Wyniki / Kalendarz dla Piłka nożna - 2 październik

    Skocz do kalendarza rozgrywek:
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    2 październik Dynamo Moskwa - PSV Eindhoven Liga Europejska - Grupa E
    2 październik FK Krasnodar - Everton Liga Europejska - Grupa H
    2 październik Feyenoord Rotterdam - Standard Liege Liga Europejska - Grupa G
    2 październik HNK Rijeka - Sevilla FC Liga Europejska - Grupa G
    2 październik VfL Wolfsburg - OSC Lille Liga Europejska - Grupa H
    2 październik Sparta Praga - Young Boys Berno Liga Europejska - Grupa I
    2 październik Slovan Bratysława - SSC Napoli Liga Europejska - Grupa I
    2 październik Dynamo Kijów - Steaua Bukareszt Liga Europejska - Grupa J
    2 październik Aalborg BK - Rio Ave Liga Europejska - Grupa J
    2 październik EA Guingamp - PAOK Saloniki Liga Europejska - Grupa K
    2 październik Dinamo Mińsk - ACF Fiorentina Liga Europejska - Grupa K
    2 październik KSC Lokeren - Metalist Charków Liga Europejska - Grupa L
    2 październik Trabzonspor - Legia Warszawa Liga Europejska - Grupa L
    2 październik FC Zurych - Borussia M'gladbach Liga Europejska - Grupa A
    2 październik Villarreal CF - Apollon Limassol Liga Europejska - Grupa A
    2 październik HJK Helsinki - Club Brugge Liga Europejska - Grupa B
    2 październik Torino FC - FC Kopenhaga Liga Europejska - Grupa B
    2 październik Asteras Tripolis - Partizan Belgrad Liga Europejska - Grupa C
    2 październik Tottenham Hotspur - Besiktas Stambuł Liga Europejska - Grupa C
    2 październik Astra Giurgiu - Red Bull Salzburg Liga Europejska - Grupa D
    2 październik Celtic Glasgow - Dinamo Zagrzeb Liga Europejska - Grupa D
    2 październik GD Estoril-Praia - Panathinaikos Ateny Liga Europejska - Grupa E
    2 październik AS Saint-Etienne - Dnipro Dniepropietrowsk Liga Europejska - Grupa F
    2 październik Inter Mediolan - Karabach Agdam Liga Europejska - Grupa F
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    18 września Liga Europejska - Grupa A
    2 październik FC Zurych - Borussia M'gladbach
    2 październik Villarreal CF - Apollon Limassol
    18 września Liga Europejska - Grupa B
    2 październik HJK Helsinki - Club Brugge
    2 październik Torino FC - FC Kopenhaga
    18 września Liga Europejska - Grupa C
    2 październik Asteras Tripolis - Partizan Belgrad
    2 październik Tottenham Hotspur - Besiktas Stambuł
    18 września Liga Europejska - Grupa D
    2 październik Astra Giurgiu - Red Bull Salzburg
    2 październik Celtic Glasgow - Dinamo Zagrzeb
    18 września Liga Europejska - Grupa E
    2 październik Dynamo Moskwa - PSV Eindhoven
    2 październik GD Estoril-Praia - Panathinaikos Ateny
    18 września Liga Europejska - Grupa F
    2 październik AS Saint-Etienne - Dnipro Dniepropietrowsk
    2 październik Inter Mediolan - Karabach Agdam
    18 września Liga Europejska - Grupa G
    2 październik Feyenoord Rotterdam - Standard Liege
    2 październik HNK Rijeka - Sevilla FC
    18 września Liga Europejska - Grupa H
    2 październik FK Krasnodar - Everton
    2 październik VfL Wolfsburg - OSC Lille
    18 września Liga Europejska - Grupa I
    2 październik Sparta Praga - Young Boys Berno
    2 październik Slovan Bratysława - SSC Napoli
    18 września Liga Europejska - Grupa J
    2 październik Dynamo Kijów - Steaua Bukareszt
    2 październik Aalborg BK - Rio Ave
    18 września Liga Europejska - Grupa K
    2 październik EA Guingamp - PAOK Saloniki
    2 październik Dinamo Mińsk - ACF Fiorentina
    18 września Liga Europejska - Grupa L
    2 październik KSC Lokeren - Metalist Charków
    2 październik Trabzonspor - Legia Warszawa