Hiszpańskie okładki po awansie FC Barcelony: Oni oszaleli! Neymar bohaterem

But, przepychanki i Neymar - to bohaterowie czwartkowych okładek hiszpańskich dzienników. W rewanżowym meczu Pucharu Króla kibice zobaczyli chyba wszystko!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na okładce dziennika Marca widnieje but w dłoni Ardy Turana, który po rozpoczęciu drugiej połowy rzucił nim w kierunku sędziego liniowego! Zamiast pewnej czerwonej kartki, Turek zobaczył jedynie "żółtko", ale w przeszłości Komitet ds. Rozgrywek nakładał za takie wybryki nawet kilkumiesięczne kary.
"ONI OSZALELI" - zatytułowała swoje wydanie Marca. "Futbol i incydenty na Calderon. Niewiarygodne: Arda rzucił butem w liniowego, a sędzia dał mu tylko żółtą kartkę. Wykluczenia: Gabi w tunelu za "komentarze w kierunku sędziego" i Mario Suarez. Niesamowite: Gil Manzano błędnie podyktował jedenastkę i nie zauważył kolejnej. Spektakularne: 5 goli w 45 minut z kolejnym "golazo" El Nino i Neymar show. Samobój: Miranda strzelił na 2:2."Zobacz najciekawsze fragmenty meczu Atletico Madryt - FC Barcelona