Zobacz gola Łukasza Szukały (wideo)

W poniedziałek Łukasz Szukała zdobył swojego trzeciego gola w najwyższej klasie rozgrywkowej w Arabii Saudyjskiej. Jednak obrońca nie może być do końca zadowolony ze swojego występu.

Wojciech Święch

Jego klub, Al-Ittihad FC podjął Al-Taawon FC. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 4:3. Polak wpisał się na listę strzelców w 29. minucie spotkania. Wówczas po centrze z rzutu rożnego nasz rodak skierował głową piłkę do siatki, podwyższając wynik na 2:0 dla miejscowych.

Polski defensor ponosi winę przy golu Davida Ochienga. W 70. minucie meczu Łukasz Szukała nie upilnował bowiem w polu karnym Kenijczyka, który zdołał pokonać bramkarza Al-Ittihad FC i było już tylko 3:2 dla gospodarzy. Pojedynek zakończył się wygraną klubu Polaka 4:3.

Zobaczy gola Szukały (od 1:13):

Arabia Saudyjska: Trzeci gol Łukasza Szukały, zespół Polaka walczy o Ligę Mistrzów