Nareszcie wygraliśmy - komentarze po meczu Atlas Stal - Kotwica

Atla Stal Ostrów przegrał w środę z Kotwicą Kołobrzeg 86:94. W lepszych nastrojach, co oczywiste po meczu byli przedstawiciele "Czarodziejów z Wydm".

Dawid Bilski

Sebastian Machowski (trener Kotwicy): To był ciężki mecz dla nas, ale nareszcie wygraliśmy. Ostatni tydzień był dla nas bardzo nieudany, przegraliśmy dwa razy po dogrywce. W drugiej połowie nie popełnialiśmy już takich błędów, jakie przytrafiały nam się w poprzednich meczach. Jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy

Andrzej Kowalczyk (trener Atlasa Stali): Chcieliśmy bardzo wygrać to spotkanie, żeby mieć taki samą ilość zwycięstw i porażek. Wydaje mi się, że główną przyczyną porażki była u nas gra na obwodzie. Nie graliśmy w naszym normalnym rytmie. Zagraliśmy po prostu słabiej.

Brandon Crone (koszykarz Kotwicy): Zagraliśmy dobrze w defensywie i ataku. Cieszę się z wygranej, graliśmy pod dużą presją po ostatnich porażkach.

Tomasz Ochońko (koszykarz Atlasa Stali): Jest mi bardzo przykro po naszej porażce. Po dwóch zwycięstwach chcieliśmy odnieść kolejne. Musimy grac przez całe 40 minut na odpowiednim poziomie żeby wygrywać mecz z taką drużyną jak Kotwica.