LM: Vive Tauron Kielce - AaB Aalborg Handbold na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Vive Tauron Kielce pokonało AaB Aalborg Handbold 33:26. Było to szóste zwycięstwo kielczan w rozgrywkach Ligi Mistrzów!
Skomentuj 1
59 min. - 33:26 - Rywale zdobywają bramkę ze skrzydła, trafił Engelbrecht. Uros Zorman ponownie ośmieszył obronę rywali i zdobył ładną bramkę.
Skomentuj 0
59 min. - 32:25 - Nieskuteczna akcja Duńczyków i szybka odpowiedź Urosa Zormana. Dwie minuty kary dla Ivana Cupicia.
Skomentuj 0
58 min. - 31:25 - Marin Sego wpisał się na listę strzelców rzutem przez całe boisko. Trafił do pustej bramki!
Skomentuj 0
57 min. - 30:25 - Uros Zorman zameldował się na linii siedmiu metrów i zdobył bramkę. Rywale trafiają w osłabieniu. Barud trafia z koła. Uros Zorman przedarł się przez środek obrony rywali i zdobył bramę.
Skomentuj 0
56 min. - 28:24 - Duńczycy nieskutecznie w ataku i w bramce ponownie zawodnik z pola. Kielczanie tracą jednak piłkę. Slundt pokonał Marina Sego. Ivan Cupić wywalczył rzut karny, dodatkowo wykluczenie dla rywala.
Skomentuj 0
  • 53 min. - 28:23 - Bramkę z koła zdobywa Michał Jurecki. Duńczycy już w komplecie. Slundt przedarł się przez obronę kielczan. Denis Buntić trafia z bardzo trudnej pozycji.
    Skomentuj 0
    51 min. - 26:22 - Denis Buntić wywalczył rzut karny, dodatkowo wykluczenie dla Sagosena. Karol Bielecki rzuca mocno z linii siedmiu metrów i trafia.
    Skomentuj 0
    50 min. - 25:22 - Bramkę z koła dla Duńczyków zdobywa Jensen. Denis Buntić rzuca, ale tym razem próba Chorwata nieudana. Pedersen trafia i topnieje przewaga kielczan.
    Skomentuj 0
    48 min. - 25:20 - Po raz kolejny do bramki rywali trafił Denis Buntić. W bramce dobrze spisuje się Marin Sego i ponownie na listę strzelców wpisuje się Denis Buntić. Czas dla gości.
    Skomentuj 0
    46 min. - 23:20 - Denis Buntić podwyższa prowadzenie kielczan. Nie było o to trudno, bowiem w bramce gości stał zawodnik z pola. Pedersen zdobywa bramkę dla Duńczyków.
    Skomentuj 0
    44 min. - 22:19 - Spory chaos na parkiecie, nie brakuje błędów z obu stron. Michał Jurecki zdobywa ważną bramkę.
    Skomentuj 0
    42 min. - 21:18 - Marin Sego broni rzut rywali. Grzegorz Tkaczyk niedokładnie do koła. Rywale skutecznie wykończyli kontratak, jednak Duńczyk przekroczył linię pola bramkowego. Krzysztof Lijewski rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    40 min. - 21:18 - Tym razem Duńczycy faulują w ataku. Kielczanie w ataku pozycyjnym. Grzegorz Tkaczyk przedarł się przez środek defensywy rywali.
    Skomentuj 0
    38 min. - 20:18 - Manuel Strlek pomylił się w kontrataku, przy piłce jednak nadal kielczanie. Zeljko Musa szczęśliwie dobija piłkę.
    Skomentuj 0
    36 min. - 19:18 - Kielczanie łatwo tracą piłkę w ataku. Słaby początek mistrza Polski. Marin Sego udanie w bramce. Kolejny jednak błąd kielczan w ataku.
    Skomentuj 0
    34 min. - 19:18 - Grzegorz Tkaczyk przełamuje chwilową niemoc kielczan. Duńczycy faulują w ataku. Krzysztof Lijewski pomylił się w ataku. Guardiola Villaplana po raz kolejny zaskoczył obronę kielczan.
    Skomentuj 0
    32 min. - 18:17Guardiola Villaplana otwiera wynik drugiej połowy. Kielczanie ponownie nieskutecznie w ataku i ponownie Guardiola Villaplana/
    Skomentuj 0
    31 min. - 18:15 - Początek drugiej połowy, tę cześć gry rozpoczynają kielczanie. Karol Bielecki rzuca tym razem nieskutecznie
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Vive Tauron Kielce prowadzi z AaB Aalborg Handbold 18:15.
    Skomentuj 1
    29 min. - 18:15 - Sagosen trafia tym razem ze skrzydła, znakomity mecz tego zawodnika. Karol Bielecki trafia, jednak po końcowym gwizdku sędziego.
    Skomentuj 0
    29 min. - 18:14 - Sagosen po raz kolejny rzuca skutecznie. Denis Buntić rzuca niecelnie, ale piłka dla kielczan. W kolejnej akcji Chorwat zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    27 min. - 17:13 - Rzut karny dla AaB Aalborg HandboldSagosen trafia z linii siedmiu metrów. Uros Zorman przedarł się przez obronę rywali.
    Skomentuj 0
    26 min. - 16:12 - Kielczanie coraz lepiej spisują się także w obronie, kolejne udane zagranie w defensywie i kontratak na bramkę zamienił Michał Jurecki. Drugi raz dziś o czas prosił trener Duńczyków.
    Skomentuj 0
    25 min. - 15:12 - Mistrzowie Polski w końcu złapali rytm w ataku. Teraz kilka znakomitych akcji Vive Tauron Kielce. Po trafieniu Denisa Bunticia gospodarze mają już trzy bramki przewagi.
    Skomentuj 0
    24 min. - 12:11 - Duńczycy uparcie siódemką zawodników w ataku. Jensen trafia z koła. Szybko odpowiada jednak Denis Buntić.
    Skomentuj 0
    22 min. - 11:10 - Faul Duńczyków w ataku. Zeljko Musa wywalczył rzut karny. Karol Bielecki doprowadza do remisu. Kontratak kielczan i do pustej bramki trafia Denis Buntić. Goście grają siódemką w ataku i mają później problemy.
    Skomentuj 0
    20 min. - 9:10 - Ivan Cupić nie trafia do pustej bramki. Duńczycy ponownie siedmioma zawodnikami w ataku. Jensen trafia z koła. Karol Bielecki ponownie nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    18 min. - 8:9 - Larsen po raz kolejny zaskoczył obronę kielczan. Michał Jurecki odpowiada bramką z koła. Duńczycy już w komplecie.
    Skomentuj 0
    17 min. - 7:8 - Dwie minuty kary dla Gustafssona. Bramkę w przewadze zdobywa Grzegorz Tkaczyk. Kontratak na bramkę zamienia Piotr Chrapkowski. Czas dla Duńczyków.
    Skomentuj 0
    15 min. - 5:8 - Karol Bielecki po raz kolejny popisał się atomowym rzutem z drugiej linii. Kielczanie muszą jednak poprawić grę w obronie. Duńczycy stosują wariant ofensywny posyłając na plac gry dodatkowego zawodnika. Trafia Larsen.
    Skomentuj 0
    14 min. - 4:7 - Kielczanie wyprowadzili kontratak, jednak Ivan Cupić pomylił się w sytuacji sam na sam. W odpowiedzi trafia Sagosen.
    Skomentuj 0
    12 min. - 4:6 - Rośnie przewaga Duńczyków. Karol Bielecki na szczęście trafia z bardzo daleka.
    Skomentuj 0
    11 min. - 3:5 - Karol Bielecki popisał się rzutem z drugiej linii. Kielczanie na razie słabo spisują się w obronie, tracą kolejną bramkę.
    Skomentuj 0
    9 min. - 2:4 - Grzegorz Tkaczyk nieskutecznie. Larsen po raz trzeci rzuca skutecznie. Do gry wrócił Zeljko Musa.
    Skomentuj 0
    8 min. - 2:3 - Krzysztof Lijewski wpisuje się na listę strzelców. Pod nieobecność kontuzjowanego Zeljko Musy na kole zameldował się Michał Jurecki. Chorwat jednak powinien niedługo wrócić do gry.
    Skomentuj 0
    7 min. - 1:3 - Grzegorz Tkaczyk trafia z koła. Długo kielczanie czekali na pierwszą bramkę. Sagosen trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    5 min. - 0:2 - Kielczanie mieli okazję do kontrataku, jednak zgubili piłkę. Duńczycy nieskutecznie w ataku pozycyjnym. Krzysztof Lijewski wysoko nad bramką. Larsen podwyższa prowadzenie gości.
    Skomentuj 0
    3 min. - 0:1 - Kielczanie długo rozgrywają akcję. Karol Bielecki rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 1
    1 min. - 0:1 - Vive Tauron Kielce spotkanie rozpoczęło w składzie (atak): Szmal - Strlek, Bielecki, Tkaczyk, Lijewski, Cupić, Musa.
    Skomentuj 0
    1 min. - 0:1 - Spotkanie rozpoczęli Duńczycy. Larsen otwiera wynik pojedynku.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    W Hali Legionów rozpoczęła się prezentacja obu drużyn. Na placu gry pojawili się zawodnicy AaB Aalborg Handbold, niebawem na parkiet wybiegną gracze Vive Tauron Kielce.
    Skomentuj 0
    Zespół Vive Tauron Kielce jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania, kielczanie chcą fazę grupową zakończyć na 1. miejscu, co zdecydowanie ułatwi im drogę do Final Four.
    Skomentuj 0
    Dziś na ławce trenerskiej zasiądzie Tomasz Strząbała, który zmaga się z nowotworem. Zachęcamy do pomocy.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce wystąpi dziś bez dwójki kontuzjowanych zawodników Julena Aguinagalde oraz Tobiasa Reichmanna. Na parkiecie raczej nie zobaczymy także Piotra Grabarczyka, który zmaga się z urazem nosa.
    Skomentuj 0
    Zespoły te rywalizowały ze sobą przed tygodniem w Danii, wówczas lepsi okazali się mistrzowie Polski 27:25. Kielczanie przez całej zawody kontrolowali wynik pojedynku.
    Skomentuj 0
    Witamy wszystkich sympatyków szczypiorniaka, zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Vive Tauron Kielce - AaB Aalborg Handbold.