LM: Pick Szeged - Vive Tauron Kielce na żywo!

Aneta Szypnicka-Staniec
Vive Tauron Kielce po niesamowitym spotkaniu pokonało Pick Szeged 27:26!
Skomentuj 7
Zobacz więcej komentarzy (4)
59 min. - 26:27 - Zamieszanie na parkiecie. Węgrzy nie wytrzymują ciśnienia.
Skomentuj 0
59 min. - 26:27 - Ivan Cupić trafia ze skrzydła!
Skomentuj 0
59 min. - 26:26 - Czas dla Vive Tauron Kielce. 17 sekund do końca.  Kto będzie rzucał w ostatniej akcji?
Skomentuj 0
59 min. - 26:26 - 34 sekundy do końca. Vive w ataku pozycyjnym. Ale emocje!
Skomentuj 0
59 min. - 26:26 - Dziwna sytuacja na tablicy wyników pojawił się remis po interwencji delegata... Kielczanie nieskutecznie w ataku. Pick przed szansą na objęcie prowadzenie. Zsolt Balogh nieskutecznie!
Skomentuj 0
  • 58 min. - 26:27 - Michał Jurecki po raz kolejny nie do zatrzymania. Do zakończenia meczu 2 minuty. Roberto Garcia Parrondo zdobywa bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    58 min. - 25:26 - Kielczanie przejmują piłkę w obronie. Manuel Strlek wyprowadza kielczan z kontry na prowadzenie. W bramce Sławomir Szmal broni kolejną "setkę. Vive w ataku pozycyjny.
    Skomentuj 1
    56 min. - 25:25 - Sławomir Szmal znakomicie w bramce. Kielczanie w ataku pozycyjnym, przed szansą na remis. Zeljko Musa trafia z koła. Mamy remis!
    Skomentuj 1
    55 min. - 25:24 - Rajko Prodanović trafia z koła. Michał Jurecki przedarł się przez obronę rywali. Świetna gra Jureckiego. Czas dla Picku.
    Skomentuj 0
    54 min. - 24:23 - Michał Jurecki zdobywa bramkę kontaktową, dobijając własny rzut!
    Skomentuj 0
    53 min. - 24:22 - Ivan Cupić zdobywa bramkę z kontrataku. Pick długo w ataku, w bramce ponownie w sytuacji sam na sam broni Sławomir Szmal.
    Skomentuj 0
    52 min. - 24:21 - Denis Buntić pomylił się w dobrej sytuacji, Krzysztof Lijewski nieskutecznie dobijał, Polak był faulowany, jednak nie wychwycili tego sędziowie. Do zakończenia meczu coraz mniej czasu.
    Skomentuj 0
    51 min. - 24:21 - Sławomir Szmal ponownie znakomicie w bramce, przy piłce jednak Węgrzy. Rzut karny dla Picku. Dean Bombac trafia.
    Skomentuj 0
    50 min. - 23:21 - Wykluczenie dla Picku. Karol Bielecki trafia z linii siedmiu metrów. Sławomir Szmal broni rzut z koła. Denis Buntić rzuca nieskutecznie z nieprzygotowanej pozycji.
    Skomentuj 0
    49 min. - 23:20 - Sławomir Szmal broni rzut rywali. Ivan Cupić fauluje w ataku, Chorwat mógł podawać. Pick w ataku pozycyjnym. "Kasa" ponownie skutecznie w bramce. Ivan Cupić wywalczył rzut karny.
    Skomentuj 0
    48 min. - 23:20 - Karol Bielecki rzuca, jednak zatrzymany przez Piotra Wyszomirskiego. Pick w ataku pozycyjnym, nieskutecznie. Ivan Cupić w końcu trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    47 min. - 23:19 - Zeljko Musa wywalczył rzut karny. Karol Bielecki na linii siedmiu metrów się nie myli. Rajko Prodanović wkręca piłkę z zerowego kąta.
    Skomentuj 0
    45 min. - 22:18 - Dean Bombac z łatwością przedarł się przez obronę kielczan. Już cztery przewagi Picku.
    Skomentuj 0
    44 min. - 21:18 - Jonas Kallman zdobywa bramkę po wbiegu na koło. Węgrzy bardzo łatwo zdobywają bramki. Krzysztof Lijewski zatrzymany przez Piotra Wyszomirskiego. Faul w ataku Picku. Piotr Chrapkowski trafia, jednak sędziowie nie uznali bramki.
    Skomentuj 0
    42 min. - 20:18 - Jonas Kallman zdobywa bramkę ze skrzydła, Pick trafia w osłabieniu. Dobrze pilnowany Karol Bielecki. "Kola" w końcu wyprowadzony na czystą pozycję i mamy bramkę dla Vive.
    Skomentuj 0
    41 min. - 19:17 - Rajko Prodanović trafia po wbiegu na koło, słabo postawa kieleckiej defensywy. Alen Blazević ukarany wykluczeniem. Kielczanie przed szansą na zmniejszenie przewagi rywali. Ivan Cupić nie trafia w znakomitej sytuacji ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    40 min. - 18:17 - Ferenc Ilyes łatwo przedarł się przez obronę kielczan. Kielczanie bardzo długo rozgrywali atak, trafił jednak Grzegorz Tkaczyk.
    Skomentuj 0
    39 min. - 17:16 - Zeljko Musa ukarany dwuminutowym wykluczeniem. Przechwyt kielczan, spore zamieszanie, Ivan Cupić myli się w znakomitej sytuacji.
    Skomentuj 0
    37 min. - 17:16 - Ivan Cupić zdobywa ważną bramkę, duży chaos panuje w ofensywnych poczynaniach kielczan. Na boisku Sławomir Szmal.
    Skomentuj 0
    36 min. - 17:15 - Krzysztof Lijewski znowu nieskutecznie. Piotr Wyszomirski zamurował bramkę. Jonas Kallman zdobywa kolejna bramkę, Pick odskakuje kielczanom.
    Skomentuj 0
    35 min. - 16:15 - Szabolcs Zubai doprowadza do remisu. Kielczanie gubią piłkę w ataku Jonas Kallman zamienia kontratak na bramkę, Węgrzy na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    34 min. - 14:15 - Zsolt Balogh ponownie zsakoczył kielczan. W kolejnej próbie trafia już Krzysztof Lijewski. Trwa wymiana ciosów, tym razem na listę strzelców wpisał się Ferenc Ilyes.
    Skomentuj 0
    32 min. - 12:14 - Krzysztof Lijewski rzuca nieskutecznie. Zsolt Balogh zaskoczył kielecką defensywę. Krzysztof Lijewski ponownie nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Vive Tauron Kielce prowadzi z Pick Szeged 14:11.
    Skomentuj 5
    Zobacz więcej komentarzy (2)
    29 min. - 11:14 - Marin Sego świetnie w bramce, broni kolejny rzut rywali. Mateusz Jachlewski przegrywa pojedynek z Piotrem Wyszomirskim w sytuacji sam na sam.
    Skomentuj 0
    29 min. - 11:14 - Michał Jurecki zdobywa ważną bramkę dla Vive. Marin Sego broni rzut rywali. Karol Bielecki trafia w słupek.
    Skomentuj 0
    28 min. - 11:13 - Rzut karny dla Picku. Dean Bombac rzuca celnie. Kielczanie długo w ataku. Karol Bielecki nieskutecznie z trudnej pozycji. Ferenc Ilyes zaskoczył Vive, topnieje przewaga Vive.
    Skomentuj 0
    26 min. - 9:13 - Vladimir Vranjes trafia z koła. Karol Bielecki rzuca z dwunastego metra! Piotr Grabarczyk wykluczony na dwie minut. Węgrzy po raz pierwszy dziś będą grali z przewagą jednego zawodnika.
    Skomentuj 0
    25 min. - 8:12 - Denis Buntić nieskutecznie, ale kielczanie nadal przy piłce. Ivan Cupić rzuca ze skrzydła, ale świetnie w bramce spisuje się Piotr Wyszomirski.
    Skomentuj 0
    24 min. - 8:12 - Denis Buntić zdobywa bramkę niemal ze skrzydła. Przechwyt Vive, kielczanie w ataku pozycyjnym. Czas dla Talanta Dujszebajewa.
    Skomentuj 0
    23 min. - 8:11 - Michał Jurecki zablokowany. Węgrzy w ataku pozycyjnym. Dean Bombac wywalczył rzut karny. Rajko Prodanović nieskutecznie, znakomita interwencja Marina Sego. Kapitalny mecz Chorwata.
    Skomentuj 0
    22 min. - 8:11 - Marin Sego złapał rzut Jonasa Kallmana. Rzut karny dla mistrza Polski. Denis Buntić nieskutecznie, górą Piotr Wyszomirski. Zsolt Balogh zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    20 min. - 7:11 - Grzegorz Tkaczyk podwyższa prowadzenie kielczan. Piotr Wyszomirski pojawił się na parkiecie.
    Skomentuj 1
    19 min. - 7:10 - Węgrzy konstruują atak. Roberto Garcia Parrondo trafia z sześciu metrów. Michał Jurecki odpowiada rzutem po wbiegu na koło. Zsolt Balogh zaskoczył obronę kielczan.
    Skomentuj 0
    18 min. - 5:9 - Marin Sego skutecznie w bramce. Vive ponownie w ataku pozycyjnym. Piotr Grabarczyk faulował w ataku, dyskusyjna decyzja.
    Skomentuj 0
    17 min. - 5:9 - Węgrzy już w komplecie. Przechwyt kielczan i Ivan Cupić w kontrataku rzuca nad bramką. Zawodnicy Picku popełniają błąd w ofensywie. Vive w ataku pozycyjnym. Trafia Michał Jurecki.
    Skomentuj 1
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Transmisja stream w jakimś nawet dobrze zrozumiałym języku ;) Ważne, że jest dobry obraz i BARDZO DOBRY WYNIK 9:5 :)
      15 min. - 5:8 - Węgrzy w ataku, na parkiecie w miejsce bramakarza pojawił się dodatkowy zawodnik, pusta bramka Picku. Manuel Strlek zdobywa bramkę z kontrataku. Czas dla Węgrów.
      Skomentuj 0
      14 min. - 5:7 - Roberto Garcia Parrondo fauluje w ataku. Okres słabszej gry obu drużyn. Alen Blazević wykluczony na dwie minut. Karol Bielecki popisuje się znakomitym rzutem z  drugiej linii.
      Skomentuj 0
      13 min. - 5:6 - Grzegorz Tkaczyk rzuca nieskutecznie, rywale jednak także niecelnie, pomylił się Roberto Garcia Parrondo. Kielczanie tracą piłkę, mistrzowie Polski nie mieli pomysłu na zakończenie akcji.
      Skomentuj 0
      11 min. - 5:6 - Węgrzy ponownie w ataku pozycyjnym, Dean Bombac rzuca nieskutecznie. Mistrzowie Polski przed szansą powiększenia prowadzenia. Rajko Prodanović zdobywa jednak bramkę z kontrataku.
      Skomentuj 0
      10 min. - 4:6 - Węgrzy długo rozgrywają atak pozycyjny. W bramce dobrze broni Marin Sego. Próba wrzutki zakończona rzutem Grzegorza Tkaczyka, jednak nieskuteczna.
      Skomentuj 0
      8 min. - 4:6 - Gabor Ancsin trafia z niezwykle trudnej pozycji. Kapitalną bramką natychmiast odpowiada Krzysztof Lijewski.
      Skomentuj 0
      7 min. - 3:5 - Szabolcs Zubai wykluczony na dwie minuty. Kielczanie w przewadze rozgrywają atak pozycyjny. Ivan Cupić trafia z niemal zerowego konta.
      Skomentuj 0
      6 min. - 3:4 - Mistrzowie Polski w ataku pozycyjnym. Świetna akcja kielczan zakończona bramką Grzegorza Tkaczyka. Rajko Prodanović szybko odpowiada kolejnym celnym rzutem ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      4 min. - 2:3 - Strata Węgrów i bramkę po szybkim ataku zdobywa Piotr Chrapkowski. Ładnym rzutem ze skrzydła odpowiedział Rajko Prodanović.
      Skomentuj 0
      2 min. - 1:2 - Wynik spotkania otwiera po kontrataku Zeljko Musa. Szybko odpowiadają rywale. Krzysztof Lijewski wywalczył rzut karny. Karol Bielecki pewnie rzuca z linii siedmiu metrów.
      Skomentuj 0
      Początek spotkania.
      Skomentuj 0
      Dobrą wiadomością dla fanów polskiej drużyny jest fakt, że dziś zagra Krzysztof Lijewski, który ostatnio uskarżał się na problemy zdrowotne.
      Skomentuj 0
      Czas na hymn Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że stawką dzisiejszego spotkania będzie 1. miejsce w grupie, które zdecydowanie ułatwi drogę do Final Four.
      Skomentuj 0
      Na parkiecie pojawili się już zawodnicy obu drużyn. Szczypiorniści Pick Szeged liczą dziś na ogranie Vive Tauron Kielce.
      Skomentuj 0
      Rozjemcami spotkania będzie para sędziowska z Czech – Vaclav Horacek oraz Jiri Novotny. Delegatem wybranym na ten mecz jest z kolei Grek, Sotiris Migas.
      Skomentuj 0
      Mecz z Węgrami będzie prawdopodobnie najtrudniejszym jak dotąd spotkaniem żółto-biało-niebieskich w fazie grupowej. Zachęcamy do przeczytania przedmeczowej relacji.
      Skomentuj 0
      Kieleccy kibice bardzo wierzą w swój zespół, do Szeged przyjechało ich niemal dwustu. Liczą, że głośnym dopingiem poniosą swoją drużynę do zwycięstwa.
      Kibice z Kielc powoli zapełniają przeznaczony dla nich sektor. Kibice z Kielc powoli zapełniają przeznaczony dla nich sektor.
      Skomentuj 0
      Nasi czytelnicy bardzo optymistycznie podchodzą do wyniku spotkania – aż 77% osób, które wzięły udział w naszej ankiecie zagłosowało, że pojedynek rozstrzygnie się na korzyść zawodników Vive Tauronu Kielce. 15 % obstawiło wygraną Pick Szeged, a 7% uznało, że będzie remis.
      Skomentuj 0
      - W tym sezonie nie zaznaliśmy jeszcze porażki i tę tendencję wygranych chcemy utrzymać. To niezwykle istotny mecz. Musimy go wygrać, by zająć pierwsze miejsce w grupie – powiedział przed meczem rozgrywający kieleckiej drużyny, Piotr Chrapkowski.
      Skomentuj 0
      Obie drużyny już rozgrzewają się na parkiecie. Hala powoli zapełnia się kibicami.
      Skomentuj 0
      Mimo że wiele osób na Węgrzech już wprawia się w świąteczny nastrój, na parkiecie podczas meczu sentymentów nie będzie. Spotkanie to będzie bowiem miało ogromny wpływ na ostateczny układ tabeli i w bezpośrednio sposób zadecyduje o zajęciu pierwszego miejsca w grupie D Ligi Mistrzów.
      Skomentuj 0
      W Szeged już czuć świąteczną atmosferę, centrum miasta od kilku dni jest okupowane przez bożonarodzeniowe stragany, a dzisiaj wiele osób w aktywny sposób spędziło Mikołajki – biegając w adekwatnych do okoliczności strojach.
      Skomentuj 0
      Wszystkich kibiców piłki ręcznej witamy z hali Varosi Sportcsarnok Szeged i zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Pick Szeged - Vive Tauron Kielce.