Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AQ napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów

  Laguta do Putina!!!!

 • AQ napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów

  Sędzia zdaj sprzęt !!!!

 • AQ napisał/a komentarz do Finał MIMP w Gorzowie

  Dawno takiego betonu nie było. Tor inny niż na SGP i ostatnio na Sparcie. Play off widać ważniejsze niż IMP juniorów :)

 • AQ napisał/a komentarz do Finał MIMP w Gorzowie

  Długo nie trzeba było czekać, na akcje Piotrka. Malitowski jechal 3 a Piotruś zahaczyl o jego koło przy wejściu w drugi luk i sam upadł. Co teraz powiesz mądralo o decyzji sędziego ....

 • AQ napisał/a komentarz do Finał MIMP w Gorzowie

  Popatrz na pawlickich ....

 • AQ napisał/a komentarz do Finał MIMP w Gorzowie

  O czym wy gadacie. Kontakt na pierwszym łuku w żużlu to normalna. Niestety umiejętności naszych gwiazdek są takie, ze lekko go ktoś dotknie i leży. Jak napastnik w polu karnym

 • AQ napisał/a komentarz do Protasiewicz o starciu z Kołodziejem: Wina leży pośrodku

  Chyba o jego odstającą nogę .....

 • AQ napisał/a komentarz do Jarosław Hampel: Faza play-off może się różnie ułożyć

  Chyba słyszysz to co chcesz usłyszeć. W każdym wywiadzie jest wspominane jak bardzo Falubaz jechał osłabiony. Współczuje Jablonskiemu, nie rozumiem natomiast dlaczego człowiek, który oszukuje kolegów z toru jest uważany za ofiarę? Gdy Marit Bjoergen ma astmę to uważamy ja za oszustkę, ale gdy Korzeniowski zdobywał złote medale to nikt nie mówił o jego astmie.

 • AQ napisał/a komentarz do Jarosław Hampel: Faza play-off może się różnie ułożyć

  Zaraz propaganda zielonogórska wmówi opinii publicznej, ze FALUBAZ w play off jechał bez dwóch zawodników Dudka i Jablonskiego. Prawda jest jednak taka, ze Jabłoński jest rezerwowym i gdyby Dudek był to nie byłoby dla niego miejsca w składzie. W Lesznie ze składu wypadło dwóch podstawowych zawodników Nicki i Przemek.

 • AQ lubi Komentarz

  Falubaz próbuje różnymi sposobami umiejszyć sprawę Patryka Dudka w sprawie brania prochów. To jest tylko dobre tłumaczenie się dla kibiców tej drużyny. Komisja Antydopingowa zna działanie prochów bez wywodów Zapotocznego i ona zadecyduje o wysokości kary.

 • AQ lubi Komentarz

  Kolejny artykul majacy na celu wybielenie Dudka i zbagatelizowanie sprawy. Klamstwo powtarzane tysiac razy staje sie prawda. Kibice zielonogorscy juz rozgrzeszyli szczeniaka. Moze ktos jeszcze sie nabierze z komisja antydopingowa wlacznie.

 • AQ lubi Komentarz

  Kolejna, po Cegielskim, Różowym., Koperniku czy Dobruckim wypowiedź mająca na celu wywarcie presji na PZM przed decyzją o wymiarze kary nałożonej na Dudka, wpisująca się w zorganizowaną kampanię obrony zawodnika u którego wykryto koks. Kto następny?

 • AQ lubi Komentarz

  Spokojnie jest jeszcze WADA odporna na wpływy do której należy ostateczna decyzja. Poniżej fragment artykułu z pomorskiej:
  "Wiele w tej kwestii może wyjaśnić przypadek Anthony Westa, australijskiego motocyklisty, który z sukcesami rywalizował w MotoGP. W 2012 roku w jego organizmie wykryto także środek pobudzający. FIM najpierw zdyskwalifikował go na miesiąc, ale WADA natychmiast zareagowała i przedłużyła dyskwalifikację do 18 miesięcy".

 • AQ napisał/a komentarz do Metyloheksanamina, czyli co wykryto u Patryka Dudka?

  Jestem ciekawy czy Pan doktor dał by to swoim dzieciom ... A tak na poważnie, to jak profesjonalny sportowiec, bo za takiego uważałem Patryka Dudka może nie wiedzieć co bierze. Ja amator mogę się nie zastanawiać ale on? Może Pan Prezes Dowhan powinien zatrudnić porządnego trenera, bo ten co jest chyba tego nie ogarnia. ps. Jeżeli ten środek nic nie daje to po co to zawodnicy biorą????

 • AQ napisał/a komentarz do Rafał Dobrucki: Dudek stał się ofiarą kuriozalnej pomyłki

  Może zamiast pieprzyć głupoty należy zastanowić się nad tym co biorą zawodnicy. Nie tylko doping jest przez niektórych stosowany ...... Takimi wypowiedziami trener kadry mlodzierzowej mówi młodym: "bierzcie co chcecie tylko nie dajcie sie złapać, wynik najważniejszy, wasze zdrowie nas nie interesuje". Ten środek jest na liście dopalaczy.....

 • AQ napisał/a komentarz do Krzysztof Cegielski broni Patryka Dudka. "W żużlu nie ma dopingu!"

  Dawno nie słyszałem takich bredni. Cegła ogarnij sie!!!! Należy poczekać do wyjaśnienia sprawy aby nie palić czarownic na stosie. Nie należy jednak bagatelizować dopingu. Wiem, ze w żużlu sprzęt to połowa sukcesu, ale jak pójdziemy logiką Cegły to pozwolimy żużlowcom amfe brać. Ps. Barany przeprosić Miedziaka!!!!!

 • AQ napisał/a komentarz do Tor w Gorzowie nie był bezpieczny. Kasprzak: Dosyć kontuzji w tym roku

  Nie mam pretensji do odwołania meczu. Mam pretensje do sposobu w jakim to zrobiono, jak można robić ludzi w ch... trzymać ich 2 h na stadionie po to, żeby im powiedzieć, że mecz jest odwołany. Skoro zawodnicy (Apatora i Stali) uważali, że nie chcą jechać to przed meczem mogli wspólnie porozmawiać z sędzią, komisarzem, toromistrzem i podjąć decyzję o odwołaniu meczu. Przecież każdy z tych ludzi ma doświadczenie i wiedział, ile trzeba czasu aby zrobić ten tor i czy jest to realne. Kolejny raz mają nas kibiców w d..... !!!! Ci sami zawodnicy w Anglii, Szwecji, SGP i innych turniejach o czapkę śliwek jadą na gorszych torach i nie narzekają. W Polsce się tylko nauczyli płakać!!!! Mam już dość, może warto przestać narzekać na kluby i czas pokazać zawodnikom, że nie są świętymi krowami!!! kiedyś stawałem po stronie zawodników, wojna z tłumikami, które były niebezpieczne tylko w Polsce i inne sprawy spowodowały, że uważam, że najwięcej "bagna" w żużlu robi banda 30 rozkapryszonych pseudo żużlowców!!!!

 • AQ napisał/a komentarz do Stal Gorzów po raz kolejny narażona na duże koszty. Drużyna pojedzie do Leszna w juniorskim składzie?!

  Nie jest problemem odwołany mecz. Niestety zadrwiono z kibiców. Toruń i zawodnicy typu"Gollob" nie chcieli jechać i robiono farsę z kibiców. Dlaczego Ci sami zawodnicy w Anglii, Szwecji i SGP jeżdżą na gorszych torach a nas maja w d.... ?!!!!

 • AQ napisał/a komentarz do Żużel chce wygrać z finałem mundialu

  Hiszpania - Holandia oczywiście

 • AQ napisał/a komentarz do Żużel chce wygrać z finałem mundialu

  W 2010 roku Stal G jeździła w Bydgoszczy w dniu finału Hiszpania - Brazylia. Byłem na meczu wyjazdowym a pózniej w jakimś pubie obejrzałem finał mundialu. Naprawdę nie było to wielkie logistyczne przedsięwzięcie.

 • AQ napisał/a komentarz do Groźne upadki Adamczewskiego i Łoktajewa w Gorzowie (wideo)

  Bo nie bywasz na meczach w Gorzowie ...

  Dawno nie widzialem w Gorzowie bezpiecznego toru i to jest FAKT!
  Zawodnicy gina na torze a Paluch dalej swoje - WSTYD

 • AQ napisał/a komentarz do Groźne upadki Adamczewskiego i Łoktajewa w Gorzowie (wideo)

  Wiesław Pawlak, Artur Pawlak i Andrzej Zarzecki zginęli na torze w Zielonej Górze .... Czy uważacie, że to była wina toru? Wy jednak za każdym razem gdy zawodnik Falubazu wywróci się w Gorzowie Wlkp to uważacie, że jest to wina toru. Dlaczego nikt nic nie mówił jak Pepe w meczu derbowym w Zielonej Górze prowadząc wyścig ledwo utrzymał się na motocyklu i spadł z pierwszej na 3 pozycję? Czy wtedy to była wina toru czy błąd zawodnika? W pierwszym meczu Falubaz - Unia T. też było kilka dzwonów. Nie chcę szukać dalszych przykładów bo nie ma to sensu. Nie potraficie pogratulować po przegranym meczu. Głowy troszkę niżej, wiemy że jesteście z Zielonej Góry i aktualnie jesteście DMP ale czy to oznacza, że zabronione jest wygrywanie z Wami?

 • AQ otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • AQ napisał/a komentarz do Dwóch zawodników Falubazu odwiezionych do szpitala

  Tak zakręciliście Stalą, do dziś się kręci. Na 15 wyścigów indywidualnie wygraliście 5. Widziałem 7 zawodników w skłądzie Falubazu Ty tylko 2,5. Czy pozostali to nie Wasi zawodnicy? Hampel, Dudek, Loktaev, Jonsson, Adamczewski nie są z Waszego podstawowego składu? To nie nasza wina, że na 7 tylko 2,5 pojechało przyzwoicie. Włókniarz też mówił, że gdyby w Gorzowie był Łaguta i Holta to by nam dali. W rewanżu w Częstochowie był i Łaguta i Holta a jednak to Stal wygrała. Lubisz gdybać więc gdybamy. Gdyby Gapiński był w formie to pojechałby za Linusa, gdyby PUK nie miałby defektu to by się nie przewrócił, gdyby Zagar nie dotknął taśmy, gdyby Cyfer nie upadł, gdyby nie padał deszcz to byśmy mogli potrenować na torze itp. itd. ps. Sprawdź jak Adaś Strzelec radzi sobie na gorzowskim torze a później wytykaj błędy Dobruckiemu.

 • AQ napisał/a komentarz do Dwóch zawodników Falubazu odwiezionych do szpitala

  Byłem na meczu gdy upadł Dobrucki. Był to ewidentny błąd zawodnika. Niestety po latach wmawia się, że upadł z powodu toru. Tak zgadza się, Herbiemu pociągnęło kiedyś nogę na dziurze, ale tej dziury nikt nie zrobił specjalnie, była to dziura (koleina), która powstała podczas zawodów. W meczu z Gdańskiem też przy krawężniku z wyjścia z pierwszego łuku powstała koleina na której kilku zawodników wyrwało. Dopiero upadek Szymko spowodował, że sędzia i komisarz nakazali ją zarównać. Ten mecz również był po opadach. Niestety telewizja i ekonomia powoduje, że czasami jedzie się na torach gorzej przygotowanych. Za co chcesz karać klub? Za to, że deszcz padał? Komisarz przejął tor i na jego polecenia był on przygotowywany.
  Druga sprawa jest taka, że zawodnicy narzekają tylko na tory wyjazdowe i wtedy gdy im nie idzie. W meczu Falubaz - UT w Zielonej Górze też były upadki spowodowane "dziurkami" na torze i też wynikało to z wcześniejszych opadów.
  Może przyczyna upadków jest w jeździe zawodników, może spirala jest tak nakręcona, że umiejętności nie idą w parze z ambicją i dochodzi do upadków. Dlaczego Hampel nie ma upadków? Niestety ale umiejętności Strzelca (mistrz piruetów na Gorzowskim drugim łuku), wczoraj Adamczewskiego i Zgardzińskiego nie są ekstraligowe.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.