ME 2014: Mecz Norwegia - Hiszpania na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Reprezentacja Norwegii pokonała Hiszpanię 28:25 i została mistrzem Europy!
Skomentuj 3
59 min. - 27:25 - Rzut karny dla Norwegii. Linn-Kristin Riegelhuth Koren ustala wynik meczu 28:25!
Skomentuj 0
59 min. - 27:25 - Błąd Norweżek, jednak nieskutecznie rzuca Nerea Pena. Czas dla Norwegii. 24 sekundy do końca meczu.
Skomentuj 2
59 min. - 27:25 - Linn-Kristin Riegelhuth Koren nie myli się ze skrzydła. To była niezwykle ważna bramka! Egozkue Naiara rzuca nieskutecznie ze skrzydła! Norwegia w ataku pozycyjnym!
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
58 min. - 26:25 - Ważą się losy mistrzostwa Europy. Stine Oftedal ponownie nieskutecznie. Hiszpanki przed kolejną szansą na doprowadzenie do remisu. Carmen Martin pomyliła się w dobrej sytuacji ze skrzydła!
Skomentuj 1
57 min. - 26:25 - Stine Oftedal rzuca obok bramki! Hiszpanki przed szansą na doprowadzenie do remisu. Beatriz Fernandez nie zdołała zdobyć bramki!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
  • 56 min. - 26:25 - Ida Alstad rzuca w słupek. Hiszpanki przed szansą zdobycia bramki kontaktowej. Macarena Aguilar wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczenie dla Norweżek. Nerea Pena zdobywa bramkę kontaktową!
    Skomentuj 1
    54 min. - 26:24 - Strata Norweżek. Carmen Martin przedarła się przez obronę rywalek. Hiszpanki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa!
    Skomentuj 1
    53 min. - 26:23 - Nerea Pena popisała się ładnym rzutem z drugiej linii. Betina Riegelhuth po raz kolejny potężnym rzutem z drugiej linii dziurawi bramkę Hiszpanii. Macarena Aguilar popisała się skuteczną indywidualną akcją. Dodatkowo wykluczenie dla Norweżek.
    Skomentuj 0
    50 min. - 25:21 - Rzut karny dla Hiszpanii. Nerea Pena rzuca skutecznie. Alexandrina Cabral Barbosa przechwytuje piłkę. Marta Mangue traci jednak piłkę! Linn-Kristin Riegelhuth Koren zamienia na kontratak na bramkę!
    Skomentuj 2
    48 min. - 24:20 - Siły na parkiecie wyrównane. Tym razem wykluczeniem ukarana Elisabeth Pinedo. Sanna Solberg podwyższa prowadzenie Skandynawek!
    Skomentuj 3
    47 min. - 23:20 - Marta Mangue wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczona Betina Riegelhuth. Carmen Martin rzuca jednak nieskutecznie! To była niezwykle ważna akcja meczu.
    Skomentuj 1
    46 min. - 23:20 - Marta Mangue rzuca, jednak bardzo słaba próba Hiszpanki. Betina Riegelhuth zdobywa bramkę. Już trzy bramki przewagi Skandynawek! Czas dla Hiszpanii.
    Skomentuj 2
    • Miasto mistrzów - Kielce Zgłoś komentarz
      A nie mówiłem że odrobią i wygrają? Miałem rację,że Hiszpanii sie nie nalezy złoto.
      • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
        Jesz-cze jeden, je-szcze jeden Norwegia!!!
        45 min. - 22:20 - Trwa wymiana ciosów. Tym razem rzut karny dla Norwegii. Linn-Kristin Riegelhuth Koren po raz kolejny skutecznie. Elisabeth Pinedo pomyliła się w dobrej sytuacji na skrzydle. Lara Gonzalez wykluczona na dwie minuty. Linn-Kristin Riegelhuth Koren trafia ze skrzydła.
        Skomentuj 7
          Koleżanki Marit? Chyba raczej nieeee ;)
            W każdym razie są napędzane dodatkowym dopalaczem astmatyczkowym:)
              Tłuką tłuką tą Hiszapanie i robi to trio Mork-Koren i ukochana bramkarka:D
              Zobacz więcej komentarzy (4)
              42 min. - 20:20 - Rzut karny dla Hiszpanii zamieniła na bramkę Carmen Martin. Norweżki tym razem popełniają błąd w ataku i Hiszpanki po raz kolejny przed szansa na doprowadzenie do remisu. Ponownie Marta Mangue staje na wysokości zadania!
              Skomentuj 0
              41 min. - 20:18 - Stine Oftedal popisała się kolejnym efektownym rzutem z podłoża. Niecelnie Marta Mangue!  Kontratak Norwegii skutecznie na bramkę zamienia Linn-Kristin Riegelhuth Koren.
              Skomentuj 1
              40 min. - 18:18 - Norweżki tracą piłkę i Hiszpanki przed szansą na doprowadzenie do remisu. Marta Mangue pewnie trafia w trudnej sytuacji i mamy remis!
              Skomentuj 0
              39 min. - 18:17 - Stine Oftedal wpisuje się na listę strzelczyń. Hiszpanki w ataku pozycyjnym. Alexandrina Cabral Barbosa popisała się efektownym rzutem z drugiej linii.
              Skomentuj 0
              38 min. - 17:16 - Nora Mork zdobywa bramkę ze skrzydła! Kolejna niesamowita akcja rozgrywającej. Skutecznie ze skrzydła odpowiada Carmen Martin!
              Skomentuj 1
              37 min. - 16:15 - Tym razem rzut karny dla Hiszpanii. Alexandrina Cabral Barbosa rzuca nieskutecznie! Hiszpanki będą jednak przez 2 minuty grały z przewagą jednej zawodniczki.
              Skomentuj 0
              36 min. - 16:15 - Mamy kolejny rzut karny dla Norwegii. Ponownie skutecznie rzuca Linn-Kristin Riegelhuth Koren. Błąd Hiszpanek w ataku. Ida Alstad wykorzystuje kontratak. Norweżki na prowadzeniu.
              Skomentuj 0
              35 min. - 14:15 - Elisabet Chavez odpowiada rzutem z koła. Nora Mork po raz kolejny znalazła mnóstwo miejsca i wykorzystała znakomitą sytuację. Nie myli się także Marta Mangue.
              Skomentuj 0
              33 min. - 13:13 - Norweżki wywalczyły rzut karny. Linn-Kristin Riegelhuth Koren wykorzystuje rzut karny. Elisabeth Pinedo szybko odpowiedziała skutecznym rzutem. Trwa wymiana ciosów. Z koła trafia Heidi Loke.
              Skomentuj 0
              31 min. - 11:12 - Drugą połowę rozpoczęły Norweżki. Nora Mork miała mnóstwo miejsca i nie miała problemów ze zdobyciem bramki. Hiszpanki gubią piłkę.
              Skomentuj 5
              Początek drugiej połowy.
              Skomentuj 0
              Po pierwszej połowie spotkania finałowego mistrzostw Europy reprezentacja Hiszpanii prowadzi z Norwegią 12:10.
              Skomentuj 0
              29 min. - 10:12 - Macarena Aguilar trafia tuż przed końcem pierwszej połowy!
              Skomentuj 2
              29 min. - 10:11 - Hiszpanki mają problemy w ataku, tym razem byli się Marta Mangue. Norweżki miały okazję na doprowadzenie do remisu, jednak po raz kolejny Silvia Navarro zatrzymała Heidi Loke. Czas dla Hiszpanii.
              Skomentuj 0
              29 min. - 10:11 - Tym razem rzut karny dla Hiszpanek. Nerea Pena chciała przelobować bramkarkę, jednak była to bardzo nieudana próba. Sanna Solberg zdobywa ze skrzydła bramkę kontaktową!
              Skomentuj 1
              28 min. - 9:11 - Tym razem nieskutecznie rzuca Nerea Pena. Norweżki wywalczyły rzut karny, ponadto wykluczone na dwie minuty dla Elisabet Chavez. Linn-Kristin Riegelhuth Koren szczęśliwie trafia do bramki Hiszpanek.
              Skomentuj 2
              26 min. - 8:11 - Veronica Kristiansen odpowiada skuteczną akcją, Beatriz Fernandez trafia do bramki rywalek, jednak jej koleżanki faulowały w ataku. Maja Jakobsen mocno się pomyliła. Hiszpanki ponownie w ataku pozycyjnym.
              Skomentuj 0
              24 min. - 7:11 - Nora Mork popisała się kapitalnym rzutem, Norweżki powoli odrabiają straty. Macarena Aguilar rzuca nieskutecznie, Norweżki próbowały wyprowadzić kontratak, jednak popełniły błąd. Hiszpanki ponownie w ataku pozycyjnym. Nerea Pena wpisała się na listę strzelczyń.
              Skomentuj 9
                No tak,porażka 2 bramkami jedynie to super wynik.Tylko muszą wygrać.
                  Jak Norweżki wygrają, to nasze będą mogły mówić, że napędziły najwięcej strachu Mistrzyniom Europy :))
                    Loke robi je jak dzieci! Co klasa to klasa..
                    Zobacz więcej komentarzy (6)
                    22 min. - 6:10 - Alexandrina Cabral Barbosa w nieudanej akcji. Heidi Loke trafiła do bramki rywalek, jednak sędziowie nie uznali gola. Beatriz Fernandez rzuca bardzo mocno, jednak nieskutecznie.
                    Skomentuj 0
                    20 min. - 6:10 - Heidi Loke wpisała się na listę strzelców. Lara Gonzalez ukarana wykluczeniem. Nerea Pena rzuca nieskutecznie. Norweżki gubią jednak piłkę.
                    Skomentuj 0
                    19 min. - 5:10 - Rzut karny dla Hiszpanii. Nerea Pena rzuca bardzo pewnie!
                    Skomentuj 0
                    18 min. - 5:9 - Nerea Pena znakomitym rzutem z podłoża zaskoczyła obronę rywalek. Kolejny błąd Norweżek w ataku. Hiszpanki w ataku pozycyjnym. Carmen Martin pewnie rzuca ze skrzydła!
                    Skomentuj 2
                    16 min. - 5:7 - Norweżki mają ogromne problemy w ataku, już od ponad 10 minut nie potrafiły wpisać się na listę strzelców. Nora Mork przełamuje niemoc Skandynawek. Hiszpanki gubią piłkę w ataku. Sanna Solberg trafia ze skrzydła. Topnieje przewaga Hiszpanek!
                    Skomentuj 0
                    14 min. - 3:7 - Kolejny prosty błąd Norweżek w ataku, Skandynawki grają zbyt nerwowo, presja tego spotkania paraliżuje ich poczynania. Rzut karny dla Hiszpanii. Nerea Pena ponownie na linii siedmiu metrów, położyła na parkiecie bramkarkę i rzuciła do pustej bramki. Czas dla Norwegii!
                    Skomentuj 1
                    13 min. - 3:6 - Rzut karny dla Norwegii. Silvia Navarro obroniła rzut Nory Mork! W odpowiedzi rzut karny dla Hiszpanek. Nerea Pena pewnie rzuca z linii siedmiu metrów!
                    Skomentuj 2
                    11 min. - 3:5 - Norweżki grają dziś bardzo nerwowo, popełniają sporo błędów w ataku. Heidi Loke pomyliła się w znakomitej sytuacji. Hiszpanki zgubiły piłkę, jednak kolejną znakomitą paradą popisała się Silvia Navarro. Nerea Pena podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
                    Skomentuj 0
                    10 min. - 3:4 - Norweżki przed szansą doprowadzenia do remisu, ponownie jednak tracą piłkę. Hiszpanki w ataku pozycyjnym. Elisabeth Pinedo rzuca ze skrzydła, jednak bramce świetnie interweniuje Silje Solberg.
                    Skomentuj 1
                      Jedne Skandynawki wygrały brąz, teraz liczę na drugie w walce o złoto :)
                      9 min. - 3:4 - Faul w ataku Norweżek i po szybkiej akcji trafia Alexandrina Cabral Barbosa! Hiszpanki na prowadzeniu. Kolejny błąd w ataku Skandynawek. Hiszpanki w ataku pozycyjnym. Marta Mangue rzuca nieskutecznie.
                      Skomentuj 1
                      7 min. - 3:3 - Heidi Loke pomyliła się w dobrej sytuacji. Carmen Martin faulowana podczas rzutu i mamy karnego dla Hiszpanii.  Skrzydłowa nie zdołała jednak pokonać Silje Solberg.
                      Skomentuj 0
                      6 min. - 3:3 - Norweżki przed szansą na wypracowanie większej przewagi, Nora Mork trafia jednak w poprzeczkę. Nerea Pena po indywidualnej akcji doprowadza do remisu.
                      Skomentuj 0
                      5 min. - 3:2 - Mamy pierwszego karnego dla Norwegii. Z linii siedmiu metrów pewnie rzuca Nora Mork. Marta Mangue w doskonałej sytuacji przekroczyła linię pola bramkowego.
                      Skomentuj 0
                      3 min. - 2:2 - Mamy pierwszą bramkę dla Hiszpanii, na listę strzelców wpisała się Alexandrina Cabral Barbosa. Norweżki natychmiast odpowiadają skuteczną akcją, przez sektor centralny przedarła się Nora Mork.
                      Skomentuj 0
                      2 min. - 1:0 - Spotkanie rozpoczęły Hiszpanki. Marta Mangue rzuca nad bramką, w odpowiedzi trafia ze skrzydła Linn-Kristin Riegelhuth Koren.
                      Skomentuj 1
                      Początek spotkania.
                      Skomentuj 0
                      Stawką tego pojedynku będzie nie tylko tytuł mistrza Europy, ale także awans do Mistrzostw Świata 2015 oraz Igrzysk Olimpijskich. Przegrany będzie musiał walczyć w dwumeczu ze Słowacją o prawo gry na mundialu.
                      Skomentuj 0
                      Dziś poznamy najlepszy zespół na Starym Kontynencie. Faworytkami tego pojedynku są Norweżki, które regularnie walczą o najwyższe laury. Hiszpanki dopiero wkraczają do światowej czołówki.
                      Skomentuj 0
                      Witamy kibiców szczypiorniaka! Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Norwegia - Hiszpania.