Rosja: Kontuzja Marcina Komorowskiego

Marcin Komorowski musiał opuścić boisko jeszcze przed przerwą w spotkaniu Tereka z Amkarem Perm. Nie wiadomo na razie, jak groźna jest to kontuzja.

Bartosz Wiśniewski

Terek Grozny w sobotę mierzył się z Amkarem Perm. W 33. minucie spotkania Marcin Komorowski zderzył się z jednym z rywali i nie był w stanie kontynuować gry. Ostatecznie jego drużyna przegrała 1:2.

Na placu gry byli również inni Polacy - Maciej Rybus oraz Janusz Gol. Terek zajmuje 9. miejsce w rosyjskiej ekstraklasie, a Amkar nadal znajduje się w strefie spadkowej.

Kontuzja Komorowskiego to kolejny problem dla selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Podczas czerwcowego spotkania eliminacyjnego z Gruzją trener nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego Kamila Glika. Z powodu kontuzji wypadł również Paweł Olkowski, a po urazie do siebie dochodzi dopiero Łukasz Piszczek.