Komentarze po meczu Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin (wideo)

Górnik Łęczna pokonał Pogoń Szczecin 4:2 w meczu siódmej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Obie bramki dla przyjezdnych zdobył król strzelców poprzedniego sezonu Marcin Robak (43. i 64. minuta).

Redakcja
Redakcja

Dla gospodarzy trafiali Shpetim Hasani (48. i 55. minuta), Grzegorz Bonin (50. minuta) i Fedor Cernych (74. minuta). Dzięki zwycięstwu gospodarze wyprzedzili w tabeli sobotniego rywala, do którego przed meczem tracili punkt. Beniaminek z Łęcznej wygrał trzeci raz w sezonie. Szczecinianie, którzy rozpoczęli rozgrywki od pięciu meczów bez porażki, drugi raz z rzędu schodzili z murawy pokonani.

Wdowczyk: Trudno opanować nerwy, zachowywaliśmy się jak ser szwajcarski
Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news Górnik Łęczna: Przespaliśmy pierwszą połowę. Na szczęście w przerwie się obudziliśmy
Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-new