Najnowsze wiadomości

Sparingowo: Portowcy rozgromili Chemika na tydzień przed urlopami

Kończąca okres roztrenowania Pogoń Szczecin rozbiła w sparingu Chemika Police 7:1. Szansę występu otrzymali głównie gracze rezerwowi i testowani. Wśród tych drugich znów wyróżnił się Sergei Mosnikov, formą strzelecką błysnął z kolei Łukasz Zwoliński. - Mieliśmy cieszyć się grą i udowodnić rywalom, że prezentujemy wyższą wartość piłkarską. To wszystko się udało - tłumaczył Daniel Wólkiewicz. Więcej

Piłka nożna 3

Pogoń była bardziej dojrzała - komentarze po meczu Chemik Police - Pogoń Szczecin

W meczu derbowym, drugiej ligi, grupy zachodniej, Pogoń Szczecin pokonała na wyjeździe outsidera rozgrywek Chemika Police 3:1. Podopieczni Mandrysza już w pierwszej połowie uspokoili grę strzelając dwie bramki. Pod koniec meczu gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową, ale chwile później przez gapiostwo stracili trzeciego gola. Sytuacja Chemika robi się coraz trudniejsza, do drużyny z miejsca nie zagrożonego spadkiem traci już dziesięć punktów. Więcej

Piłka nożna 0

Pogoń przerwała złą passę - relacja z meczu Chemik Police - Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin przerwała złą passę spotkań bez zwycięstwa i tym razem pewnie pokonała Chemika Police 3:1. Spotkanie rozstrzygnęło się w pierwszej połowie, kiedy to Portowcy strzelili dwie bramki w trzy minuty. Trzeba przyznać, że trener Mandrysz mimo zwycięstwa będzie miał dużo do analizy. Jego zespół w 88. minucie popełnił serię katastrofalnych błędów i niemal sam sobie wbił piłkę do bramki. Radość Chemika trwała zbyt długo i szybko zostali za to skarceni przez Lebedyńskiego, który tym samym ustalił wynik meczu. Więcej

Klątwa własnego boiska? (relacja)

W piłce nożnej rzadko zdarza się sytuacja, w której zawodnikom lepiej gra się na wyjazdach. Na taką drużynę wyrasta Zagłębie, które po remisie z Elaną Toruń, przegrało u siebie z Chemikiem Police, kolejną drużyną, marzącą w tym sezonie tylko o utrzymaniu. Czy jest to, jak powiedział Krzysztof Myśliwy, klątwa własnego boiska, czy może sygnał, że trzeba wziąć się do roboty, jeżeli celem nadal pozostaje awans? Więcej

Piast Szczecin ? Chemik Police 2:3 (trenerski dwugłos)

Piast Szczecin przegrał na własnym parkiecie z Chemikiem Police w meczu derbowym. Trener Marek Mierzwiński nie krył rozżalenia po spotkaniu. - Podejrzewam, że jak zrobię statystyki to błędów własnych będzie ponad czterdzieści na pewno. - mówił. Natomiast widać gołym okiem, że forma policzanek z meczu na mecz rośnie. W perspektywie walki o utrzymanie to dobra wiadomość dla trenera Mariusza Bujka. Więcej