NCAA: 2 punkty Jana Grzelińskiego

W niedzielę na parkietach ligi uniwersyteckiej NCAA zaprezentował się jeden Polak. Niestety jego drużyna przegrała po wyrównanym pojedynku.

Stanisław Grabowski
Canisius College uległ u siebie Marist Red Foxes 67:75. Do przerwy gospodarze przegrywali 35:41. Jan Grzeliński w ciągu 21 minut spędzonych na parkiecie zanotował 2 punkty (0/2 za 3, 1/5 za 2) oraz 5 zbiórek (3 w ataku), 2 asysty, 1 przechwyt i 3 straty. Najskuteczniejszym strzelcem w jego ekipie był Zach Lewis, autor 19 oczek. Drużyna naszego rozgrywającego po tej porażce notuje bilans 12-9 (7-5 w dywizji MAAC) w bieżących rozgrywkach.

Kolejne spotkanie były zawodnik WKK ProBiotics Wrocław rozegra w piątek 6 lutego. W czwartek natomiast na parkiet wybieg trzecia siła ligi NCAA, Gonzaga Bulldogs z Przemysławem Karnowskim w składzie.