NCAA: 24. wygrana ekipy Przemka Karnowskiego

W sobotę na parkietach uniwersyteckiej ligi NCAA dwudziestą czwartą wygraną zanotowała drużyna Przemysława Karnowskiego.

Stanisław Grabowski
Gonzaga Bulldogs dzięki dobrej drugiej połowie (43:32) pokonała San Francisco 81:70. Przemysław Karnowski w ciągu 20 minut spędzonych na parkiecie zdobył 6 punktów (3/5 za 2, 0/1 za 1) oraz zaliczył 5 zbiórek (3 w ataku), 1 przechwyt. Liderem drugiej ekipy ligi NCAA był Kyle Wiltjer, autor 29 oczek.

Ze zwycięstwa cieszyć się mógł także Filip Nowicki, gdyż jego Sacred Heart ograło Bryant Bulldgos 84:75. Polak niestety nie zaliczył udanych zawodów (10 minut, 0 punktów, 5 zbiórki i 2 bloki. 24 oczka zdobył dla zwycięzców rezerwowy Evan Kelly. Pioneers na chwilę obecną notują bilans 11-14.