Po raz kolejny zmiana okazała się dla Legionovii kluczowa

Drużyna z Legionowa nie przegrała od czterech spotkań. W Radomiu po raz kolejny świetnym wyczuciem wykazał się Maciej Bartoszek, który wprowadził na boisko strzelca zwycięskiej bramki.

Piotr Dobrowolski
Niedzielny mecz szóstej kolejki drugiej ligi, pomiędzy Radomiakiem a Legionovią, nie układał się po myśli przyjezdnych. Od 23. minuty przegrywali oni 0:1 po bramce Leandro Rossiego. Odpowiedzieli dopiero pod koniec pierwszej połowy - gola "do szatni" zdobył Rafał Jankowski.
- Nie mogę powiedzieć, żeby spotkanie od pierwszych minut przebiegało tak, jak byśmy sobie tego życzyli, ale dosyć dobrze graliśmy piłką, konsekwentnie, i to przyniosło korzyści w postaci strzelonej bramki - przyznał Maciej Bartoszek, trener drużyny z Legionowa.

Brazylijski napastnik Zielonych zakończył wzorcowo wyprowadzony kontratak po rzucie rożnym, wykonywanym przez gości. - Niefortunny błąd po naszym stałym fragmencie gry i strata gola. To nie powinno nam się przytrafić - zaznaczył szkoleniowiec. W 77. minucie Jankowskiego zastąpił Mariusz Zawodziński. Ta roszada okazał się "strzałem w dziesiątkę". - Po raz kolejny dobra zmiana zawodnika. W poprzednim spotkaniu był to Kozłowski, który strzelił piękną bramkę. Tym razem Zawodziński, który wcześniej wychodził w podstawowym składzie - chwalił zawodników Bartoszek.

Zwycięstwo odniesione w Radomiu było więc trzecią wygraną Legionovii z rzędu. Ten zespół nie przegrał od czterech kolejek i obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli. - Cieszymy się bardzo z trzech punktów, tym bardziej przy takiej pogodzie i na tak trudnym terenie, z takim przeciwnikiem jak Radomiak. Analizując wcześniejsze występy tej drużyny mogę powiedzieć, że z dużym szacunkiem podchodziliśmy do tego rywala. Chciałbym przede wszystkim pogratulować konsekwencji taktycznej moim zawodnikom oraz tego, że wytrzymali to spotkanie do końca - zakończył opiekun ekipy spod Warszawy.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!