Twitter po Kukesi - Legia: Od komedii do tragedii

Od komedii do tragedii - tak w skrócie można opisać to, co działo się na polskim Twitterze podczas przerwanego na początku II połowy meczu III rundy el. Ligi Europy FK Kukesi - Legia Warszawa.

Redakcja
Redakcja
Spotkanie wicemistrza Albanii z wicemistrzem Polski zostało przerwane na początku II połowy po tym, jak kamień rzucony przez jednego z kibiców gospodarzy trafił w Ondreja Dudy, rozcinając skórę na głowie Słowaka. 21-letni pomocnik Wojskowych po opatrzeniu rany był gotowy do gry, ale sędzia Stephan Klossner zawiesił spotkanie, a po kilkunastu minutach delegat UEFA podjął decyzję o przerwaniu zawodów przy stanie 2:1 dla Legii.
Jak podczas spotkania reagował polski Twitter? W związku z tym, że przez 44 minuty meczu do Polski nie docierał sygnał od albańskich realizatorów transmisji, użytkownicy Twittera w pierwszej części zawodów skupili się na problemach technicznych Albańczyków oraz na tym, że TVP po kilkunastu minutach zrezygnowała ze studia z Jerzym Engelem i Dariuszem Wdowczykiem, emitując powtórkę meczu Legii z Botosani (TVP Sport) i kabaretonu w Koszalinie (TVP 2).