Sparingowo: Lech Poznań zremisował z Pogonią Szczecin

Drużyny Lecha Poznań i Pogoni Szczecin po raz kolejny wykorzystały przerwę na mecze reprezentacji, aby zmierzyć się w meczu sparingowym. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Michał Jankowski

Miesiąc temu sparing Lecha Poznań z Pogonią Szczecin zakończył się bezbramkowym remisem. Tym razem kibice zgromadzeni na stadionie we Wronkach doczekali się bramek. Do przerwy prowadzili Portowcy 1:0 po bramce Adama Frączczaka z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką jednego z lechitów. Do remisu doprowadził w 59. minucie Darko Jevtić, który po prostopadłym podaniu Zaura Sadajewa znalazł się w sytuacji sam na sam i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
0:1 - Adam Frączczak (k.) 30'
1:1 - Darko Jevtić 59'

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski (46' Jasmin Burić) - Jakub Zagórski (46' Kamil Szubertowski), Antonijs Cernomordijs, Hubert Wołąkiewicz, Barry Douglas - Szymon Drewniak, Łukasz Trałka (46' Marcin Gawron) - Krystian Sanocki (46' Niklas Zulciak), Darko Jevtić (69' Krzysztof Gładosz), Muhamed Keita (75' Mateusz Klichowicz) - Zaur Sadajew.

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz (46' Dawid Kudła) - Błażej Chouwer (46' Wojciech Golla), Michał Koj, Maciej Dąbrowski, Ricardo Nunez (41' Hernani) - Maksymilian Rogalski, Rafał Murawski (46' Mateusz Matras) - Adam Frączczak (46' Dominik Kun), Shohei Okuno (46' Kamil Wojtkowski), Jakub Bąk (46' Takuya Murayama) - Łukasz Zwoliński (46' Filip Kozłowski).

Sędzia: Kamil Waskowski (Poznań).