Mecz Ligi Europejskiej przerwany!

W 40. minucie sędzia spotkania Slovan Bratysława - Sparta Praga był zmuszony przerwać mecz. Wszystko za sprawą kibiców obydwu drużyn, którzy starli się ze sobą na trybunach stadionu!

Bartosz Wiśniewski

Pod koniec pierwszej części gry kibice Sparty Praga wyłamali ogrodzenie dzielące ich od fanów gospodarzy i zaatakowali ich. Na trybunie doszło do regularnej bójki. Interweniować musiała policja, a arbiter ostatecznie podjął decyzję o przerwaniu spotkania.

Sędziowie oraz zawodnicy zeszli do szatni. Nie wiadomo, jednak czy mecz zostanie wznowiony. Od kilku minut atmosfera na obiekcie jest spokojna.

Do 40. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Po 2. kolejkach LE gospodarze mają na swoim koncie 0 punktów. Z kolei Sparta Praga po wygranej nad Young Boys Berno ma 3 oczka.

Aktualizacja (godz. 20:24): Piłkarze na stadionie w Bratysławie wyszli na krótką rozgrzewkę i po chwili gra zostanie wznowiona.