Piątka 26. kolejki Tauron Basket Ligi

Portal SportoweFakty.pl prezentuje zestawienie pięciu zawodników, którzy w naszej ocenie swoją postawą na parkiecie zasłużyli na miejsce w Piątce 26. kolejki Tauron Basket Ligi.

Jacek Konsek
Taylor był bliski ustanowienia nowego rekordu sezonu

Mike Taylor (Rosa Radom) [2] - 27 min, 39 pkt (7/11 za trzy), 5 zb
Rosa niesamowicie zlała w piątek Wilki Morskie, wygrywając aż 122:78. Losy spotkania rozstrzygnęły się jeszcze przed przerwą, więc kibice w Radomiu zaczęli emocjonować się możliwym, nowym rekordem punktowym. Taylor do przerwy miał już 22 oczka, a w połowie trzeciej kwarty 34. Do granicy 40 punktów i wyrównania wyczynu Mylesa McKay'a zabrakło jednego punktu. Wynik Amerykanina jest jednak godny pochwały, ponieważ na parkiecie przebywał niecałe 27 minut.

Kto zasłużył na miano zawodnika 26. kolejki TBL?

• lacov Zgłoś komentarz
        Kogos musieli dać ze Stelmetu :)) dali aktora, bo przecież ani Lalic ani Hrycaniuk ani snajper Zamoj sie nie łapią :) Stelmet zawsze musi być w centrum :)
        • makumba Zgłoś komentarz
          Gdzie Kukiełka?
          • Henryk Zgłoś komentarz
            Dzielnie walczyleś Russell i to się chwali, powodzenia !.
            • Kibicka27 Zgłoś komentarz
              RR został nominowany za świetne aktorstwo, bo przecież ten wczorajszy mecz to jak kabaret.
              • Chdis Zgłoś komentarz
                Ależ tu chodzi tylko o to, żeby być dla siebie grzecznym. Nie mam zamiaru Was obrażać. Chodzi mi o to, że moja drużyna też przegrywała dość często minimalnie i wydawało mi się, że
                Czytaj całość
                sędziowie na tyle kantowali, że wynik został zniekształcony. Taki jest po prostu sport. Sędziowie też się mylą, a ich decyzje często pomagają jednej ze stron. Choć w tym wypadku faul w ostatniej sekundzie meczu był. I nie ma to znaczenia, czy minimalny, czy wyraźny. Co do statystyk, zobacz, która drużyna popełniła więcej fauli. Wiem, że ten ostatni boli Was okrutnie, ale generalnie sędziowie nie pobłażali Stelmetowi, w tym temacie 22:19 dla Stelmetu. Co miałem zaś na myśli mówiąc grać lepiej? Gdy wygrywa się wyraźnie, to i sędziowie nie pomogą. Pozdrawiam!
                • Reixen ZG Zgłoś komentarz
                  Kiedy będzie ranking "transfer - niewypał"? Uważam, że Lalić ma szanse stanąć na podium.
                  • Jaszczomb Zgłoś komentarz
                    A gdzie snajper Zamojski?
                    • ghost7 Zgłoś komentarz
                      A gdzie jest Gruszecki?
                        Oj wielu tu takich, którzy tylko swoje krzywdy chcą widzieć, nawet takie, których nie było. Przegrywać trzeba też umieć, ale kutniaki chyba tak już się do tego przyzwyczaili, że nie
                        mogą już się z tym pogodzić, iż szczęście sprzyja lepszym :-D Nie obsmarowywać Stelmetu, po prostu lepiej grać!
                        • TomE Zgłoś komentarz
                          Walic ten cały Srelmet. Turów Mistrzem będzie!
                          • Marcin Tomczak Zgłoś komentarz
                            Panie redaktorze nie dość że w Kutnie doszło do przekrętu krzywdzącego beniaminka z Kutna to aktora Robinsona pan wrzuca do piątki kolejki trochę obiektywizmu. Może lepiej sędziego z
                            Kamerunu od razu. Są nagrania w internecie z różnych ujęć pokazujące oszustwo że faulu nie było. Jak gra w TBL ma się podobać jeśli nie ma gry FAIR PLAY. ale jaja!!!