Paweł Olkowski grał pół godziny ze złamaną stopą!

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News /  / Na zdjęciu: Paweł Olkowski
East News / / Na zdjęciu: Paweł Olkowski

Nowe fakty w sprawie urazu Pawła Olkowskiego - express.de donosi, że Polak nie ucierpiał podczas niefortunnej interwencji z 69. minuty spotkania z 1899 Hoffenheim (3:2), a już pół godziny wcześniej.

Według pierwszych informacji Paweł Olkowski miał doznać złamania kości stopy w 69. minucie spotkania z Wiesniakami, gdy w swoim polu karnym nieprzepisowo zaatakował Anthony'ego Modeste'a, za co został ukarany czerwoną kartką. [ad=rectangle] Tymczasem express.de donosi, że Polak doznał urazu już w I połowie i ze złamaną kością stopy grał w sumie przez 30 minut. Niewykluczone, że gdyby nie czerwona kartka za faul na Modeste, reprezentant Polski dotrwałby na placu gry do końcowego gwizdka.

We wtorek okazało się, że przez ten uraz Olkowski nie wystąpi już w bieżących rozgrywkach. Bilans jego premierowego sezonu w 1.FC Koeln to 27 występów w Bundeslidze i trzy w Pucharze Niemiec. 25-latek zdobył w nich dwie bramki i zaliczył trzy asysty.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty