Zbigniew Boniek: Puchar Polski - coś wspaniałego!

Trwa piękny sen Błękitnych Stargard Szczeciński w Pucharze Polski! Jak na zwycięstwo II-ligowca z Lechem Poznań zareagował polski Twitter?

Maciej Kmita

Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego dotarli do półfinału Pucharu Polski, w ćwierćfinale zostawiając w pokonanym polu ekstraklasową Cracovię (2:0, 2:0). Pierwsze półfinałowe spotkanie z wicemistrzem Polski nie rozpoczęło się po ich myśli, bo do przerwy przegrywali 0:1 po golu Zaura Sadajewa, ale w II połowie odwrócili losy meczu i pokonali ekipę Macieja Skorży 3:1.

Pod ogromnym wrażeniem Błękitnych jest prezes PZPN Zbigniew Boniek, który już zapowiedział, że nawet jeśli II-ligowcy nie awansują do finału, to i tak 2 maja pojawią się na Stadionie Narodowym w innym charakterze.