autor: Redakcja | 2012-04-22, 15:47 | źródło: inf. własna |

Portal SportoweFakty.pl zaprasza od godziny 16.00 na relacje LIVE z niedzielnych spotkań PGNiG Superligi Kobiet i Mężczyzn. Szczegóły poniżej.

| Drukuj

Powiązane artykuły

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
kibiCK

Pierwsza połowa to była jedna wielka kontra. W drugiej połowie naszym nie chciało się już tak cisnąć. W sumie trudno się dziwić jak do przerwy było +19. Stal nawet jak miała pozycje do rzutu to wyłapywał to Szmal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

No ale drugą połowę Stal wygrała 18:17;) a tak na poważnie to Vive wykorzystuje po prostu słabą defensywę Stali, która jest jedną z najsłabszych w Superlidze i szybko wraca do obrony przez co gra Stali...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

No ale drugą połowę Stal wygrała 18:17;) a tak na poważnie to Vive wykorzystuje po prostu słabą defensywę Stali, która jest jedną z najsłabszych w Superlidze i szybko wraca do obrony przez co gra Stali musi opierać się na ataku pozycyjnym, który w przypadku twardej obrony 6:0 Vive nie ma szans na powodzenie i kielczanie jadą kontrami. Stal sportowo nie ma argumentów na przegrywanie z Vive np. 6-7 bramkami, nie mówiąc już o zwycięstwie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

ostatnia odpowiedź: 22 kwietnia 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
kibic Polski

Wejdź do ringu i podejmij walkę z Witalijem Kliczko. Będzie się z Tobą bawił a jak sie znudzi i powalczy na poważnie to 15 sekund i leżysz nieprzytomny. Stalowcy wiedzą że nie mają nawet 1% szansy w tych meczach. A walka o brąz dopiero przed nimi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
J3BA4KA

Stal chyba we wszystkich swoich meczach nie pojęła rękawicy z Vive. I to mają być czeczeńcy, to ma być ich ten charakter? Rozumiem, że można przegrać 20 bramkami, ale oni dostają łomot w każdym meczu z nimi.

| Odpowiedz
blokuj
Grenobleeee

Zaczyna irytowac mnie postawa Stali w rywalizacji z Vive...Nie mozna wychodzic na parkiet z założeniem dostania łomotu...No ku*wa nie aż takiego:)

| Odpowiedz
blokuj
anibas

a dziś to jak widać po wyniku chyba kielczaki postanowili wyśrubować jakiś mały rekordzik :) miażdżąc Stal do przerwy różnicą już 19! bramek.

| Odpowiedz
blokuj
anibas

Oby dziś MMTS się odrodził i był godnym rywalem dla Wisły! Liczę, na ciekawe i bardziej wyrównane widowisko. myślę, że stać Kwidzyn ciągle na to. z pewnością ciężko podnieść się po takiej porażce jak ta wczoraj, ale ciągle kwidzynian nie skreślam.