KGHM Zagłębie Lubin w 9 minut rozbiło Górnika Wałbrzych (wideo)

Niesamowity przebieg miał pierwszy sparingowy mecz w wykonaniu KGHM Zagłębia Lubin. Do 80 minuty Miedziowi remisowali bezbramkowo z II-ligowym Górnikiem Wałbrzych.

Rafał Malinowski

W 89. minucie było już... 4:0 dla podopiecznych Piotra Stokowca. Bramki dla Zagłębia zdobyli Miłosz Przybecki (dwie), Michal Papadopulos i Adrian Błąd. Wszyscy trzej grali w lubińskiej drużynie w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Warto zobaczyć piękne trafienie Błąda z rzutu wolnego (od 2:22).

W poniedziałek Zagłębie rozpoczyna obóz w Olandii.
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Wałbrzych 4:0 (0:0)

Bramki: 80', 84' Przybecki, 88' Papadopulos, 89' Błąd

Zagłębie: Forenc (46' Hładun) -Azikiewicz (46' Oleksy), Godal (46' Banaś), Tyktor (testowany) (46'Jach), Kowalski-Haberek (46' Błąd) - Bonecki (46' Piątek), Rakowski (46' Kubicki) - Karmelita (38' Przybecki), Jagiełło (46' Papadopulos), Kuropatwiński (testowany) (65' Kowalski-Haberek) - K. Piątek (46' Woźniak)

Górnik: Jaroszewski (46' Janiczak) -Michalak (46' Żmija), Cichocki (46' Turowski), Wrana (46' Barski), Filipe (46' Orzech) - Bujak (46' Kwaśniewski), Rytko (46' Moszyk), Michalak (46' Michalak), Krzymiński (46' Mańkowski), Synowiec - (zawodnik testowany) 46' Piechota