Sparingowo: Jagiellonia Białystok lepsza od MFK Koszyce

W sparingowym meczu rozegranym w tureckim Belek Jagiellonia Białystok pokonała MFK Koszyce 2:1. Bramki dla zespołu z Podlasia zdobyli Igors Tarasovs i Łukasz Tymiński.

Łukasz Witczyk
W pierwszej połowie dominującą stroną byli białostocczanie. Podopieczni Michał Probierz mieli kilka okazji do zdobycia bramki, lecz brakowało im skuteczności. W 22. minucie wynik spotkania otworzył Igors Tarasovs, który dopadł do piłki wybitej przez obrońców MFK i soczystym strzałem umieścił ją w bramce.
Słowacy wyrównali w 78. minucie, kiedy to Boris Gall wykorzystał dośrodkowanie klubowego kolegi i nie dał najmniejszych szans Bartłomiejowi Drągowskiemu. Wynik meczu w 90. minucie ustalił Łukasz Tymiński, a sędzia chwilę później zakończył pojedynek.

Jagiellonia Białystok - MFK Koszyce 2:1 (1:0)
1:0 - Igors Tarasovs (22')
1:1 - Boris Gall (78')
2:1 - Łukasz Tymiński (90')

Skład Jagiellonii Białystok: Drągowski - Modelski, Madera, Tarasovs, Wasiluk, Grzyb, Romanchuk, Dzalamidze, Mystkowski (68' Piątkowski), Sawickij (68' Tymiński), Pawłowski (80' Mackiewicz).