El. Ligi Europejskiej: Polskie kluby poznały kolejnych potencjalnych rywali!
W piątek w szwajcarskim Nyonie rozlosowano pary III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. Swoich rywali poznały Ruch Chorzów, Zawisza Bydgoszcz i Lech Poznań!
III RUNDA ELIMINACYJNA LIGI EUROPEJSKIEJ:
Ruch Chorzów (Polska) / FC Vaduz (Liechtenstein) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) / Esbjerg fB (Dania)
SV Zulte Waregem (Belgia) / Zawisza Bydgoszcz (Polska) - Derry City (Irlandia) / Szachtior Soligorsk (Białoruś)
Motherwell FC (Szkocja) / Ungmennafelagid Stjarnan (Islandia) - JK Nomme Kalju (Estonia) / Lech Poznań (Polska)
FK Cukaricki Belgrad (Serbia) / SV Groedig (Austria) - CSKA Sofia (Bułgaria) / Zimbru Kiszyniów (Mołdawia)
Astra Giurgiu (Rumunia) - MFK Koszyce (Słowacja) / Slovan Liberec (Czechy)
Dinamo Moskwa (Rosja) - Hapoel Kiryat Szmona (Izrael)
Young Boys Brno (Szwajcaria) - Ermis Aradippou (Cypr)
IF Elfsborg (Szwecja) / Inter Baku (Azerbejdżan) - Nieman Grodno (Białoruś) / FH Hafnarfjordur (Islandia)
Petrolul Ploiesti (Rumunia) / Flamurtari Vlore (Albania) - Viktoria Pilzno (Czechy)
Vikingur (Wyspy Owcze) / Tromsoe IL (Norwegia) - HNK Rijeka (Chorwacja) / Ferencvarosi TC (Węgry)
Dinamo Mińsk (Białoruś) / Myllykosken Pallo-47 (Finlandia) - CFR Cluj (Rumunia) / FK Jagodina (Serbia)
Neftczi Baku (Azerbejdżan) / FC Koper (Słowenia) - Bursaspor (Turcja) / Czichura Saczchere (Gruzja)
Gyori ETO (Węgry) / IFK Goeteborg (Szwecja) - Rio Ave FC (Portugalia)
Club Brugge (Belgia) - Broendby Kopenhaga (Dania)
Atlantas Kłajpeda / Szachtior Karaganda (Kazachstan) - Dundalk FC (Irlandia) / Hajduk Split (Chorwacja)
Kardemir Karabukspor (Turcja) - Rosenborg Trondheim (Norwegia) / Sligo Rovers (Irlandia)
AS Trencin (Słowacja) / Vojvodina Nowy Sad (Serbia) - Hull City (Anglia)
FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) / FK Haugesund (Norwegia) - Atromitos Ateny (Grecja)
Czornomoreć Odessa (Ukraina) - RNK Split (Chorwacja) / Hapoel Beer Szewa (Izrael)
Buducnost Podgorica (Czarnogóra) / Omonia Nikozja (Cypr) - Metalurg Skopje (Macedonia) / Żeljeznicar Sarajewo (Bośnia i Hercegowina)
Real Sociedad (Hiszpania) - Aberdeen FC (Szkocja) / FC Groningen (Holandia)
FC Luzern (Szwajcaria) / Saint Johnstone FC (Szkocja) - FC Zestafoni (Gruzja) / Spartak Trnava (Słowacja)
Torino FC (Włochy) - IF Brommapojkarna (Szwecja) / Crusaders FC (Irlandia Północna)
FK Astana (Kazachstan) / Hapoel Tel-Awiw (Izrael) - Linfield FC (Irlandia Północna) / AIK Solna (Szwecja)
FSV Mainz (Niemcy) - Rovaniemen Palloseura (Finlandia) / Asteras Trypolis (Grecja)
PSV Eindhoven (Holandia) - Botew Płowdiw (Bułgaria) / SK Niederoesterreich Sankt Poelten (Austria)
Liteks Łowecz (Bułgaria) / Diosgyori VTK (Węgry) - JK Sillamae Kalev (Estonia) / FK Krasnodar (Rosja)
Mlada Boleslav (Czechy) / NK Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Olympique Lyon (Francja)
KF Laci (Albania) / Zoria Ługańsk (Ukraina) - Molde FK (Norwegia) / ND Gorica (Słowenia)
Gospodarzy pierwszych meczów wymieniono na pierwszym miejscu.
Pierwsze spotkania odbędą się 31 lipca, zaś rewanże zaplanowano tydzień później.
Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!
LE: Koszmar sprzed roku powrócił! - relacja z meczu JK Nomme Kalju - Lech Poznań