LM: Vive Tauron Kielce - HC Motor Zaporoże na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Łukasz Czechowski
autor:
Sławomir Bromboszcz
Koniec meczu. Mistrzowie Polski zwyciężają w kolejnym spotkaniu Ligi Mistrzów 30:26!
Skomentuj 0
60 min. - 30:26 - Jeszcze przed końcem meczu czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Jachlewski.
Skomentuj 0
60 min. - 30:26 - Lijewski zdobywa kolejną bramkę. Goście biorą czas.
Skomentuj 0
59 min. - 29:26 - Vive przejmuje piłkę i już nie odda zwycięstwa! Karę tuż przed końcem meczu łapie jeszcze Kurylenko.
Skomentuj 0
58 min. - 29:26 - Po czasie dla gospodarzy bramkę zdobył Lijewski!
Skomentuj 1
52 min. - 25:24 - Vive głupio traci piłkę w ataku. Marin Sego zatrzymuje kontratak Motoru, przy piłce jednak Ukraińcy. Marin Sego zatrzymał rzut Onufryienko!
Skomentuj 0
  • 50 min. - 25:24 - Krzysztof Lijewski przełamał niemoc Vive. Kielczanie muszą teraz dobrze zagrać w obronie. Udało się, piłka dla Vive!
    Skomentuj 0
    49 min. - 24:24 - Michał Jurecki ucierpiał po starciu z obroną rywali. Grymas bólu na twarzy rozgrywającego, Jurecki wrócił jednak do gry. Vive traci piłkę w ataku. Motor wywalczył kolejny rzut karny. Skopintsev rzuca skutecznie. Mamy remis!
    Skomentuj 0
    48 min. - 24:23 - Michał Jurecki rzuca z trudnej pozycji obok bramki. Motor w ataku pozycyjnym. Burka zdobywa bramkę kontaktową. Kielczanie jednak już w komplecie.
    Skomentuj 0
    47 min. - 24:22 - Karol Bielecki faulował w obronie i otrzymał dwuminutowe wykluczenie. Dodatkowo rzut karny dla rywali. Kozakevych ponownie skutecznie. Vive traci piłkę w ataków. Kontratak Motoru i Skopintsev mniejsza przewagę Vive.
    Skomentuj 0
    46 min. - 24:20 - Vive w ataku pozycyjnym. Zeljko Musa trafia z koła po kolejnej asyście Grzegorza Tkaczyka.
    Skomentuj 0
    44 min. - 23:20 - Zawodnicy Motoru trafiają ze skrzydła. Vive popełnia jednak prosty błąd w ataku i gubi piłkę. Motor w ataku pozycyjnym. Evdokimov wywalczył rzut karny. Kozakevych rzuca skutecznie. Czas dla Vive.
    Skomentuj 1
    42 min. - 23:18 - Vive skutecznie w obronie i Piotr Chrapkowski bezbłędnie kończy kontratak. Rośnie przewaga Vive, rywale coraz bardziej zmęczeni.
    Skomentuj 0
    41 min. - 22:18 - Spory chaos na parkiecie. Vive w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki wyprowadzony na czystą pozycję i pewnie zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    40 min. - 21:18 - Motor w natarciu, jednak Ukraińcy tracą piłkę. Michał Jurecki wywalczył rzut karny i wyrzucił rywala na dwie minuty. Karol Bielecki nieskutecznie z linii siedmiu metrów. To trzeci z rzędu niewykorzystany rzut karny.
    Skomentuj 0
    38 min. - 21:18 - Michał Jurecki popisał się swoją firmową akcją, defensywa rywali bez szans. Motor gubi piłkę w ataku i ponownie w trudniej sytuacji trafia Jurecki! Czas dla Motoru.
    Skomentuj 0
    38 min. - 19:18 - Nieskuteczna akcja kielczan, jednak Motor gubi piłkę i kontratak Vive na bramkę zamienił Ivan Cupić. Motor jednak nie odpuszcza i odrabia straty.
    Skomentuj 0
    37 min. - 18:17 - Krzysztof Lijewski ukarany wykluczeniem.  Marin Sego zatrzymuje jednak rzut rywali. Vive teraz spokojnie rozgrywa atak pozycyjny.
    Skomentuj 0
    36 min. - 18:17 - Zeljko Musa nieskutecznie, Motor przed szansą na objęcie prowadzenia, jednak traci piłkę. Ivan Cupić wykorzystuje kontratak.
    Skomentuj 0
    35 min. - 17:17 - Vive gubi piłkę w ataku. Motor przed szansą na zdobycie bramki kontaktowej. Shevelev trafia z koła. Ivan Cupić po szybkiej akcji trafia w słupek. Onufryienko doprowadza do remisu!
    Skomentuj 1
    33 min. - 17:15 - W rewanżu rzut karny dla Motoru. Mykola Stetsyura po raz czwarty na linii siedmiu metrów i ponownie nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    32 min. - 17:14 - W kieleckiej bramce pojawił się Marin Sego. Akcja Motoru nieskuteczna. Zeljko Musa wywalczył rzut karny. Ivan Cupić po raz kolejny chciał przelobować bramkarza, ponownie nieskutecznie!
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Szczypiornistom Vive Tauron Kielce w pierwszej połowie przydarzyło się kilka przestojów, które nie pozwoliły na wypracowały wyższej przewagi. Kielczanie nieco zawiedli w ataku, rzucając ze słabą skutecznością. Dobrze w bramce Motoru prezentowali się Stochl oraz Koshovy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Vive Tauron Kielce prowadzi z HC Motorem Zaporoże 17:14.
    Skomentuj 0
    29 min. - 17:14 - Tobias Reichmann wywalczył rzut karny. Grzegorz Tkaczyk nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    29 min. - 17:14 - Skuteczna akcja Motoru w osłabieniu, z koła ponownie trafia Shevelev. Vive w ataku pozycyjnym. Krzysztof Lijewski nieskutecznie. Motor gubi piłkę. Michał Jurecki pomylił się w sytuacji sam na sam.
    Skomentuj 0
    29 min. - 17:13 - Faul w ataku Motoru. Piotr Chrapkowski wywalczył rzut karny, dodatkowo wykluczony na dwie minuty Tsitou. Karol Bielecki skutecznie z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    28 min. - 16:13 - Vive traci piłkę w ataku. Shevelev trafia z koła. Kielczanie tracą trzecią bramkę z rzędu. Niemoc Vive przełamuje Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    27 min. - 15:12 - Burka popisał się kapitalnym rzutem z biodra. Karol Bielecki rzuca z trudnej pozycji, jednak nieskutecznie. Szybka akcja Motoru i Ukraińcy odrabiają straty.
    Skomentuj 0
    25 min. - 15:10 - Rzut karny dla Motoru i Vive traci dziesiątą bramkę. Znakomitym rzutem w odpowiedzi popisał się Krzysztof Lijewski. Rozgrywający ucierpiał jednak przy tym rzucie. Na szczęście to nic poważnego.
    Skomentuj 0
    24 min. - 14:9 - Zawodnicy Motoru w końcu zdołali pokonać Sławomira Szmala. Karol Bielecki trafił w poprzeczkę, jednak Ukraińcy ponownie tracą piłkę i kolejną kontrę wykańcza Manuel Strlek.
    Skomentuj 0
    22 min. - 13:8 - Vive znakomicie wykorzystuje grę w przewadze. Kolejny zabójczy kontratak kielczan, tym razem na listę strzelców wpisał się Tobias Reichmann.
    Skomentuj 0
    22 min. - 12:8 - Rzut karny dla Vive zamienia na bramkę zamienił Karol Bielecki, dodatkowo dwie minuty kary dla Zhuka. Motor szybko gubi piłkę w ataku, kontratak Vive kończy skutecznie Manuel Strlek.
    Skomentuj 0
    20 min. - 10:8 - Kielczanie pośpieszyli się teraz w ataku, zbyt szybko oddając rzut. Motor przed szansą na odrobienie strat. Onufryienko ponownie skutecznie.
    Skomentuj 0
    18 min. - 10:7 - Karol Bielecki rzucał z drugiej linii, jednak nieskutecznie. W ataku Motor, kielczanie grają bardzo twardo w obronie. Onufryienko zdołał jednak wpisać się na listę strzelców.
    Skomentuj 0
    17 min. - 10:6 - Grzegorz Tkaczyk rzucał po firmowym wyskoku z obu nóg, jednak nie zaskoczył bramkarza rywali. Motor w ataku również nieskutecznie. Teraz Vive spokojnie rozgrywa atak pozycyjny. Czas dla kielczan.
    Skomentuj 0
    16 min. - 10:6 - Motor ma problemy z wysoką obroną Vive, jednak przepisy przekroczył Mateusz Jachlewski i został ukarany wykluczeniem. Ukraińcy tracą piłkę.
    Skomentuj 0
    15 min. - 10:6 - Tym razem Burka przedarł się przez obronę Vive. W odpowiedzi z koła trafia Zeljko Musa, świetnie piłkę dogrywał Grzegorz Tkaczyk.
    Skomentuj 0
    14 min. - 9:5 - Motor w ataku pozycyjnym traci piłkę. Kontratak Vive w swoim stylu wkrętką kończy Grzegorz Tkaczyk.
    Skomentuj 0
    13 min. - 8:5 - Michał Jurecki ponownie okazał się nie do zatrzymania dla obrony rywali. Czas dla trenera Motoru.
    Skomentuj 0
    12 min. - 7:5 - Na parkiecie trwa wymiana ciosów. Grzegorz Tkaczyk i Michał Jurecki zdołali pokonać bramkarza rywali. Ponownie rośnie przewaga Vive.
    Skomentuj 0
    12 min. - 5:4 - Defensywa Vive popełnia teraz błąd, mamy kolejny rzut karny dla Motoru. Mykola Stetsyura ponownie skutecznie.
    Skomentuj 0
    10 min. - 5:3 - Rzut karny dla Motoru i Ukraińcy odrabiają straty. Atak Vive szybko skutecznym rzutem finalizuje Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    10 min. - 4:2 - Karol Bielecki próbował rzucać, jednak został zablokowany. Mateusz Jachlewski za ostro walczył o piłkę i otrzymał dwuminutowe wykluczenie. Siły na parkiecie wyrównane.
    Skomentuj 0
    9 min. - 4:2 - W bramce znakomicie spisuje się Sławomir Szmal, kielczanie w ataku pozycyjnym. Motor teraz będzie musiał sobie radzić w osłabieniu, wykluczony został Burka.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:2 - Kielczanie dobrze grają w obronie. Kontratak w drugie tempo skutecznie wykończył Mateusz Jachlewski, rośnie przewaga mistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    6 min. - 3:2 - Michał Jurecki przechwycił piłkę w obronie, jednak nie zdołał zamienić kontrataku na bramkę, jego rzut wylądował na poprzeczce. Motor zdobył kolejną bramkę, jednak szybko odpowiedział Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    4 min. - 2:1 - Kielczanie próbują gry z kołem. Zeljko Musa wywalczył rzut karny. Ivan Cupić chciał przelobować bramkarza, jednak była to bardzo nieudana próba.
    Skomentuj 0
    3 min. - 2:1 - Bardzo dobrze od początku spotkania prezentuje się Karol Bielecki, kolejny znakomity rzut polskiego rozgrywającego. Rywale popełniają błąd w ataku.
    Skomentuj 0
    2 min. - 1:1 - Wynik spotkania otwiera Karol Bielecki. Rywale także skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce spotkanie rozpoczęło w składzie: Szmal - Cupić, Lijewski, Zorman, Bielecki, Jachlewski, Musa.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Już niebawem zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego. Na parkiecie zaprezentowali się zawodnicy obu drużyn. Hala Legionów dziś wypełniła się po brzegi.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce nie zamierza lekceważyć niedzielnego rywala. - Zawodnicy, którzy grają teraz w Motorze wcześniej reprezentowali także inne kluby występujące w Lidze Mistrzów. To nie są anonimowi gracze - zaznacza Mateusz Jachlewski.
    Skomentuj 0
    W Kielcach nie przejmują się jednak absencją tych trzech zawodników. - Mamy taki skład, że w przypadku nieobecności paru zawodników jesteśmy w stanie ich zastąpić, nie obniżając jakości gry - podkreśla Tomasz Strząbała.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce do niedzielnego spotkania przystąpi osłabione. W szeregach mistrza Polski zabraknie Denisa Bunticia, Tomasza Rosińskiego oraz Julena Aguinagalde.
    Skomentuj 0
    W ankiecie przeprowadzonej przez portal SportoweFakty.pl aż 93 procent czytelników postawiło na zwycięstwo Vive Tauron Kielce.
    Skomentuj 0
    Zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania są szczypiorniści Vive Tauron Kielce, którzy legitymują się kompletem punktów. HC Motor Zaporoże doznał dwóch porażek i zamyka stawkę zespołów grupy D.
    Skomentuj 0
    Witamy wszystkich sympatyków szczypiorniaka i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Vive Tauron Kielce - HC Motor Zaporoże.