Turniej Kwietniowy: 3. dzień zmagań na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Maciej Wojs
Biało-czerwoni pokonali Czechów 28:21 i z kompletem zwycięstw zakończyli swój udział w Turnieju Kwietniowym w Lublinie! To już koniec emocji ze szczypiorniakiem w tym tygodniu. Dziękujemy za wspólne emocje i do następnego razu!
Skomentuj 0
60 min. Polska - Czechy 28:21 KOOOONIEEEEEEEEEC! Trzeci wygrana Polaków stała się faktem!
Skomentuj 1
59 min. 27:19 - Michał Daszek, Wojciech Gumiński i jest już 27:19! Półtorej minuty do końca gry!
Skomentuj 0
57 min. 25:19 - Trafiają Czesi, a w polskim zespole na placu gry pojawił się Michał Obiała! To jego debiut!
Skomentuj 0
56 min. 25:18 - Michał Jurecki dobija rywali! 25:18, do końca meczy cztery minuty. Już wiadomo że skończymy zmagania z kompletem zwycięstw!
Skomentuj 0
55 min. 24:18 - Trafia Mariusz Jurkiewicz, broni Marcin Wichary, Polacy odjeżdżają Czechom. I tak ma być!
Skomentuj 0
  • 54 min. 23:17 - Świetny mecz Michała Daszka! Młody skrzydłowy wykorzystał kolejny kontratak i to mimo że na ławkę kar powędrował Piotr Chrapkowski. Nikt nam już wygranej nie odbierze!
    Skomentuj 1
    53 min. 22:17 - Trafiają z lewego skrzydła Czesi, trafiamy i my - z karnego po raz kolejny w tym meczu Michał Daszek. Siedem minut do końca spotkania, zmierzamy po trzecie zwycięstwo w turnieju!
    Skomentuj 0
    51 min. 21:16 - Świetne dwie minuty Polaków zwieńczone bramkami Damiana Krzysztofika i Michała Daszka. Szkoda że rzutu karnego nie wykorzystał Wojciech Gumiński, mogło być już po meczu.
    Skomentuj 0
    49 min. 19:16 - A Czesi zmniejszą straty ponownie z linii siedmiu metrów. To już ich dziewiąty karnych w meczu!
    Skomentuj 0
    47 min. 19:15 - Czterokrotnie próbowali Czesi, ale piłkę odbijał Marcin Wichary! Super mecz płockiego bramkarza! W ofensywie jednak nic nie zdziałaliśmy, niepotrzebnie porwał się z rzutem Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    45 min. 19:15 - Wrócili na odpowiednie tory biało-czerwoni! Twarda obrona, a do tego bramki Michała Jureckiego i Michała Daszka powiększają naszą przewagę do czterech trafień. Kwadrans do końca meczu, Czesi proszą o czas.
    Skomentuj 1
    43 min. 17:15 - Dopiero co wrócił z ławki kar Piotr Grabarczyk, a od razu odesłany został na nią Piotr Chrapkowski. Tracimy bramkę z rzutu karnego, na szczęście dorzucamy też sami - Michał Daszek i 17:15. Czesi również grają w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    42 min. 16:14 - Michał Daszek powiększa naszą przewagę wykańczając kontratak. Wcześniej w defensywie świetnie zachowali się Piotr Chrapkowski i Mariusz Jurkiewicz.
    Skomentuj 0
    40 min. 15:14 - Z naszej gry w przewadze (jak zawsze) nic nie wyszło, w dodatku na ławkę kar za bezsensowny faul powędrował Piotr Grabarczyk. Na szczęście Marcin Wichary obronił rzut karny i utrzymujemy prowadzenie. Uff...
    Skomentuj 1
    37 min. 15:14 - Nareszcie! Na ławkę kar powędrował Petr Vinkelhofer, co natychmiast wykorzystał Damian Kostrzewa trafiając do czeskiej bramki. Wracamy na prowadzenie i gramy w przewadze.
    Skomentuj 0
    37 min. 14:14 - I już mamy remis. Strata Michała Jureckiego, kontra Czechów i bramka Leosa Petrovskiego. Już siedem minut czekamy na bramkę po przerwie.
    Skomentuj 0
    36 min. 14:13 - Beznadziejny początek Polaków, Czesi dorzucili nam dwie kolejne bramki i nasza przewaga stopniała do jednego trafienia. Zirytowany Michael Biegler poprosił o czas.
    Skomentuj 0
    34 min. 14:11 - Szarpana gra Polaków na początku drugiej połowy nie przynosi jak na razie efektu. Mieliśmy swoją okazję, ale Damian Krzysztofik nie złapał piłki na kole. Szkoda, Czesi grają w osłabieniu...
    Skomentuj 0
    32 min. 14:11 - Wracamy z polsko-czeską rywalizacją! Niestety, początek drugiej połowy należał do Czechów, którzy zmniejszyli straty o jedną bramkę. Mogło być gorzej, ale na szczęście Piotr Wyszomirski obronił rzut karny rywali.
    Skomentuj 0
    Za niecały kwadrans wracamy na drugą połowę meczu w Lublinie. Zostańcie z nami! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!
    Skomentuj 0
    Dorobek bramkowy Polaków powiększył w ostatniej akcji Michał Jurecki. Czesi próbowali jeszcze odpowiedzieć szybkim trafieniem, ale rzut jednego z rozgrywających został zablokowany. Prowadzimy do przerwy 14:10! Brawo!
    Skomentuj 0
    30 min. Polska - Czechy 14:10 DO PRZERWY!
    Skomentuj 0
    29 min. 13:10 - Nie myli się Jiri Motl, chwilę później bramkę dokłada też Petr Vinkelhofer. W międzyczasie rzut Przemysława Zadury wylądował na słupku czeskiej bramki. Niewiele ponad minuta do końca pierwszej części gry, o czas poprosił Michael Biegler.
    Skomentuj 0
    27 min. 13:8 - Damian Krzysztofik wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Wojciech Gumiński! 13:8, Czesi jednak również będą mieli rzut karny.
    Skomentuj 0
    26 min. 12:8 - Piotr Masłowski naprawia swój błąd i wpisuje się na listę strzelców, niestety odpowiada też Matej Konsel. Cztery minuty do końca pierwszej połowy, prowadzimy 12:8.
    Skomentuj 0
    25 min. 11:7 - Kolejna strata Polaków, tym razem piłkę zgubił Piotr Masłowski. A Czesi trafiają w kontrze, na listę strzelców wpisał się Petr Linhart.
    Skomentuj 0
    24 min. 11:6 - Moment chaotycznej gry Polaków i kilku niecelnych rzutów w ofensywie. Była też strata, były też błędy w obronie. W efekcie Czesi odrobili jedną bramkę straty, a na ławkę kar powędrował Michał Daszek.
    Skomentuj 0
    22 min. 11:5 - Świetny mecz Wojciecha Gumińskiego! Skrzydłowy Zagłębia trafia tym razem ze skrzydła! To jego czwarta bramka w meczu!
    Skomentuj 1
    21 min. 10:5 - W efekcie trafiają Czesi. Martin Strzinek z karnego i 10:5. Dziewięć minut do końca pierwszej połowy!
    Skomentuj 0
    20 min. 10:4 - Niestety też dwie straty w ofensywie zanotował Przemysław Zadura... Szkoda, był szansa by dobić Czechów już teraz.
    Skomentuj 0
    19 min. 10:4 - Ależ "leczy" czeskich skrzydłowych Marcin Wichary! Trzy skuteczne interwencje polskiego golkipera pod rząd!
    Skomentuj 0
    17 min. 10:4 - TAAAK! Błąd w ataku Czechów i kolejna znakomita odpowiedź biało-czerwonych! Tym razem Michał Szyba i jest już 10:4!
    Skomentuj 0
    15 min. 9:4 - Czesi przełamują niemoc, ale dopiero dobijając rzut karny. Polacy jednak nie zwalniają tempa - Piotr Chrapkowski z prawego rozegrania po długim rogu i wygramy 9:4!
    Skomentuj 0
    14 min. 8:3 - Powtórka z rozrywki! W bramce Marcin Wichary, w kontrze Wojciech Gumiński i jest już 8:3! Kapitalny początek Polaków!
    Skomentuj 0
    13 min. 7:3 - Wracamy do gry i od razu powiększamy prowadzenie! Kapitalny blok Piotra Chrapkowskiego i błyskawiczna kontra Wojciecha Gumińskiego. 7:3, mamy już cztery bramki przewagi!
    Skomentuj 0
    12 min. 6:3 - Kolejny raz skutecznie w polskiej bramce Marcin Wichary, a tym razem ze skrzydła nie myli się Wojciech Gumiński. 6:3 dla biało-czerwonych, czas dla Czechów!
    Skomentuj 0
    10 min. 5:3 - Strata Czechów w ataku i szybka odpowiedź Mariusza Jurkiewicza ze środka rozegrania. Wracamy na dwubramkowe prowadzenie!
    Skomentuj 0
    9 min. 4:3 - Michał Daszek ponownie wyprowadza nas na prowadzenie! Skrzydłowy MMTS-u kapitalnie wykorzystał rzut karny!
    Skomentuj 0
    8 min. 3:3 - Sporo niedokładności wkradło się do gry Polaków w ataku. Ze skrzydła próbował Wojciech Gumiński, ale niestety jego rzut obronił Petr Stochl. W odpowiedzi Czesi doprowadzają do remisu.
    Skomentuj 0
    7 min. 3:2 - Chwilowy impas w naszych szeregach przełamał Piotr Chrapkowski, ale Czesi natychmiast odpowiedzieli składną akcją i trafieniem Martina Strzinka z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    5 min. 2:1 - Znowu mieliśmy okazję do powiększenia prowadzenia, ale Czesi skutecznie blokowali. W efekcie przejęli piłkę i kontrę wykończył Jakub Hrstka.
    Skomentuj 0
    4 min. 2:0 - Aj była okazja by prowadzić już 3:0, ale Mariusz Jurkiewicz dał sobie wybić piłkę. Czesi w ofensywie, Polacy bronią.
    Skomentuj 0
    3 min. 2:0 - Świetne dwie interwencje Marcina Wicharego już na samym początku meczu! W ofensywie zaś nie myli się Michał Szyba i jest już 2:0!
    Skomentuj 0
    1 min. 1:0 - Mariusz Jurkiewicz i 1:0 dla Polski! Piękny rzut naszego środkowego rozgrywającego, w samo okienko czeskiej bramki.
    Skomentuj 0
    Zaczynają Polacy. Gramy w składzie Wichary - Chrapkowski, Jurkiewicz, Szyba, Gumiński, Daszek, B. Jurecki.
    Skomentuj 0
    Polska - Czechy - STARTUJEEEMYYYY!
    Skomentuj 0
    Oficjalna część prezentacji za nami, pora na hymny!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Wiele wskazuje natomiast na to, że trener Michael Biegler da dzisiaj szansę zawodnikom rezerwowym. Jak wykorzystają okazję do gry?
    Skomentuj 0
    Polacy zakończyli już rozgrzewkę, za chwilę zaczynamy oficjalną prezentację. Gramy dzisiaj z Czechami i jak zapewniają kadrowicze, mimo pewnego już triumfu w turnieju, nie odpuszczą spotkania.
    Skomentuj 0
    A już za niespełna pół godziny swój ostatni występ podczas turnieju w Lublinie rozpoczną biało-czerwoni. Przeciwnikiem Polaków - Czesi. Zostańcie z nami!

• vivefil Zgłoś komentarz
      Targi Kielce sponsorem tytularnym Vive Targi Kielce tylko do czerwca bieżącego roku!
      60 min. 31:29 - Rosja pokonała Białoruś i ostatecznie zajęła 2. miejsce na Turnieju Kwietniowym!
      Skomentuj 0
      56 min. 30:25 - 30. bramkę dla Rosjan zdobywa Sergey Kudinov, dodatkowo na ławkę kar sędziowie odsyłają Siergeia Shilovicha. Do końca niecałe pięć minut, Rosjanie nie oddają już zwycięstwa.
      Skomentuj 0
      50 min. 29:23 - Dziesięć minut do końca meczu, Rosja powiększanie prowadzenie za sprawą Dmitry Zhitnikova. Białorusini w żaden sposób nie mogą nawiązać do przyzwoitej gry z końca pierwszej połowy, Rosjanie bez większych kłopotów odniosą zwycięstwo.
      Skomentuj 0
      47 min. 27:22 - Dwoi się i troi w białoruskiej bramce Ivan Matskevich, ale jego koledzy z pola nie potrafią tego wykorzystać. Rosjanie utrzymują pięciobramkowe prowadzenie i spokojnie zmierzają po wygraną.
      Skomentuj 0
      42 min. 25:20 - Trzy błyskawiczne bramki Rosjan - Oleg Skopintsev, Dmitry Zhitnikov, Daniil Shishkarev i jest już 25:20. Coraz trudniejsza sytuacja Białorusinów, o czas prosi Jurij Szewcow.
      Skomentuj 0
      40 min. 22:20 - Próbują gonić Rosjan Białorusini, ale na razie idzie im jak po grudzie. Sborna jest po przerwie bardzo skuteczna, przed chwilą trafili Daniil Shishkarev i Samuel Aslanyan.
      Skomentuj 0
      33 min. 19:16 - Wracamy z rywalizacją Rosja - Białoruś. Sborna udanie rozpoczęła drugą część meczu, bramki Daniila Shishkareva i Sergeya Kudinova powiększyły jej przewagę do trzech bramek.
      Skomentuj 0
      30 min. 16:15 - Nie zwolnili tempa choćby na chwilę zawodnicy obu drużyn w końcówce pierwszej połowy. Rosjanie ponownie uruchomili swoje kontry, dzięki czemu odrobili straty i powrócili na prowadzenie. 16:15 po pierwszej części meczu, druga połowa za niecały kwadrans.
      Skomentuj 0
      22 min. 10:12 - Stanęli zupełnie Rosjanie. Prosta strata a potem piłka wyrzucona w aut zakończyły się kontrami Białorusinów i dwoma bramkami. Co więcej, ekipa Jurija Szewcowa grała w tym czasie w osłabieniu. Białorusini pierwszy raz na prowadzeniu.
      Skomentuj 0
      20 min. 10:10 - I już mamy remis - Kiryl Kniazeu kolejny raz z rzutu karnego i jest po 10. Do końca pierwszej połowy trochę ponad dziewięć minut gry.
      Skomentuj 0
      17 min. 10:9 - Na dobrą sprawę od początku meczu rywalizacja przebiega według tego samego schematu - Rosjanie najpierw odskakują na trzy bramki przewagi, a potem Białorusini zmniejszają straty do jednego gola. Dzianis Rutenka wykończył przed chwilą kontratak i mamy już 10:9 dla Rosjan.
      Skomentuj 0
      15 min. 10:7 - Po kwadransie meczu ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego o grze obu drużyn w defensywie. Rosjanie i Białorusini prezentują dość radosnego szczypiorniaka, ale na urodę bramek nie można narzekać. Przed chwilą z drugiej linii huknął Konstantin Igropulo.
      Skomentuj 0
      10 min. 6:5 - Szybka gra po obu stronach parkietu daje dużo bramek. Przebudził się wspomniany wcześniej Vitali Charapenka i Białorusini natychmiast odrobili większość strat. Trafił Barys Pukhouski i jest już tylko 6:5 dla Rosji.
      Skomentuj 0
      7 min. 5:2 - Rosjanie odskakują rywalom dzięki bramkom Olega Skopintseva. Skrzydłowy Motoru Zaporoże nie pomylił się przy rzutach ze skrzydła i w kontrataku. Świetnie grający w dwóch poprzednich meczach Vitali Charapenka na razie bez skutecznej interwencji.
      Skomentuj 0
      4 min. 3:2 - Ciekawy początek meczu w lubelskim Globusie. Rosjanie zaczęli od prowadzenia 2:0, ale Białorusini szybko zmniejszyli straty za sprawą Kiryla Kniazeu. W rosyjskiej bramce dobrze spisuje się Nikolay Sorokin.
      Skomentuj 0
      Za nami już hymny obu krajów, pora na pierwszy gwizdek! Rosja - Białoruś - zaczynamy!
      Skomentuj 0
      Dzień dobry, witam i zapraszam na relację z kończącego zmagania w Lublinie dnia Turnieju Kwietniowego. Już za chwilę początek meczu Rosja - Białoruś!