Sparingowo: Sandecja z Puszczą na remis

Wynikiem 1:1 zakończył się rozgrywany w Nowym Targu sparing sądeczan z II-ligowcem z Niepołomic. Puszcza prowadziła po pierwszej połowie, a Sandecja zdołała wyrównać po zmianie stron.

Sandecja od początku przeważała, ale to Puszcza wyszła na prowadzenie. W 10. minucie Kamil Łączek podał prostopadle do Romana Stepankowa, a ten pokonał Juliana Grzegorczyka. Sądeczanie mieli świetną okazję w 23. minucie, gdy Armand Ella Ken lobował bramkarza, ale trafił w górną siatkę. Mniej więcej w tym samym czasie boisko musiał opuścić Kamil Hempel z powodu urazu kostki po starciu z graczem Puszczy. Warto dodać, że trener Piotr Stach nie mógł też skorzystać z bramkarza Łukasza Radlińskiego, borykającego się z urazem kolana. [ad=rectangle] Mocno zmotywowana drużyna z Niepołomic przejęła inicjatywę, lecz mimo okazji nie podwyższyła już prowadzenia. Już po zmianie stron szybko swoją szansę wykorzystała Sandecja. Po dośrodkowaniu Bartłomieja Dudzica, głową trafił do siatki Filip Piszczek.

Oba zespoły miały jeszcze sporo okazji, ale ich nie wykorzystały. Najbliżej szczęścia był w ostatniej akcji Roman Stepankow. Napastnik Puszczy po dośrodkowaniu Piotra Madejskiego trafił w słupek.

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1)

0:1 - Roman Stepankow 10'

1:1 - Filip Piszczek 52' Sandecja:

Julian Grzegorczyk (46' Marek Kozioł) - Sebastian Szczepański (46' Marcin Makuch), Przemysław Szarek, Kamil Słaby (46' Cheikh Niane), Kamil Hempel (23' Maciej Bębenek, 46' Bartosz Sobotka) - Adrian Danek (46' Maciej Bębenek), Szymon Kuźma (46' Mateusz Bartków), Rudolf Urban (46' Matej Nather), Bartosz Sobotka (46' Filip Piszczek) - Armand Ella (46' Kamil Kurowski), Fabian Fałowski (46' Bartłomiej Dudzic).

Puszcza: Andrzej Sobieszczyk (65' Marcin Staniszewski) - Łukasz Furtak (80' Witold Cichy), Damian Lepiarz (80' Marcin Biernat), Adrian Napierała, Kamil Łączek (80' Michał Mikołajczyk) - Krzysztof Zaremba (80' Dominik Maluga), Dariusz Gawęcki (58' Paweł Strózik), Dawid Sojda, Patryk Szewc (75' Piotr Madejski) - Adrian Gębalski (68' Marcel Kotwica), Roman Stepankow.

Żółta kartka: Damian Lepiarz (Puszcza)

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!