamienił Cristian Ugalde! Gdyby trafił kołowy mogło być po meczu.
    Skomentuj 2
    54 min. - 21:24 - Hiszpania - Francja - Czas dla reprezentacji Hiszpanii.
    Skomentuj 3
    54 min. - 21:24 - Hiszpania - Francja - Raul Entrerrios rzuca nieskutecznie, górą Thierry Omeyer!
    Skomentuj 0
    52 min. - 21:24 - Hiszpania - Francja - Cedric Sorhaindo wywalczył rzut karny. Guillaume Joli rzuca pewnie. Hiszpanie nie wykorzystali gry w przewadze.
    Skomentuj 0
    52 min. - 21:23 - Hiszpania - Francja - Cedric Sorhaindo zdobywa ważna bramkę dla Francji. Victor Tomas przegrał pojedynek z bramkarzem. Skrzydłowy miał znakomitą sytuację.
    Skomentuj 0
    51 min. - 21:22 - Hiszpania - Francja - Victor Tomas na linii siedmiu metrów. Thierry Omeyer broni trzeci rzut karny, jednak przy dobitce nie dał rady.
    Skomentuj 0
    50 min. - 20:22 - Hiszpania - Francja - Xavier Barachet szczęśliwie zdobywa bramkę. Joan Canellas wywalczył rzut karny.  Xavier Barachet wykluczony na dwie minuty.
    Skomentuj 0
    49 min. - 20:21 - Hiszpania - Francja - Joan Canellas wywalczył rzut karny. Poszkodowany na linii siódmego metra. Hiszpan nie trafia, jednak przy dobitce był już skuteczny!
    Skomentuj 0
    47 min. - 19:21 - Hiszpania - Francja - Cristian Ugalde przełamuje niemoc Hiszpanów. Trójkolorowi gubią piłkę, jednak Hiszpanie zbyt chaotycznie rozgrywali kontratak.
    Skomentuj 1
    47 min. - 18:21 - Hiszpania - Francja - Victor Tomas z bardzo trudnej pozycji rzuca nieskutecznie. Daniel Narcisse zdobywa ważną bramkę!
    Skomentuj 0
    45 min. - 18:20 - Hiszpania - Francja - Hiszpanie tracą piłkę, zbyt długo rozgrywali akcję. Jerome Fernandez rzuca jednak niecelnie i Hiszpanie ponownie w natarciu.
    Skomentuj 0
    43 min. - 18:20 - Hiszpania - Francja - Julen Aguinagalde faulowany, rywal stał w kole, jednak sędziowie tego nie zauważyli. Ostre spięcie na parkiecie. Nikola Karabatić upadł na parkiet w teatralny sposób.
    Skomentuj 0
    43 min. - 18:20 - Hiszpania - Francja - Cedric Sorhaindo zdobywa bramkę z koła. To dopiero drugie trafienie Francji w drugiej połowie.
    Skomentuj 0
    42 min. - 18:19 - Hiszpania - Francja - Joan Canellas ucierpiał po starciu z obroną rywali. Hiszpan gotowy jednak do gry. Daniel Narcisse zmarnował kontratak!
    Skomentuj 0
    41 min. - 18:19 - Hiszpania - Francja - Jorge Maqueda rzuca niecelnie, jednak nie była to dobra pozycja. Gonzalo Perez de Vargas broni rzut rywali ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    39 min. - 18:19 - Hiszpania - Francja - Kolejne wykluczenie dla Hiszpanów, Viran Morros odpocznie przez dwie minuty.
    Skomentuj 0
    39 min. - 18:19 - Hiszpania - Francja - Hiszpanie ukarani wykluczeniem. Nikola Karabatić rzuca w poprzeczkę. Hiszpanie nie poradzili sobie w osłabieniu w ataku.
    Skomentuj 0
    37 min. - 18:19 - Hiszpania - Francja - Daniel Narcisse rzuca nieskutecznie i Hiszpanie przed szansą na doprowadzenie do remisu. Chema Rodriguez zdobył bramkę, jednak sędziowie uznali, że popełnił błąd kroków.
    Skomentuj 1
    37 min. - 18:19 - Hiszpania - Francja - Julen Aguinagalde szubko odpowiada skuteczną akcję. Francuzi maja problemy w ataku i Joan Canellas zdobywa bramkę kontaktową!
    Skomentuj 0
    36 min. - 16:19 - Hiszpania - Francja - Michael Guigou wywalczył rzut karny. Guillaume Joli na linii siedmiu metrów i mamy pierwszą bramkę w drugiej połowie dla Francji.
    Skomentuj 0
    35 min. - 16:18 - Hiszpania - Francja - Hiszpanie przejmują piłkę i ponownie kontratak na bramkę zamienia Cristian Ugalde.
    Skomentuj 0
    35 min. - 15:18 - Hiszpania - Francja - Cristian Ugalde zdobywa bramkę po kontrataku.
    Skomentuj 0
    34 min. - 14:18 - Hiszpania - Francja - Julen Aguinagalde wywalczył kolejny rzut karny. Valero Rivera ponownie na linii siedmiu metrów, jednak tym razem górą Thierry Omeyer!
    Skomentuj 0
    32 min. - 14:18 - Hiszpania - Francja - Mathieu Grebille ucierpiał po starciu z Chemą Rodriguezem i opuścił parkiet.
    Skomentuj 0
    31 min. - 14:18 - Hiszpania - Francja - Thierry Omeyer zatrzymał kontratak Alberto Rocasa.
    Skomentuj 0
    31 min. - 14:18 - Hiszpania - Francja - Reprezentacja Francji rozpoczęła drugą połowę spotkania.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Francja prowadzi z Hiszpanią 18:14.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:18 - Hiszpania - Francja - Thierry Omeyer broni rzut rywali, jednak piłka dla Hiszpanii. Julen Aguinagalde przegrał pojedynek z doświadczonym Francuzem!
    Skomentuj 0
    28 min. - 14:18 - Hiszpania - Francja - Cristian Ugalde przełamuje niemoc Hiszpanów. Mathieu Grebille wyprowadzony na czystą pozycję po znakomitej akcji zespołu.
    Skomentuj 0
    27 min. - 13:17 - Hiszpania - Francja - Cedric Sorhaindo podwyższa prowadzenie Trójkolorowych.
    Skomentuj 0
    27 min. - 13:16 - Hiszpania - Francja - Raul Entrerrios rzuca niecelnie. Czas dla reprezentacji Francji.
    Skomentuj 0
    26 min. - 13:16 - Hiszpania - Francja - Valentin Porte zdobywa bramkę z kontrataku i ponownie Trójkolorowi odskakują na trzy trafiania.
    Skomentuj 0
    25 min. - 13:15 - Hiszpania - Francja - Valentin Porte po ładnej akcji zespołu zdobywa bramkę ze skrzydła. Tym samym odpowiadają Hiszpanie, trafia Albert Rocas.
    Skomentuj 0
    23 min. - 12:14 - Hiszpania - Francja - Francuzi także ukarani wykluczeniem. Alex Dujszebajew zdobywa bramkę. Hiszpanie bardzo długo rozgrywali atak.
    Skomentuj 0
    22 min. - 11:14 - Hiszpania - Francja - Julen Aguinagalde wykluczony na dwie minuty, kontrowersyjna nieco decyzja. Rzut karny dla Francji i bramkę zdobywa Guillaume Joli.
    Skomentuj 0
    21 min. - 11:13 - Hiszpania - Francja - Faul w ataku Francji i Hiszpanie przed szansą na bramką kontaktową. Mistrzowie świata gubią jednak piłkę.
    Skomentuj 0
    20 min. - 11:13 - Hiszpania - Francja - Albert Rocas trafia ze skrzydła. Hiszpania powoli odrabia straty.
    Skomentuj 0
    20 min. - 10:13 - Hiszpania - Francja - Julen Aguinagalde wywalczył rzut karny i wyrzucił rywala na dwie minuty. Valero Rivera ponownie skutecznie z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    19 min. - 9:13 - Hiszpania - Francja - Nikola Karabatić faulowany przez Hiszpanów, jednak nie mamy pierwszego w tym meczu wykluczenia. Michael Guigou po raz kolejny skutecznie, tym razem ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    17 min. - 9:12 - Hiszpania - Francja - Joan Canellas zablokowany, jednak Hiszpanie nadal przy piłce. W kolejnej próbie rozgrywający rzuca celnie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    17 min. - 8:12 - Hiszpania - Francja - Alex Dujszebajew zmniejsza straty Hiszpanów. Daniel Narcisse pomylił się w ataku.
    Skomentuj 0
    15 min. - 7:12 - Hiszpania - Francja - Michael Guigou ponownie przedarł się przez obronę rywali. Hiszpanie reklamowi faul w ataku.
    Skomentuj 0
    15 min. - 7:11 - Hiszpania - Francja - Xavier Barachet ponownie bardzo łatwo doszedł do pozycji rzutowej. Victor Tomas trafia ze skrzydła w słupek.
    Skomentuj 0
    14 min. - 7:10 - Hiszpania - Francja - Michael Guigou bardzo łatwo oszukał obronę rywali. Natychmiast odpowiedział Jorge Maqueda.
    Skomentuj 1
    13 min. - 6:9 - Hiszpania - Francja - Hiszpanie gubią piłkę i Michael Guigou zdobywa bramkę z kontrataku. Rośnie przewaga Francji.
    Skomentuj 0
    11 min. - 6:8 - Hiszpania - Francja - Daniel Narcisse podwyższa prowadzenie Francji i o czas dla swojego zespołu poprosił Manolo Cadenas.
    Skomentuj 0
    10 min. - 6:7 - Hiszpania - Francja - Valero Rivera trafia dla Hiszpanów, jednak natychmiast odpowiada Nikola Karabatić.
    Skomentuj 0
    9 min. - 5:6 - Hiszpania - Francja - Trójkolorowi łatwo dochodzą do pozycji rzutowych, bramkę zdobył Nikola Karabatić.
    Skomentuj 0
    8 min. - 5:5 - Hiszpania - Francja - Julen Aguinagalde wywalczył rzut karny. Valero Rivera z linii siedmiu metrów doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:5 - Hiszpania - Francja - Valentin Porte wyprowadza Francję na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    6 min. - 4:4 - Hiszpania - Francja - Trwa szybka wymiana ciosów, na razie to mecz ataku. Trafiają Jorge Maqueda i Nikola Karabatić.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    5 min. - 3:3 - Hiszpania - Francja - Zespoły toczą wyrównaną walkę. Dla Francji trafił Daniel Narcisse, odpowiedział lider Hiszpanów Joan Canellas.
    Skomentuj 0
    4 min. - 2:2 - Hiszpania - Francja - Zespoły łatwo dochodzą do pozycji rzutowych. Na listę strzelców wpisali sie Victor Tomas i Cedric Sorhaindo.
    Skomentuj 0
    2 min. - 1:1 - Hiszpania Francja - Wynik spotkania otwiera Joan Canellas, natychmiast odpowiada jednak gwiazda Francuzów Daniel Narcisse.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Reprezentacje Francji i Hiszpanii wysłuchali hymnów narodowych, niebawem pierwszy gwizdek sędziego.
    Skomentuj 0
    Zapraszamy do śledzenia wyniku drugiego półfinałowego spotkania, w którym Francja zmierzy się z Hiszpanią.