Sparingowo: Przerwany mecz Cracovii (foto)

Cracovia nie dokończyła swojego ostatniego meczu w czasie zgrupowania w Zakopanem z FC Icon New Jersey z powodu ulewy, po której boisko COS-u nie nadawało się do gry.

Maciej Kmita

Dla Pasów miał to być ostatni sparing przed planowanym na sobotnie popołudnie powrotem z obozu do Krakowa. Wcześniej w stolicy polskich Tatr Cracovia zremisowała 1:1 z Okocimskim Brzesko i wygrała 3:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach Pucharu Tatr oraz pokonała Garbarnię Kraków 3:0.

Spotkanie z Amerykanami zostało przerwane w 47. minucie tuż po wznowieniu gry po przerwie z powodu obfitych opadów deszczu, po którym boisko nie nadawało się do gry.

Cracovia - FC Icon New Jersey 0:0 (mecz przerwany w 47. minucie)

Skład Cracovii: Pilarz - Kuś, Żytko, Kosanović, Marciniak - Budziński (16' Danielewicz), Dąbrowski, Straus - Dudzic, Boljević, Ntibazonkiza.

Boisko zakopiańskiego COS-u tuż po przerwaniu meczu przez sędziów Boisko zakopiańskiego COS-u tuż po przerwaniu meczu przez sędziów

Tylko na SportoweFakty.pl: Tak mieszka Cracovia w Zakopanem (foto)