Sparingowo: Remis Wisły Kraków w Nowym Targu

W rozegranym w niedzielę w Nowym Targu sparingu Wisła Kraków zremisowała 2:2 z występującym w IV lidze Podhalem. Spotkanie odbyło się z okazji otwarcia nowego obiektu w Nowym Targu.

Maciej Kmita

Gospodarze objęli prowadzenie w 9. minucie, gdy Rafał Hałgas przelobował Michała Buchalika uderzeniem... z własnej połowy. Wyrównał niespełna kwadrans po zmianie stron Emmanuel Sarki, ale nowotarżanie wyszli na prowadzenie w 66. minucie za sprawą Grzegorza Misiury. Honor Wisły uratował pięć minut przed końcowym gwizdkiem Łukasz Garguła.

W zespole Franciszek Smuda wystąpił Lucas Santos Cardozo z III-ligowej Concordii Elbląg. 20-letni Brazylijczyk zagrał też w sobotnim meczu Białej Gwiazdy z Amatorem Golce (4:1).

Podhale Nowy Targ - Wisła Kraków 2:2 (1:0)
1:0 - Hałgas 9'
1:1 - Sarki 58'
2:1 - Misiura 66'
2:2 - Garguła 85'