Puchar Litwy: Gol Jakuba Wilka (wideo)

W pierwszym meczu półfinału Pucharu Litwy ze Spyrisem Kowno (4:0) jedną z bramek dla Żalgirisu Wilno zdobył [tag=2794]Jakub Wilk[/tag]. Rewanż zostanie rozegrany 5 maja.

Wilk wpisał się na listę strzelców w 27. minucie, wykorzystując dośrodkowanie z lewego skrzydła. Polak rozegrał tylko pierwsze 45 minut - boisko opuścił w przerwie przy wyniku 2:0 dla Żalgirisu. [ad=rectangle] To jego drugi gol w Pucharze Litwy 2014/2015. Wcześniej wpisał się na listę strzelców w ćwierćfinałowym pojedynku z FK Suduva.

Żalgiris to zwycięzca trzech ostatnich edycji Pucharu Litwy, a Wilk miał udział w triumfach w sezonach 2012/2013 i 2013/2014.

Zobacz bramkę Jakuba Wilka:

Żalgiris Wilno - Spyris Kowno 4:0 (2:0) 1:0 - Luksa 17' 2:0 - Wilk 27' 3:0 - Kendysas 64' 4:0 - Andreou 66'