2. Bundesliga: Drugi gol Kacpra Przybyłki dla SpVgg Greuther Fuerth

Kacper Przybyłko miał udział w efektownym zwycięstwie SpVgg Greuther Fuerth w 4. kolejce zaplecza Bundesligi nad FC Sankt Pauli.

Konrad Kostorz
W 21. minucie pojedynku Niko Giesselmann dośrodkował w pole karne, gdzie Kacper Przybyłko strzałem głową pokonał golkipera Sankt Pauli. Dla młodzieżowego reprezentanta Polski było to drugie trafienie dla klubu z Bawarii. Wcześniej rosły napastnik wpisał się na listę strzelców przeciwko VfL Bochum w 1. kolejce (1:1).
Przybyłko wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, a Greuther odniósł przekonujące zwycięstwo i awansował na 7. pozycję w tabeli.

Dodajmy, że w 4. serii gier wystąpili również Rafał Gikiewicz i Piotr Ćwielong. Polacy zmierzyli się w pojedynku Eintrachtu Brunszwik z VfL Bochum, w którym 2:1 zwyciężyli goście. Bramkarz zagrał od pierwszego do ostatniego gwizdka, zaś skrzydłowy wszedł na plac gry w 66. minucie.

SpVgg Greuther Fuerth - FC Sankt Pauli 3:0 (2:0)
1:0 - Przybyłko 21'
2:0 - Korcsmar 23'
3:0 - Trinks 52'