Kolejny popis w wykonaniu Realu Madryt! Królewscy pewnie ograli Inter Mediolan

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News /  /
East News / /

Podopieczni Rafaela Beniteza odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo w okresie przygotowawczym do sezonu 2015/2016. Wicemistrzowie Hiszpanii tym razem gładko ograli Inter Mediolan.

Po dwóch meczach w Australii do Azji przenieśli się piłkarze Realu Madryt, gdzie w ramach międzynarodowego turnieju International Champions Cup rozegrali spotkanie z Interem Mediolan. Poprzednio Królewscy przegrali po karnych z AS Romą i pewnie ograli Manchester City 4:1. Z kolei Włosi musieli niedawno uznać wyższość swojego lokalnego rywala - AC Milan (0:1).

[ad=rectangle]

W chińskim Guangzhou od pierwszego gwizdka zdecydowali lepsze wrażenie sprawiali Królewscy. Podopieczni Rafaela Beniteza zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w defensywie i byli skuteczni pod bramką przeciwnika. W 29. minucie wynik meczu otworzył Jese Rodriguez, który na szpicy zastępował odpoczywającego Karima Benzemę. Młody Hiszpan wykorzystał zagranie Marcelo, nawinął rywala i trafił do siatki. W pierwszej połowie wynik mógł być jeszcze wyższy, lecz dobrymi interwencjami popisywał się Samir Handanović, broniąc uderzenia m.in. aktywnego Cristiano Ronaldo .

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. W 56. minucie po centrze Lucasa Vazqueza wynik podwyższył Raphael Varane, a w samej końcówce z rzutu wolnego kapitalnie przymierzył James Rodriguez, dla którego był to premierowy występ po Copa America. W barwach Królewskich zadebiutował Kiko Casilla, jednak miał niewiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.

Kolejny mecz Realu Madryt w czwartek - w Szanghaju zagrają z AC Milan.

Inter Mediolan - Real Madryt 0:3 (0:1) 0:1 - Jese 29' 0:2 - Varane 56' 0:3 - James 88'

Inter Mediolan: Handanović - Montoya (66' Santon), Ranocchia (62' Popa), Murillo (66' Andreolli), Juan Jesus (82' Nagatamo) - Brozović (53' Gnoukouri), Kondogbia (82' Taider), Hernanes (66' Guarin) - Icardi, Kovacić (82' D'Ambrosio), Palacio (66' Longo).

Real Madryt: Keylor Navas (46' Kiko Casilla) - Danilo (62' Carvajal), Pepe (46' Nacho), Sergio Ramos (46' Varane), Marcelo (63' Arbeloa) - Casemiro (78' Marcos Llorente), Kroos (62' Lucas Silva) - Isco (78' James), Bale (46' Lucas Vazquez), Ronaldo (46' Czeryszew) - Jese (78' Jose Carlos Lazo).

#dziejesiewsporcie: Chamskie zachowanie Ibrahimovicia podczas meczu towarzyskiego

Źródło: sport.wp.pl

Źródło artykułu: WP SportoweFakty