Sparingowo: Porażka Cracovii

W drugim sparingu w czasie przygotowań do sezonu Cracovia uległa 0:1 Karpatom Lwów. W drużynie Pasów wystąpili testowani [tag=30898]Michał Nawrot[/tag] i [tag=30899]Bartłomiej Setlak[/tag].

Gola na wagę zwycięstwa dla lwowian zdobył w 34. minucie Andriy Tkachuk, który wykorzystał niezdecydowanie Marcina Skrzeszewskiego i głową skierował piłkę do bramki Pasów. W 17. minucie natomiast Oleksandr Gladkyy z rzutu karnego trafił w słupek bramki Cracovii.

W premierowej grze kontrolnej Pasy pokonały 3:0 II-ligową Polonię Bytom, a w sobotę zmierzą się z I-ligową Sandecją Nowy Sącz. Karpaty natomiast ostatnio pokonały 3:1 Śląsk Wrocław, a w piątek zagrają z Ruchem Chorzów. Cracovia - Karpaty Lwów (0:1)

0:1 - Tkachuk 34'

Składy: Cracovia:

Skrzeszewski (46' Budaković) - Struna, Żytko, Puzigaca (46' Nykiel), Marciniak - Szeliga (14' Dynarek, 68' Rupa), Budziński (79' Setlak), Steblecki, Boljević (46' Niedziela) - Danielewicz (62' Szałachowski), Dudzic (62' Nawrot). Karpaty:

Myska (46' Illiushchtnkov) - Oshchypko, Balajic, Avelar, Girskyy - Tkachuk, Golodyuk, Ksionz, Kopolovec (62' Hudobyak), Gudyma - Gladkyy (62' Kasyan). Sędzia: