Twitter: Hala Madrid i... hipsterzy

Zwycięstwo Realu Madryt z FC Barceloną ucieszyło m.in. Zbigniewa Bońka i Mateusza Borka. Sprawdźcie reakcje polskiego Twittera na 228. El Clasico.

Maciej Kmita
W 228. El Clasico górą byli Królewscy z Madrytu, którzy zwyciężyli 3:1, choć przegrywali 0:1 od 4. minuty za sprawą Neymara. Drużyna Carlo Ancelottiego odpowiedziała jednak na to bramkami Cristiano Ronaldo, Pepe i Karima Benzemy. Barcelona na Bernabeu zaliczyła pierwszą ligową porażkę w sezonie i straciła pierwsze bramki w sezonie. Gol Cristiano Ronaldo z 35. minuty zatrzymał trwającą od początku sezonu serię Claudio Bravo bez puszczonego gola na 754 minutach - to czwarta najdłuższa seria w historii La Liga.
Pewne zwycięstwo Królewskich ucieszyło m.in. Zbigniewa Bońka, Mateusza Borka czy Radosława Matusiaka. Nie wszyscy ludzie polskiej piłki wybrali jednak oglądanie klasyku na żywo. Byli futbolowi hipsterzy, którzy woleli mecze I, a nawet II ligi...