LM: SG Flensburg-Handewitt - Vardar Skopje na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
SG Flensburg-Handewitt pokonał przed własną publicznością Vardar Skopje 24:22. Spotkanie rewanżowe zapowiada się niezwykle interesująco.
Skomentuj 0
60 min. 24:22 - Sędziowie nie uznali bramki. Kontrowersyjna sytuacja.
Skomentuj 0
59 min. 25:22 - Jim Gottfridsson rzuca nieskutecznie. Vardar Skopje za szybko chciał kończyć akcje. Kontratak bramką wykańcza Anders Eggert.
Skomentuj 0
59 min. 24:22 - Thomas Mogensen nieskutecznie. Vardar Skopje w końcówce spotkania gra lepiej w obronie. Anders Eggert pomylił się w kontrataku! Dobrze broni Petar Angelov.
Skomentuj 0
57 min. 24:22 - Alem Toskic trafia z koła. Czas dla SG Flensburg-Handewitt.
Skomentuj 0
55 min. 24:21 - Alex Dujszebajew wywalczył rzut karny. Timur Dibirov tym razem skutecznie.
Skomentuj 0
  • 55 min. 24:20 - Jacob Heinl wykluczony na dwie minuty. Soren Rasmussen zamurował bramkę. Jim Gottfridsson myli się w dobrej sytuacji.
    Skomentuj 0
    53 min. 24:20 - Lasse Svan Hansen faulowany przez Timura Dibirova, jednak sędziowie nie podyktowali rzutu karnego. Rzut karny dla Vardaru. Filip Lazarov rzuca prosto w bramkarza! Ilija Abutovic wykluczony na dwie minuty. Trafia Thomas Mogensen.
    Skomentuj 0
    52 min. 23:20 - Czas dla Vardaru Skopje. Macedończycy mają w ostatnim czasie problemy ze zdobywaniem bramek. Timur Dibirov kolejny raz ze skrzydła nieskutecznie. To już 6 minut bez trafienia gości.
    Skomentuj 0
    51 min. 23:20 - Igor Karacić ponad bramką. Vardar Skopje nadal w ataku. Mikhail Chipurin fauluje w ataku. Thomas Mogensen zdobywa kolejną bramkę.
    Skomentuj 0
    50 min. 22:20 - Alex Dujszebajew rzuca nieskutecznie. Jacob Heinl zdobywa bramkę z koła.
    Skomentuj 0
    47 min. 21:20 - Alex Dujszebajew zdobywa bramkę z drugiej linii. Czas dla SG Flensburg-Handewitt.
    Skomentuj 0
    45 min. 21:19 - Alem Toskic wywalczył rzut karny. Jacob Heinl wykluczony na dwie minuty. Igor Karacić tym razem rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    45 min. 21:19 - Lasse Svan Hansen nie myli się dziś ze skrzydła. Timur Dibirov natomiast gra słabo, po raz kolejny  rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    43 min. 20:19 - Matjaz Brumen znakomicie rzuca ze skrzydła. Vardar Skopje zdobywa bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    42 min. 20:18 - Rzut karny dla Vardaru Skopje. Igor Karacić rzuca skutecznie. Holger Glandorf rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    41 min. 20:17 - Alem Toskic  po raz kolejny fauluje w ataku. Jim Gottfridsson zdobywa bramkę. Rośnie przewaga SG Flensburg-Handewitt.
    Skomentuj 0
    40 min. 19:17 - Soren Rasmussen dobrze prezentuje się w bramce SG Flensburg-Handewitt. Rzut karny dla Niemców. Pewnie rzuca Anders Eggert.
    Skomentuj 0
    39 min. 18:17 - Holger Glandorf popisał się kapitalnym rzutem. Czas dla Vardaru Skopje.
    Skomentuj 0
    38 min. 17:17 - Igor Karacić po raz kolejny skutecznie. Świetny mecz Chorwata. Jim Gottfridsson trafia z trudnej pozycji.
    Skomentuj 0
    37 min. 16:16 - Thomas Mogensen zdobywa bramkę po kontrataku. SG Flensburg-Handewitt odrobił straty.
    Skomentuj 0
    35 min. 15:16 - Petar Angelov zapisał na swoim koncie kolejną udaną interwencję. Ze skrzydła trafia Anders Eggert.
    Skomentuj 0
    34 min. 14:16 - Thomas Mogensen popisał się znakomitą indywidualną akcją. Rzut karny dla gości. Skutecznie rzuca Igor Karacić.
    Skomentuj 0
    33 min. 13:15 - Alex Dujszebajew wywalczył rzut karny. Igor Karacić trafia z linii siedmiu metrów. Rośnie przewaga Vardaru Skopje.
    Skomentuj 0
    32 min. 13:14 - Alem Toskic fauluje w ataku. Michael Knudsen nie trafia w doskonałej sytuacji z koła.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Vardar Skopje prowadzi z SG Flensburg-Handewitt 14:13.
    Skomentuj 0
    29 min. 13:14 - Igor Karacić zdobywa bramkę w końcówce.
    Skomentuj 0
    29 min. 13:13 - Lasse Svan Hansen kolejny raz nie do zatrzymania ze skrzydła. Czas dla Vardaru Skopje.
    Skomentuj 0
    29 min. 12:13 - Drasko Nenadić rzuca mało precyzyjnie. Nemanja Pribak zatrzymany przez bramkarza gospodarzy. Mikhail Chipurin wykluczony na dwie minuty.
    Skomentuj 0
    28 min. 12:13 - Nemanja Pribak zdobywa bramkę po kontrataku. SG Flensburg-Handewitt ma problemy w ataku. Matjaz Brumen zdobywa bramkę. Vardar Skopje na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    26 min. 12:11 - Timur Dibirov po raz kolejny pomylił się ze skrzydła. Michael Knudsen nieskutecznie z koła.
    Skomentuj 0
    25 min. 12:11 - Dobrze spisują się bramkarze obu drużyn. W końcu ze skrzydła trafia Matjaz Brumen. Drasko Nenadić odpowiada rzutem z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    23 min. 11:10 - Holger Glandorf fauluje w ataku. Timur Dibirov po raz kolejny nieskutecznie, tym razem Rosjanin pomylił się ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    22 min. 11:10 - Steffen Weinhold wykluczony na dwie minuty. Rzut karny dla gości. Timur Dibirov rzuca jednak w słupek!
    Skomentuj 0
    20 min. 11:10 - Alem Toskic zdobywa bramkę z koła. Lasse Svan Hansen popisał się efektownym lobem ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    19 min. 10:9 - Holger Glandorf przypomniał o sobie, zdobył bramkę. Dodatkowo dwie minuty kary dla Miladina Kozliny.  Ze skrzydła tym razem pomylił się Anders Eggert.
    Skomentuj 0
    17 min. 9:9 - Anders Eggert po raz kolejny popisał się skuteczną akcją ze skrzydła. Natychmiastowa odpowiedź Igora Karacica.
    Skomentuj 0
    15 min. 8:8 - Timur Dibirov zdobywa bramkę po kontrataku. Vardar Skopje dobrze teraz gra w obronie. Macedończycy przed szansą na doprowadzenie do remisu. Igor Karacić zdobywa kolejną bramkę.
    Skomentuj 0
    13 min. 8:6 - Tobias Karlsson wykluczony na dwie minuty. Ze skrzydła bramkę zdobył Matjaz Brumen.
    Skomentuj 0
    12 min. 8:5 - Alem Toskic zdobywa bramkę z koła. Ze skrzydła pewnie rzucił Anders Eggert.
    Skomentuj 0
    10 min. 7:4 - Rzut karny dla SG Flensburg-Handewitt. Anders Eggert popisał się technicznym rzutem.
    Skomentuj 0
    9 min. 6:4 - Igor Karacić łatwo przedarł się przez obronę rywali. Natychmiast odpowiedział Michael Knudsen. Rzut karny dla Vardaru. Timur Dibirov zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    7 min. 5:2 - Lasse Svan Hansen zdobywa bramkę ze skrzydła. W sytuacji sam na sam pomylił się natomiast Timur Dibirov.
    Skomentuj 0
    6 min. 4:2 - Kolejna bomba Holgera Glandorfa. Niemcy w osłabieniu zdobywają bramkę. SG Flensburg-Handewitt już w komplecie.
    Skomentuj 0
    5 min. 3:2 - Michael Knudsen wykluczony na dwie minuty. Vardar ma problemy w ataku pozycyjnym, może grając w przewadze poradzi sobie z defensywą rywali. Z drugiej linii trafia Filip Lazarov.
    Skomentuj 0
    3 min. 3:1 - Kolejna udana akcja Niemców, tym razem na listę strzelców wpisał się Holger Glandorf. Vardar nieskutecznie w ataku i kontratak gospodarzy. Bramkę zdobywa Lasse Svan Hansen.
    Skomentuj 0
    2 min. 1:1 - Spotkanie rozpoczęli Niemcy. Wynik meczu otworzył Anders Eggert, szybko jednak odpowiedział Igor Karacić.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali się na parkiecie, niebawem pierwszy gwizdek sędziego. Kto po pierwszym meczu zrobi krok w kierunku Final Four?