LM: Paris Saint-Germain - MKB Veszprém i Metalurg Skopje - THW Kiel na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Sławomir Bromboszcz
autor:
Paweł Nowakowski
Zespół THW Kiel pokonał na wyjeździe Metalurg Skopje 31:21 i praktycznie zapewnił sobie awans do Final Four Ligi Mistrzów.
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy w niedzielę na relację live z meczu Rhein-Neckar Löwen  - FC Barcelona. Początek spotkania godz. 19.15.
Skomentuj 0
59 min. 21:31 - THW przed szansą powiększenia przewagi do 10 bramek. Marko Vujin rzuca z drugiej linii!
Skomentuj 0
59 min. 21:30 - Ze skrzydła ładnym rzutem popisał się Niclas Ekberg.
Skomentuj 0
58 min. 21:29 - Przewaga THW wynosi już osiem bramek. Z drugiej linii trafił Marko Vujin.
Skomentuj 0
57 min. 20:28 - Z koła po raz kolejny trafia Patrick Wiencek. Rzut karny dla Metalurga. Dejan Manaskov nieskutecznie, broni Johan Sjostrand. Nie myli się natomiast Aron Palmarsson.
Skomentuj 0
  • 55 min. 20:26 - Renato Vugrinec gubi piłkę w ataku. Filip Jicha kapitalnie rzuca z drugiej linii. Gudjon Valur Sigurdsson zatrzymany w kontrataku przez Darko Stanicia.
    Skomentuj 0
    54 min. 20:25 - Dejan Manaskov popisał się ładnym rzutem ze skrzydła. W odpowiedzi ze środka rozegrania trafił Aron Palmarsson.
    Skomentuj 0
    52 min. 19:24 - Metalurg ma duże problemy w ataku. Christian Zeitz myli się w kontrataku. Metalurg już w komplecie. Patrick Wiencek wykluczony na dwie minuty.
    Skomentuj 0
    50 min. 19:24 - Patrick Wiencek faulowany i mamy rzut karny. Ace Jonovski wykluczony na dwie minuty. Niclas Ekberg rzuca pewnie z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    49 min. 19:23 - Marko Vujin po raz kolejny nie dał szans bramkarzowi. Faul w ataku Metalurga. Ucierpiał Christian Zeitz.
    Skomentuj 0
    48 min. 19:22 - Vancho Dimovski zdobywa bramkę z koła, z kontrataku trafia natomiast Zlatko Mojsoski. Metalurg Skopje miał szansę na kolejny kontratak. Przewaga THW mogła stopnieć do dwóch bramek.
    Skomentuj 0
    46 min. 17:22 - Christian Zeitz wykluczony na dwie minuty. Po raz kolejny ucierpiał Pavel Atman. Zlatko Mojsoski zdobywa bramkę ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    45 min. 16:22 - Dejan Manaskov zdobywa bramkę ze skrzydła, szybko odpowiada z koła Patrick Wiencek. Czas dla Lino Cervara.
    Skomentuj 0
    44 min. 15:21 - Rzut karny dla Metalurga. Renato Vugrinec marnuje drugi rzut karny. THW nieskutecznie w ataku. Rywale jednak gubią piłkę, Zebry ponownie w ataku. Niclas Ekberg zdobywa bramkę po wbiegu na koło.
    Skomentuj 0
    42 min. 15:20 - Aron Palmarsson popisał się efektowną bramką, świetny mecz Islandczyka. Metalurg fauluje w ataku. THW popełnia jednak identyczne przewinienie. René Toft Hansen otrzymał trzecie dwuminutowe wykluczenie i w konsekwencji czerwoną kartkę.
    Skomentuj 0
    41 min. 15:19 - Pavel Atman w drugiej połowie się rozstrzelał. Kolejne trafienie Rosjanina. Czas dla Alfreda Gislasoa.n
    Skomentuj 0
    40 min. 14:19 - Wael Jallouz popisał się kapitalnym rzutem z drugiej linii. Pavel Atman zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    38 min. 13:18 - Trwa szybka wymiana ciosów. Patrick Wiencek dobrze spisuje się na kole. Zebry utrzymują wysoką przewagę. Rzut karny dla Metalurga. Renato Vugrinec trafia z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    35 min. 10:16 - Zlatko Mojsoski zdobywa bramkę po kontrataku, natychmiast odpowiada jednak Wael Jallouz.
    Skomentuj 0
    33 min. 9:15 - THW Kiel znakomicie rozpoczyna drugą połowę od zdobycia bramki. Metalurg Skopje na razie rozbity.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie THW Kiel prowadzi z Metalurgiem Skopje 14:9.
    Skomentuj 0
    29 min. 9:14 - Christian Zeitz zdobywa bramkę po kontrataku w drugie tempo. Znakomita końcówka THW.
    Skomentuj 0
    29 min. 9:13 - Aron Palmarsson po raz kolejny popisał się skuteczną akcją. Faul w ataku Metalurga. Marko Vujin po raz kolejny rzuca nie do obrony.
    Skomentuj 0
    27 min. 9:11 - Patrick Wiencek zdobywa bramkę, jednak sędziowie dopatrzyli się wątpliwego faulu. Metalurg popełnia jednak błąd w ataku. Czas dla Alfreda Gislasona.
    Skomentuj 0
    26 min. 9:11 - Pavel Atman wykluczony na dwie minuty. Marko Vujin po raz kolejny rzuca skutecznie. Świetny mecz Serba.
    Skomentuj 0
    25 min. 9:10 - Marko Vujin po raz kolejny zaskoczył rywali z rzutem drugiej linii. Rzut karny dla Metalurga. Luka Cindric zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    23 min. 8:9 - Ze skrzydła trafia Gudjon Valur Sigurdsson, to nie była łatwa pozycja. Metalurg Skopje już w komplecie. Macedończycy nie zdobywają jednak bramki i THW przed szansą na zbudowanie przewagi.
    Skomentuj 0
    22 min. 8:8 - Ace Jonovski wykluczony na dwie minuty. Teraz to THW będzie grać z przewagą zawodnika. W ostatnich akcjach brakuje jednak Zebrom skuteczności. W ataku ponownie Metalurg Skopje.
    Skomentuj 0
    21 min. 8:8 - Zespół THW Kiel po raz kolejny roztrwonił przewagę. Metalurg Skopje doprowadza do remisu. Bramkę po kontrataku zdobył Luka Cindric.
    Skomentuj 0
    18 min. 6:8 - Lino Cervar poprosił o czas dla swojego zespołu. Na parkiecie trwa wymiana ciosów. Rzut karny dla THW. Gudjon Valur Sigurdsson przegrał pojedynek z Darko Staniciem.
    Skomentuj 0
    15 min. 4:7 - Faul w ataku Metalurga Skopje. THW Kiel zdobywa kolejną bramkę i odskakuje na trzy trafienia.
    Skomentuj 0
    13 min. 4:6 - Pavel Atman po raz kolejny nieskutecznie. Niclas Ekberg zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    12 min. 4:5 - Dejan Manaskov rzutem ze skrzydła doprowadza do remisu. Niclas Ekberg zdobywa bramkę po wbiegu na koło.
    Skomentuj 0
    10 min. 3:4 - Pavel Atman po raz kolejny zatrzymany przez Johana Sjostranda. THW jednak także odpowiada nieskuteczną akcją. René Toft Hansen po raz drugi dziś ukarany dwuminutowym wykluczeniem. Rzut karny dla Metalurga. Luka Cindric zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    8 min. 2:4 - Renato Vugrinec tym razem zaskoczył obronę rywali rzutem z drugiej linii. Metalurg Skopje po słabym początku zdobył bramkę kontaktową. Marko Vujin odpowiada kolejną bramką dla THW.
    Skomentuj 0
    7 min. 1:3 - Vancho Dimovski nie trafia z koła. Znakomicie w bramce spisuje się Johan Sjostrand. THW już w komplecie. Renato Vugrinec zdobywa po kontrataku pierwszą bramkę dla THW.
    Skomentuj 0
    5 min. 0:3 - René Toft Hansen został wykluczony na dwie minuty. Pavel Atman rzuca mało precyzyjnie. THW ponownie w ataku. Aron Palmarsson zdobywa kolejną bramkę dla Zebr. Rośnie przewaga THW.
    Skomentuj 0
    3 min. 0:2 - Rzut karny dla Metalurga. Renato Vugrinec rzuca obok bramki. Marko Vujin podwyższa prowadzenie THW Kiel.
    Skomentuj 0
    1 min. 0:1 - Spotkanie rozpoczeli zawodnicy Metalurga Skopje, jednak pierwsza akcja nieskuteczna. Wynik meczu otwiera Aron Palmarsson.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Na parkiecie zaprezentowali się szczypiorniści obu drużyn. W macedońskiej hali jak zwykle gorąca atmosfera.
    Skomentuj 0
    W dwumeczu zdecydowanym faworytem jest THW Kiel, jednak dziś Metalurg Skopje grając przed własną fanatyczną publicznością może pokusić się o sprawienie niespodzianki i pokonanie zespołu Zebr.
    Skomentuj 0
    W ubiegłym sezonie szczypiornistom Metalurga Skopje na drodze do Final Four stanęło Vive Targi Kielce. Tym razem zespół z Macedonii czeka równie trudne zadanie, dwumecz z THW Kiel.
    Skomentuj 0
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację LIVE z drugiego ćwierćfinału w którym Metalurg Skopje zagra z THW Kiel. Początek meczu o 18.30 - bądźcie z nami! Więcej o wygranej MKB Veszprém z Paris Saint-Germain w poniższym newsie:
    Skomentuj 0
    MKB Veszprém pokonało Paris Saint-Germain 28:26 w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów.
    Skomentuj 1
    60 min. 26:28 W ostatnich sekundach trafia jeszcze Momir Ilić i MKB Veszprém wygrywa 28:26.
    Skomentuj 0
    59 min. 26:27 Ależ wyborną okazję zmarnował M'Tima. W kontrataku chciał zabawić się z Nandorem Fazekasem, lecz górą 38-letni bramkarz MKB Veszprém. Do końca meczu 29 sekund, a o czas prosi opiekun przyjezdnych, Antonio Carlos Ortega.
    Skomentuj 0
    59 min. 26:27 Z linii 7 metrów trafia Fahrudin Melić.
    Skomentuj 0
    59 min. 25:27 90 sekund przed końcem meczu karę dwóch minut otrzymuje Renato Sulić. Chorwat nieprzepisowo zatrzymywał Roberta Gunnarssona i rzut karny dla PSG.
    Skomentuj 0
    58 min. 25:27 Luc Abalo popełnia błąd w ataku (kroki). Indywidualna akcja Chemy Rodrigueza daje Madziarom 27. bramkę. MKB Veszprém o krok od wygranej!
    Skomentuj 0
    56 min. 24:26 Rzut karny wywalczył Laszlo Nagy, a po raz kolejny pewnie na linii 7 metrów zachował się Tamas Ivancsik. Tym razem za faul na Lucu Abalo rzut karny i... dwie minuty kary dla... bramkarza Veszprem, Nandora Fazekasa! 38-latek zakwestionował decyzję  sędziów, a ci wobec jego niesportowego zachowania (kopnął w poprzeczkę) odesłali go na ławkę kar. Broni jednak Mirko Alilović!
    Skomentuj 0
    55 min. 23:25 Nandor Fazekas obronił kontratak PSG, a rozpędzony Laszlo Nagy zdobywa 25. bramkę dla MKB Veszprém.
    Skomentuj 0
    54 min. 23:24 Niecelny rzut z drugiej linii Momira Ilicia, lecz mylą się także gospodarze. Ilić odszukał na kole Renato Sulicia. Chorwat się nie pomylił.
    Skomentuj 0
    52 min. 23:23 Paris Saint-Germain błyskawicznie odrobiło straty. Pierw z linii 7 metrów rzucił Fahrudin Melić, a chwilę później... w rolę skrzydłowego wcielił się Marko Kopljar.
    Skomentuj 0
    51 min. 21:23 W swojej piątej próbie pomylił się z karnego Momir Ilić, lecz sędziowie słusznie nakazali powtórkę rzutu karnego, gdyż po obronie Sierry zbyt szybko do piłki wystartował Diaw. Tamas Ivancsik nie zawiódł i Madziarzy wciąż utrzymują dwie bramki przewagi.
    Skomentuj 0
    50 min. 21:22 Sprawy w swoje ręce postanowił wziąć Mikkel Hansen, z dziecinną łatwością wymanewrowując defensywę MKB Veszprém. Po solowej akcji rzut karny wywalczył Laszlo Nagy.
    Skomentuj 0
    49 min. 20:22 MKB Veszprém na fali! Na 21:20 rzucił Laszlo Nagy, a chwilę później z kontrataku po błędzie PSG trafił Cristian Ugalde i szkoleniowiec PSG, Philippe Gardent prosi o 60 sekund dla swojego zespołu.
    Skomentuj 0
    48 min. 20:20 Bomba z drugiej linii Momira Ilicia! Z dogodnej sytuacji z koła nie trafił Igor Vori i w natarciu MKB Veszprém.
    Skomentuj 0
    47 min. 20:19 Zła zasłona Renato Sulicia i przy piłce PSG. Z prawego skrzydła pomylił się jednak Luc Abalo - tym razem górą Nandor Fazekas. Na kole zameldował się Uros Vilovski.
    Skomentuj 0
    46 min. 20:19 Luc Abalo niczym gepard przemknął przez boisko i rzucił bramkę z kontry z... lewego rozegrania. Niezwykle efektowna bramka francuskiego skrzydłowego!
    Skomentuj 0
    45 min. 19:19 PSG zmusiło Veszprem do błędu, lecz kardynalny błąd popełnił Jeffrey M'Tima i MKB Veszprém doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    43 min. 19:18 Paris Saint-Germain przed szansą na dwie bramki przewagi, po kolejnej nieudanej akcji MKB Veszprém. Gospodarze tracą jednak piłkę, a prosty błąd popełnił Mikkel Hansen.
    Skomentuj 0
    41 min. 19:18 Czwarty rzut karny i czwarta skuteczna próba z rzutu karnego Momira Ilicia. Z lewego skrzydła trafia jednak grający bez kompleksów M'Tima, który trafił z trudnej pozycji.
    Skomentuj 0
    40 min 18:17 Jose Manuel Sierra wybronił rzut Momira Ilicia. Serb z łatwością zwiódł rywali, lecz rzucił prosto w hiszpańskiego bramkarza. Madziarzy stracili jednak piłkę, a 18. bramkę dla PSG rzuca Daniel Narcisse.
    Skomentuj 0
    39 min. 17:17 Kolejna parada Nandora Fazekasa. Doświadczony bramkarz mistrzów Węgier odbił rzut z drugiej linii Mikkela Hansena. W ataku MKB Veszprém
    Skomentuj 0
    38 min. 17:17 W odwrocie Paris Saint-Germain, skuteczna parada Nandora Fazekasa i do remisu doprowadza kapitan MKB Veszprém, Laszlo Nagy.
    Skomentuj 0
    37 min. 17:16 Ponownie błąd w ofensywie popełnia PSG. Ze skrzydła nie myli się Cristian Ugalde i MKB Veszprém wraca do gry!
    Skomentuj 0
    36 min. 17:15 Co się odwlecze, to nie uciecze. Tym razem skuteczna akcja Hallgrimssona. Szybka riposta Momira Ilicia.
    Skomentuj 0
    35 min. 16:14 Dwa błędy w ofensywie. Pierw Paris Saint-Germain, a następnie MKB Veszprém. Przy piłce paryżanie.
    Skomentuj 0
    35 min. 16:14 Z linii 7 metrów nie myli się dziś Momir Ilić, który pokonał Jose Manuela Sierrę.
    Skomentuj 0
    34 min. 16:13 W ataku pozycyjnym pomylili się jednak przyjezdni, a prowadzenie Paris Saint-Germain powiększa Igor Vori. W odpowiedzi solowa akcja Chemy Rodrigueza, którego zdaniem sędziów nieprzepisowo zatrzymywał Daniel Narcisse. Kontrowersyjna decyzja sędziów i rzut karny dla Veszprem.
    Skomentuj 0
    33 min. 15:13 Niefrasobliwość PSG w defensywie wykorzystał Laszlo Nagy. Ależ huknął z drugiej linii Mikkel Hansen! Atomowy rzut Duńczyka wylądował jednak na poprzeczce.
    Skomentuj 0
    32 min. 15:12 Doświadczony bramkarz MKB Veszprém rozpoczął mecz od skutecznej interwencji. W obronie piłkę przechwycił jednak Igor Vori, a bramkę z kontry rzucił Luc Abalo.
    Skomentuj 0
    W miejsce Mirko Alilovicia pojawił się Nandor Fazekas.
    Skomentuj 0
    Pora na drugie trzydzieści minut spotkania! Przy piłce Paris Saint-Germain
    Skomentuj 0
    30 min. 14:12 Mogło być 15:12, lecz rzut z kontrataku podparł Jeffrey M'Tima i sędziowie słusznie nie uznali bramki. Do przerwy dwie bramki zaliczki Paris Saint-Germain. Wracamy za niespełna kwadrans. Bądźcie z nami!
    Skomentuj 0
    29 min. 14:12 Ależ końcówka w wykonaniu PSG! Gospodarze przechwycili piłkę w obronie, a z kontry nie pomylił się Jeffrey M'Tima, dając pierwsze w meczu prowadzenie! W ataku piłka po rzucie Laszlo Nagy'a trafia w słupek, a w odpowiedzi z koła efektowną bramkę rzuca Igor Vori.
    Skomentuj 0
    28 min. 12:12 Wyborna solowa akcja Mikkela Hansena, Duńczyk doprowadza do remisu. Na parkiecie melduje się Irańczyk Iman Jamali.
    Skomentuj 0
    27 min. 11:12 Kolejny błąd w ataku pozycyjnym MKB Veszprém. Mylą się także gospodarze, a błąd PSG bezlitośnie wykorzystał w kontrataku Laszlo Nagy.
    Skomentuj 0
    26 min. 11:11 Z rzutu karnego do kolejnego remisu doprowadza Fahrudin Melić.
    Skomentuj 0
    25 min. 10:11 Bardzo dobry występ notuje dziś lewoskrzydłowy PSG, Jeffrey M'Tima, to już jego trzecie trafienie w meczu. Błyskawiczna riposta grających w osłabieniu przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    24 min. 9:10 Indolencję rzutową MKB Veszprém przełamał Laszlo Nagy. Chwilę później jednak bezpardonowa interwencja w defensywie Timuzsina Schucha, który nieprzepisowo zatrzymywał Hallgrimssona.
    Skomentuj 0
    23 min. 9:9 Kolejna parada Anonnaya - PSG na fali! W kontrze piłki nie złapał jednak Ibrahim Diaw i przy piłce przyjezdni. MKB Veszprém już w komplecie.
    Skomentuj 0
    22 min. 9:9 Dwie minuty kary dla Renato Sulicia. Chorwacki obrotowy MKB Veszprém na prostych rękach pchnął rzucającego Mikkela Hansena. Koronkowa akcja PSG i do rzutu wyprowadzony Jeffrey M'Tima, który rzuca wyrównującą bramkę.
    Skomentuj 0
    21 min. 8:9 Słabszy okres MKB Veszprém - faul w ataku popełnia Tamas Ivancsik. Udaną interwencją popisał się Mirko Alilović, lecz przy rzucie faulowany byłDaniel Narcisse i przy piłce wciąż PSG. Trenerzy sporo rotują składami.
    Skomentuj 0
    20 min. 8:9 Sytuacja na parkiecie zmienia się jak w kalejdoskopie! Annonay broni rzut Laszlo Nagy'a, a wyborną asystą do Igora Vori popisuje się Gabor Csaszar. PSG wraca do gry, a o czas poprosił tym razem szkoleniowiec gości, Antonio Carlos Ortega.
    Skomentuj 0
    19 min. 7:9 PSG poprawiło grę w obronie, świetna interwencja Patrice'a Annonaya. Strata Madziarów i rajdem przez całe boisko bramkę z kontry rzuca Daniel Narcisse!
    Skomentuj 0
    18 min. 6:9 Po ponad pięciu minutach niemoc Paris Saint-Germain przełamuje Mikkel Hansen. Na placu gry w miejsce Daniel Narcisse'a melduje się Gabor Csaszar. Z drugiej linii trafił Marko Kopljar i PSG zmniejsza dystans.
    Skomentuj 0
    17 min. 4:9 PSG traci piłkę w ataku, kontratak MKB Veszprém i już pięć bramek przewagi.
    Skomentuj 0
    15 min. 4:8 Ogromne problemy PSG w ataku pozycyjnym. Gdy mistrzom Francji uda się już dojść do sytuacji rzutowej, na drodze staje im Mirko Alilović. Na koło zabiega Gergo Ivancsik i wzrasta prowadzenie przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    13 min. 4:7 Powiększa się przewaga gości! Wyborną solową akcją popisał się Mikkel Hansen, lecz rzut Duńczyka trafił w słupek. W odpowiedzi na koło zabiegł z prawego skrzydła Gergo Ivancsik, który wyprowadza MKB Veszprém na trzybramkowe prowadzenie. O czas poprosił Philippe Gardent, trener PSG.
    Skomentuj 0
    12 min. 4:6 Nabrał rumieńców mecz w hali George'a Carpentiera! Rozkręcają się przyjezdni, którzy po trafieniu Chemy Rodriguez prowadzą 6:4.
    Skomentuj 0
    11 min. 3:4 Akcję PSG sprzed kilkudziesięciu sekund "skopiowało" MKB Veszprém. Chema Rodriguez związał obrońców i podał do Laszlo Nagy. Węgierski rozgrywający nie miał problemów ze zdobyciem bramki.
    Skomentuj 0
    10 min. 3:3 Świetną pozycję wypracował Marko Kopljarowi Daniel Narcisse, ściągając dwóch obrońców Veszprem. Chorwat huknął nie do obrony z drugiej linii i mamy remis.
    Skomentuj 0
    9 min. 2:3 Solowa akcja Mikkela Hansena daje PSG remis, lecz błyskawiczna odpowiedź MKB Veszprém. Z koła trafia Renato Sulić.
    Skomentuj 0
    8 min. 1:2 Pierwsza bramka dla PSG. Z lewego skrzydła trafia Jeffrey M'Tima. Żółtą kartką ukarany Marko Kopljar i kolejny rzut karny dla MKB Veszprém. Ponownie skuteczna próba Momira Ilicia na linii 7 metrów.
    Skomentuj 0
    6 min. 0:1 Ależ w obronie grają mistrzowie Węgier! Podwyższają pod rozgrywających PSG. Gospodarze mają olbrzymie problemy z wypracowaniem klarownej sytuacji rzutowej. Upomnienie dla Mirsada Terzicia.
    Skomentuj 0
    5 min. 0:1 Oba zespoły stawiają na defensywę. Rzut Daniela Narcisse'a broni Mirko Alilović, błyskawiczna kontra MKB Veszprém i rzut karny dla Madziarów. Z linii 7 metrów bezbłędny Momir Ilić, który otwiera wynik spotkania.
    Skomentuj 0
    3 min. 0:0 Paryżanie skutecznie w defensywie, lecz błyskawiczny powrót do obrony MKB Veszprém uniemożliwił kontratak PSG. Przy piłce wciąż gospodarze.
    Skomentuj 0
    2 min. 0:0 Świetnie w mecz wprowadzają się bramkarze. Skutecznymi interwencjami popisują się Patrice Annonay i Mirko Alilović.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy!
    Skomentuj 0
    Przypominamy o naszym profilu na Facebooku Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!
    Skomentuj 0
    Dla obu drużyn będzie to pierwsze starcie w historii Ligi Mistrzów. Przed sezonem Paris Saint-Germain i MKB Veszprém aż trzykrotnie spotykały się w finałach przedsezonowych turniejów - za każdym razem triumfowali Madziarzy. Waszym zdaniem PSG zdoła przerwać ten niekorzystny bilans?
    Skomentuj 0
    - Kluczowy będzie pierwszy mecz. Jesteśmy w pełni skoncentrowani i świadomi gry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Nie możemy się doczekać pojedynku z jedną z najlepszych drużyn w tych rozgrywkach - mówi opiekun PSG, Philippe Gardent.
    Skomentuj 0
    Witamy i zapraszamy na emocje związane z Ligą Mistrzów. Już za kwadrans w Paryżu starcie Paris Saint-Germain - MKB Veszprém zainauguruje ćwierćfinałową rywalizację w Champions League!