Najlepsza jedenastka po zimowej przerwie! Dwóch zawodników z Zawiszy

Piłkarze wrócili na boiska T-Mobile Ekstraklasy walczyć o ligowe punkty. W pierwszej kolejce po zimowej przerwie z dobrej strony pokazali się zwłaszcza zawodnicy Zagłębia Lubin i Zawiszy Bydgoszcz.

Redakcja
Redakcja

Wojciech Kaczmarek (Zawisza Bydgoszcz)Kto wie, jak potoczyłby się mecz w Krakowie, gdyby nie interwencje bramkarza Zawiszy. Kaczmarek w I połowie w świetnym stylu zatrzymał w sytuacji sam na sam Vladimira Boljevicia i nie dał się też pokonać w podobnym pojedynku Sebastianowi Stebleckiemu, a po przerwie dwa razy obronił strzały Boljevicia, za puszczenie których nikt nie miałby do niego pretensji. Dopiero później bydgoszczanie wyszli na prowadzenie.

Kamil Drygas: Wymarzony początek rundy wiosennej