NCAA: Niespodziewana porażka drużyny Karnowskiego

W sobotę na parkietach uniwersyteckiej ligi NCAA zaprezentowało się dwóch Polaków. Niestety tylko jeden z nich mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Stanisław Grabowski
Niespodziewanej porażki u siebie doznała Gonzaga Bulldogs ulegając BYU Cougars 70:73. Spotkanie było bardzo wyrównane, a do przerwy na tablicy widniał wynik 36:36. Przemysław Karnowski na parkiecie spędził tylko 22 minuty i zanotował 8 punktów (4/8 za 2), 3 zbiórki, 3 bloki i 1 stratę. Najwięcej oczek w ekipie naszego centra rzucił Byron Wesley (17).

Piętnasty pojedynek w sezonie wygrał Sacred Heart Pioneers pokonując LIU Brooklyn Blackbirds 84:75. Niestety mały wkład w ten sukces miał Filip Nowicki (10 minut, 0 punktów, 2 zbiórki).16 oczek dla zwycięzców zdobył Tevin Falzon.