Przemysław Tytoń już pokazuje swój warsztat! Polak wybronił rzut karny

Przemysław Tytoń pracuje na pozycję numer jeden między słupkami Elche CF. Polski golkiper w swoim drugim kontrolnym spotkaniu wybronił jedenastkę!

Igor Kubiak
Igor Kubiak

Przemysław Tytoń kilkanaście dni temu został na rok wypożyczony z PSV Eindhoven do Elche CF. Polak w barwach hiszpańskiego klubu zadebiutował w sobotnim towarzyskim meczu z IV-ligowym Eldense - pojawił się na placu gry od początku II połowy i utrzymał czyste konto swojego zespołu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

We wtorkowy wieczór zeszłorocznego beniaminka czekało już trudniejsze zadanie - kontrolne spotkanie z Betisem Sewilla. Tym razem Tytoń wyszedł w podstawowym składzie i w 38. minucie obronił jedenastkę wykonywaną przez jednego z graczy Los Verdiblancos. Do przerwy Elche prowadziło 2:0, a po zmianie stron szkoleniowiec wprowadził na plac gry jedenastu nowych graczy.

Pierwszą połowę w barwach Betisu Sewilla rozegrał również Damien Perquis.

Sparingowo: Zwycięski debiut Luisa Enrique, Przemysław Tytoń już się pokazał