Primera Division: Cordoba nadal bez zwycięstwa

Cordoba CF nadal pozostaje jedynym zespołem w Primera Division, który czeka na pierwsze zwycięstwo. Los Califas na inaugurację 7. kolejki zremisowali z Getafe CF 1:1, tracąc gola w 89. minucie.

Sebastian Najman
Goście przed piątkowym meczem zamykali tabelę hiszpańskiej ekstraklasy, licząc, że po zeszłotygodniowym remisie z Espanyolem Barcelona uda im się w końcu sięgnąć po komplet punktów. Mimo, że przyszło im rywalizować na wyjeździe z plasującym się wyżej Getafe CF, to właśnie podopieczni Alberta Ferrery byli bliżej premierowego zwycięstwa.
W 78. minucie do siatki gospodarzy trafił Patrick Ekeng. To jednak nie podłamało ambitnie walczącego do końca Getafe, które zdołało odwrócić losy tej rywalizacji, zdobywając wyrównującego gola minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, ustalając tym samym końcowy wynik tego spotkania.

Getafe CF - Cordoba CF 1:1 (0:0)
0:1 - Patrick Ekeng 78
1:1 - Baba Diawara 89'