heineken - komentarze

 • heineken napisał/a komentarz do Armando Castagna docenia Zieloną Górę

  w ogóle co KUR..A Castgia ma do światowego żużla /POSLKIEGO/ wtyka mordę bo czuje kasę, niech zrobi takie zawody w Szwecji lub w niemczech zobaczymy jaki będzie mial wynik finansowy, a nasi z prezesem PZM mordę w kubeł i milczą nie chcąc narażać się BSI , a mieć to w D...e - polscy sponsorzy utrzymują światowy żużel i władze nasze powinny mieć decydujący głos , a tu wynika ze NASI siedzą jak mysz pod miotłą i boją się o co , o profity że ich ominą , ze stracą kumpli, robią wszystko żeby ZACHODNIE WŁADZE SPORTÓW MOTOROWYCH BYŁY ZADOWOLONE tylko czyim kosztem , bezpytania wprowadzili tłumiki wczasie trwania sezonu i było okey a nasz tłumik przeszkadza takze castgni nie dajcie sie zwieść za tymi umizgami stoi kasa i te barany otym wiedzą niestety nie dotyczy to Polaków którzy nie potrafia walczyc o swoje

 • heineken napisał/a komentarz do Łukasz Sówka chce namieszać w 2. Finale IMŚJ w Ostrowie

  ŁUKASZ patrzyłem na TWÓJ rozwój samego początku, lubiłem Ciebie , i myślałem ten "mały" ma żyłkę do żużla widziałem na każdym treningu co wyprawiałeś na torze , aż przyszedł kres odszedłeś do EX ligii wyrosłeś na "drągala" co w tym sporcie nie sprzyja wynikom i niestety talent twój został drastycznie wyhamowany może za wcześnie prowadzący Ciebie osobnik zezwolił nie wpełni ukształtowanemu zawodnikowi na starty w ex-tra lidze. Teraz powstał problem dalszego startu w każdej z lig , czy umiejętnośći starczą nawet na druga lige?

 • heineken napisał/a komentarz do Starcie faworytów - MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Speedway Wanda Instal Kraków (zapowiedź)

  Odpowiem co niektórym, którzy pytają się co Ostrowia robi w drugiej lidze, po prostu nie miała szczęścia do PRAWDZIWYCH trenerów z "jajami" ,każdy na Ostrowi robił sobie interesy , nie zważając na dobro klubu , mimo że brał za to WYNAGRODZENIE to jeszcze myślał co tu jeszcze zyskać lub kosztem Ostrowa windował siebie na stanowisko w extra;lidze / Grabowski, tak ustawił pary ze przegrana w Z.G. do tego stopnia że fachowcy przecierali oczy , po czym Grabowski na rok wskoczył na trenera do Zielonki, następny po. prezesa kantował klub na grube miliony , teraz ma firmę PRESTIGE , starczy popatrzeć na trenerów którzy dokonali "spuszczenia" Ostrowa , jako klubu mało znaczącego peryferyjnego i nie mającego koneksji wśród działaczy, jeżeli zaistnieje taka potrzeba nazwiska,i okolicznosći ale zawsze jest wytłumaczenie że to sport i wyniki są "NIEPRZEWIDYWALNE" NIE RAZ TO PRAWDA, ciekawe są tylko okolicznosći !. Koncząc zapytam się pana Widery w jakiej sytuacji ODSZEDŁ , mimo dobrej atmosfery , sprawy wylądowały w sądzie co to się stało?!

 • heineken napisał/a komentarz do Krakowianie spokojni przed wyjazdem. Widera: Liczę na emocje sprzed dwóch lat

  Odpowiem co niektórym, którzy pytają się co Ostrowia robi w drugiej lidze, po prostu nie miała szczęścia do PRAWDZIWYCH trenerów z "jajami" ,każdy na Ostrowi robił sobie interesy , nie zważając na dobro klubu , mimo że brał za to WYNAGRODZENIE to jeszcze myślał co tu jeszcze zyskać lub kosztem Ostrowa windował siebie na stanowisko w extra;lidze / Grabowski, tak ustawił pary ze przegrana w Z.G. do tego stopnia że fachowcy przecierali oczy , po czym Grabowski na rok wskoczył na trenera do Zielonki, następny po. prezesa kantował klub na grube miliony , teraz ma firmę PRESTIGE , starczy popatrzeć na trenerów którzy dokonali "spuszczenia" Ostrowa , jako klubu mało znaczącego peryferyjnego i nie mającego koneksji wśród działaczy, jeżeli zaistnieje taka potrzeba nazwiska,i okolicznosći ale zawsze jest wytłumaczenie że to sport i wyniki są "NIEPRZEWIDYWALNE" NIE RAZ TO PRAWDA, ciekawe są tylko okolicznosći !. Koncząc zapytam się pana Widery w jakiej sytuacji ODSZEDŁ , mimo ponoć dobrej ATMOSFERY sprawy "wylądowały" w sądzie

 • heineken napisał/a komentarz do Kacper Gomólski: Tym razem nie kuchennymi drzwiami

  Matołka to możesz mieć jak Go urodzisz /podejrzewam ze to pisze kobieta /jeżeli pisze facet to swiadczy w obydwóch wersjach ze mają jakieś niedomówienia koleżenskie lub ukryte urazy do Kacpra ktore nie powinny pojawiać się na takim forum, trochę kultury nikomu nie zaszkodziło , a świadczy o poziomie inteligecji , jak chce wyładować ktokolwiek FRUSTRACJE niech walnie pięścią w ścianę a potem do ortopedy i chirurg pewny pozdrawiam ale już bez matołka

 • heineken napisał/a komentarz do Kacper Gomólski: Tym razem nie kuchennymi drzwiami

  Gratulacje Kacper za postawę i zaangażowanie w to co robisz , tylko jest jedno ale ... czy nie pójdziesz w ślady Adriana , po tym wszystkim a tak nawiasem co się dzieje z ADRIANEM GOMÓLSKIM coś do mnie dociera , ale nie chcę wierzyć żeby to była prawda ale serio jaka ONA jest, kto wie , niech da odpowiedż na tym forum

 • heineken napisał/a komentarz do Marek Cieślak: Stal Gorzów ma zawodników w wybitnej formie, a my nie?

  Podoba mi się wypowiedż Marka Cieślaka spokojna wyważona taka jaka powinna byc u trenera , bez "napinki " realnie myślący doceniający wartość przeciwnika , czemu piszę to... po to aby uświadomić piszącym TUTAJ ,że jak pisze niech pisze konkretnie z polotem i tematem , bez niepotrzebnych ubliżań komukolwiek , a dokładając swoje zdanie do dyskusji , przyczyni się do wartosći podnoszonego tematu , tym samym przekazuje wartość intelingencji jaką prezentuje swoją osobą, i czy ma na tyle wiedzy żeby warto z danym osobnikiem dyskutować, a sport jak sport żądzi sie swoimi prawami , które trzeba uszanować, oprócz przekrętów które nieraz tu i tam pojawiają się w KAŻDYM sporcie pozdrawiam fanów żużla , obojętne jaką reprezentują drużynę ..

 • heineken napisał/a komentarz do Damian Gapiński - ta ostatnia niedziela: PGE Marma skazana na awans

  Widzę co piszą tutaj niektórzy politykę niech zostawią innym FOROM więc proponuję zejść do sprawy polskiego żużla a porządkowanie incydentów HULIGAŃSKICH niech zajmą się służby do tego przeznaczone ,policji nie trzeba wynajmować ona jest opłacana całkowicie z naszych podatków i łaski nie robią ze pilnować będą porządku. CO do utrzymania sportu żużlowego to zgadzam się z Panią Martą , ciągnąc wątek dalej to zniechęcanie DO SPOSORINGU zaczyna się w samym GKSŻ- cie i upartym a wręcz działającym na szkodę polskiego żużla PZM- cie który to, dając przykład tłumików nie dba o polską racje stanu dając miernemu żużlowcowi Castagnii narzucać swoje interesy, lub zasłaniając się kontraktami, nie pozwala na bezpieczną jazdę zawodnikom.Powodem nie są decybele. Motory produkowane na zachodzie i inne pojazdy są głośniejsze i nikomu nie przeszkadzają a 2-dwie godziny głosńej pracy i ryk motorów na starcie to jest to co przyciąga JESZCZE ludzi. PZM-ot nie zadbał także o wysoki status POLSKI w sprawach decyzyjnych żużla na arenie europejskiej jako że to POLSKA finansuje zawodników europejskich , co daje im możliwośći egzystowania w swoich krajach. Odbieraj tym samym możliwość jazdy polskim zawodnikom, młodzież polska perełki które nieraz się pojawiły zniknęły bezpowrotnie mimo że włożono w nich spore środki. Zarzutów jest dużo lecz ja nie piszę artykułu na w/ wywołany temat, pragnę powiedzieć panu przewodniczącemu PZM aby powstał z kolan / to nie instytucja kośćielna/ i przyjął postawę pionową w rozmowach z władzami FIM i żeby Poskie władze w sporcie motorowym miały wreszcie coś do powiedzenia , inaczej grozi nam angielska oglądalnosć , gdzie na mecze przychodzi kilkaset osób . W sumie doprowadzi to do faktycznej zaśćiankowosći tego sportu, w Polsce lub jego upadku.

 • heineken napisał/a komentarz do Półtora okrążenia (4): Ekstraliga zniechęca sponsorów

  Całkowicie zgadzam się z Panią Martą , ciągnąc wątek dalej to zniechęcanie zaczyna się w samym GKSŻ- cie i upartym a wręcz działającym na szkodę polskiego żużla PZM- cie który to, dając przykład tłumików nie dba o polską racje stanu dając miernemu żużlowcowi Castagnii narzucać swoje interesy, lub zasłaniając się kontraktami, nie pozwala na bezpieczną jazdę zawodnikom.Powodem nie są decybele. Motory produkowane na zachodzie i inne pojazdy są głośniejsze i nikomu nie przeszkadzają a 2-dwie godziny głosńej pracy i ryk motorów na starcie to jest to co przyciąga JESZCZE ludzi. PZM-ot nie zadbał także o wysoki status POLSKI w sprawach decyzyjnych żużla na arenie europejskiej jako że to POLSKA finansuje zawodników europejskich , co daje im możliwośći egzystowania w swoich krajach. Odbieraj tym samym możliwość jazdy polskim zawodnikom, młodzież polska perełki które nieraz się pojawiły zniknęły bezpowrotnie mimo że włożono w nich spore środki. Zarzutów jest dużo lecz ja nie piszę artykułu na w/ wywołany temat, pragnę powiedzieć panu przewodniczącemu PZM aby powstał z kolan / to nie instytucja kośćielna/ i przyjął postawę pionową w rozmowach z władzami FIM i żeby Poskie władze w sporcie motorowym miały wreszcie coś do powiedzenia , inaczej grozi nam angielska oglądalnosć , gdzie na mecze przychodzi kilkaset osób . W sumie doprowadzi to do faktycznej zaśćiankowosći tego sportu, w Polsce lub jego upadku.

 • heineken napisał/a komentarz do Świąteczne lanie GKM-u w Łodzi (fotorelacja)

  Wpływ na widowisko nie na WYNIK / chociaż tego bym nie wykluczył/ MIAŁ TOR - a konkretnie osoby odp.między innymi sędzia , który powinien przerwać zawody na gruntowną kosmetykę toru , zawodnicy walczyli z torem żeby dojechać do mety i nie ulec KONTUZJI , bo to dopiero początek sezonu, jak ktoś tego nie rozumie , nie rozumie ŻUŻLA . proszę popatrzeć na extra ligę jak przygotowany jest tor, aż miło patrzeć na tarcia zawodników łokieć w łokieć , co w przypadku Łodzi było niemożliwe, i widowisko na tym ucierpiało,,, nie na tym polega ŻUŻEL. A bajki, że tor był dla wszystkich jednakowy nie przyjmuje do wiadomośći, gdyż ja chcę patrzeć na zawody a nie na karetki lub kogo do szpitala zabiorą .