Rosja: Rybus w gazie, gol Komorowskiego

W dobrej formie od początku nowego sezonu jest Maciej Rybus z Tereka Grozny. W piątkowym meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy zaliczył dwie asysty, w tym jedną przy golu Marcina Komorowskiego.

Maciej Kmita

Piątym ligowym rywalem Tereka w nowym sezonie był beniaminek Arsenal Tiuła. W 18. minucie podanie Rybusa na gola na 1:0 dla Czeczeńców zamienił Igor Lebiedenko. W 32. minucie drugą bramkę dla Terka zdobył Mauricio, a w doliczonym czasie gry I połowy dośrodkowanie Rybusa wykorzystał Marcin Komorowski, zdobywając swoją pierwszą bramkę w nowym sezonie.

Bilans Rybusa po pięciu występach w sezonie 2014/2015 rosyjskiej ekstraklasy to cztery asysty i gol. Terek natomiast po pięciu kolejkach ma na koncie 10 punktów i przynajmniej do sobotnich spotkań będzie wiceliderem tabeli.

Terek Grozny - Arsenał Tiuła 3:0 (3:0)
1:0 - Lebiedenko 19'
2:0 - Mauricio 32'
3:0 - Komorowski 45+1'