Superliga: MKS Selgros Lublin wygrał w Nowym Sączu (wynik)

W zaległym mecz 4. kolejki PGNiG Superligi szczypiornistki MKS Selgros Lublin pokonały na wyjeździe Olimpię Beskid Nowy Sącz. Niespodzianki i to faworytki zasłużenie zwyciężyły.

Sławomir Bromboszcz

Przyjezdne z Lublina wciąż są niepokonane, a gospodynie nadal mają zerowy dorobek punktowy. Pierwsza połowa obfitowała w zmiany sytuacji na placu gry, lublinianki dobrze rozpoczęły spotkanie, jednak później do głosu doszły Góralki, które odrobiły większość strat i do przerwy przegrywały tylko 13:16.

Po przerwie na parkiecie wyraźnie już dominowały szczypiornistki MKS Selgros Lublin, które łatwo powiększały swoje prowadzenie. Zwycięstwo różnicą aż piętnastu bramek obrazuje jak duża różnica w chwili obecnej dzieli oba zespoły.

Olimpia-Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin 25:40 (13:16)