LM: Mecz Sportingu z Mariborem przerwany

Mecz Sportingu Lizbona z Mariborem nie został wznowiony tuż po przerwie. Wszystko przez awarię oświetlenia na stadionie w Portugalii.

Sporting Lizbona na własnym stadionie mierzy się z NK Mariborem. Portugalczycy do przerwy prowadzili 2:1 po bramkach Carlosa Mane oraz Naniego. Gospodarze strzelili również trzeciego gola, ale samobójczego. Swojego bramkarza w 42. minucie pokonał Jefferson.

[ad=rectangle]

Sędzia nie mógł jednak po przerwie wznowić spotkania, ponieważ na stadionie nie działa w pełni oświetlenie. Druga połowa powinna rozpocząć się około godziny 21:45, ale zawodnicy i kibice wciąż oczekują, aby boisko było oświetlone w dostateczny sposób.

Obie drużyny nadal mają szansę awansować do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Po 4. kolejce Sporting miał na swoim koncie cztery punkty, a Maribor trzy. Schalke 04 Gelsenkirchen, które zajmuje drugą lokatę w grupie G ma pięć oczek.

Aktualizacja (godz. 22:35):