Turniej w Kwidzynie: MMTS pokonał na zakończenie Zagłębie

Na koniec turnieju w Kwidzynie, miejscowy MMTS pewnie pokonał Zagłębie Lubin 31:23. Po pięć bramek dla obu zespołów zdobyli Maciej Pilitowski oraz Dariusz Rosiek.

Michał Gałęzewski
Od początku spotkania bardzo dobrze grali podopieczni Krzysztofa Kotwickiego, którzy po dziesięciu minutach, gdy bramkę zdobył Michał Peret prowadzili już 9:4. Później zawodnicy z Pomorza konsekwentnie powiększali przewagę i na przerwę po 25 minutach prowadzili 22:11.
Druga połowa była już bardziej wyrównana. Zagłębie starało się zmniejszyć stratę i po trafieniu Mikołaja Szymyślika w 36 minucie, zespół z Lubina przegrywał już 17:26. Do końca obie drużyny grały bramka za bramkę i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 31:23.

Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 23:31 (11:22)

Zagłębie: Małecki, Shamrylo - Rosiek 5, Książek 4, Stankiewicz 3, Gumiński 3, Marciniak 2, Szymyślik 2, Wolski 2, Paluch 2 oraz Michałów, Przysiek, Kużdeba, Halilbegović, Bartczak, Czurawa.
Kary: 0 min.
Karne: 2/3.

MMTS: Dudek, Kiepulski - Pilitowski 5, Peret 4, Sadowski 4, Seroka 4, Potoczny 4, Rosiak 3, Zadura 2, Nogowski 2, Genda 1, Kryszeń 1, Szczepański 1 oraz Jędrzejewski.
Kary: 6 min. (Zadura 4 min., Genda 2 min.).