Relację prowadzą : autor:
Łukasz Witczyk
autor:
Rafał Smoliński
60. minuta: Polska - Węgry 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) Koniec meczu. Autorem drugiej bramki dla Węgrów był Szyranyi.
Skomentuj 9
  • yes Zgłoś komentarz
    "Co było a nie jest nie pisze się w rejestr" - pamiętam jednak czasy, gdy Polska była w stanie wygrać z Węgrami "jedną ręką". Dlatego wówczas nie grali ze sobą.
    • uniwersalny-kibic2 Zgłoś komentarz
      Może to i lepiej, bo jednak znacznie byśmy odstawali od czołowych zespołów, to jeszcze nie nasz czas.
      • Stefano Terrazione Zgłoś komentarz
        z Rosjanami by dostali 20 -0 pajace ale slabi sa wstyd u siebie
        Zobacz więcej komentarzy (6)
        60. minuta: Polska - Węgry 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) Gol dla Węgrów. Krążek wpadł do pustej bramki. Węgrzy za rok zagrają w elicie.
        Skomentuj 2
        60. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) A jednak po weryfikacji zegara pozostało 17 sekund.
        Skomentuj 1
        60. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) Pozostały 22 sekundy, w hokeju to dużo czasu, by odwrócić losy meczu.
        Skomentuj 0
        60. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) Sędziowie analizują zapis wideo. Zapaliła się zielona lampka sygnalizująca uwolnienie, lecz arbitrzy podjęli inną decyzję. Będzie korekta zegara.
        Skomentuj 1
        60. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) Do zakończenia 26 sekund. Wznowienie w tercji obronnej rywali.
        Skomentuj 0
      • 59. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) Odrobny opuścił boisko. Do pustej bramki strzelał Węgier, ale na szczęście nie był to celny strzał.
        Skomentuj 0
        58. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) Polacy w końcówce dominują, ale Rajna dwukrotnie popisał się skutecznymi interwencjami.
        Skomentuj 2
        57. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) Odrobny wrócił do bramki.
        Skomentuj 1
        57. minuta: Polska - Węgry 1:1 (0:0, 0:0, 1:1) Gol dla Polaków! Ryzyko z wprowadzeniem dodatkowego zawodnika przyniosło skutek. Spod niebieskiej linii strzelał Mateusz Bryk.
        Skomentuj 0
        56. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Strzał Polaków, ale Rajna skutecznie zatrzymał krążek.
        Skomentuj 2
        56. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Na 4 minuty i 15 sekund przed zakończeniem meczu trener postanowił zdjąć z tafli Odrobnego i wpuścić dodatkowego gracza w ataku.
        Skomentuj 0
        55. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Polacy mieli dużo szczęścia i Odrobnego w bramce, który kolejny raz uratował naszą reprezentację.
        Skomentuj 0
        53. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Krzysztof Zapała oddał groźny strzał, ale górną był Rajna.
        Skomentuj 0
        53. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Przemysław Odrobny w sytuacji sam na sam odbił strzał rywala! Kapitalna interwencja polskiego golkipera.
        Skomentuj 0
        52. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Polacy zepchnęli Węgrów do defensywy. Rywale grają już w komplecie.
        Skomentuj 0
        51. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Ależ okazję miał Marcin Kolusz. Skuteczną interwencja popisał się jednak Rajna. Chwilę później okazje miał Chmielewski.
        Skomentuj 0
        51. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Kapitalna interwencja Odrobnego, który uratował Polaków przed stratą drugiego gola.
        Skomentuj 0
        50. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Kara dwóch minut dla Węgrów. Polacy po raz drugi w tym meczu grać będą w przewadze.
        Skomentuj 0
        49. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Mecz w krakowskiej hali ogląda na żywo 12 632!
        Skomentuj 2
        49. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Błąd Węgrów w defensywie, Polacy przejęli krążek, ale rywale szybko naprawili złe zagranie i odebrali krążek.
        Skomentuj 1
        48. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Dobra akcja Polaków. Z najbliższej odległości Biało-Czerwoni próbowali wepchnąć krążek do bramki Węgrów, ale górą był Rajna.
        Skomentuj 2
          Te słowa są ważne: "Na lodowisku przewagę mają jednak Węgrzy, którzy częściej goszczą w tercji obronnej Polaków".
            Węgrzy będą bronić wyniku, swojej szansy na awans!
            47. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Polscy kibice zagrzewają do boju Biało-Czerwonych. Na lodowisku przewagę mają jednak Węgrzy, którzy częściej goszczą w tercji obronnej Polaków.
            Skomentuj 0
            46. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Węgrzy są czujni w defensywie i szybko blokują ataki Polaków, co uniemożliwia Biało-Czerwonym oddawanie celnych strzałów.
            Skomentuj 1
            45. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Polacy dobrze bronili się grając w osłabieniu. Na lodzie jest już Bagiński.
            Skomentuj 1
            43. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Dwie minuty kary dla Bagińskiego.
            Skomentuj 0
            42. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Gola dla rywali zdobył Hari. Polacy popełnili błąd w defensywie, a Węgier dobił strzał swojego kolegi z reprezentacji i pokonał Odrobnego.
            Skomentuj 2
            42. minuta: Polska - Węgry 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) Niestety, gol dla Węgrów.
            Skomentuj 2
            41. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Po strzale Węgrów krążek "zamroził" Odrobny. Wznowienie w tercji obronnej Polaków.
            Skomentuj 2
            41. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Zaczęli!
            Skomentuj 1
            Zawodnicy wychodzą na taflę krakowskiego lodowiska.
            Skomentuj 0
            Polakom awans do Elity da jedynie zwycięstwo nad Węgrami. Przed nami decydujące 20 minut. Jeśli mecz w regulaminowym czasie zakończy się remisem, to awans uzyskają Węgrzy.
            Skomentuj 0
            40. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Koniec drugiej tercji. Lekką przewagę mieli Węgrzy, ale nadal nie padła żadna bramka.
            Skomentuj 3
            40. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Tomasz Malasiński wyszedł z kontrą, oddał strzał, który został zablokowany przez węgierskiego obrońcę.
            Skomentuj 0
            38. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Polacy wciąż atakują, lecz Węgrzy nie popełniają błędów w defensywie.
            Skomentuj 0
            37. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Węgrzy grają już w komplecie. Polacy nie wykorzystali przewagi liczebnej nad rywalami.
            Skomentuj 0
            36. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Polacy w natarciu, ale ich strzały nie są w stanie zagrozić Węgrom.
            Skomentuj 0
            35. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Kara dwóch minut dla Węgrów! Polacy grać będą w przewadze jednego zawodnika.
            Skomentuj 1
            34. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Brawo Odrobny! Zamieszanie pod bramką Polaków, ale zdołał on "zamrozić" krążek.
            Skomentuj 0
            33. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Groźna akcja Węgrów, ale w bramce mamy Odrobnego, który poradził sobie ze strzałami rywali.
            Skomentuj 0
            31. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Polacy grają już w komplecie. Węgrzy wciąż mają przewagę w celnych strzałach (19:12), a w drugiej tercji oddali ich pięć. Z kolei Biało-Czerwoni czterokrotnie celnie strzelali na bramkę Rajny.
            Skomentuj 0
            30. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Niecelny strzał Węgrów, chwilę później z kontratakiem wyszli Polacy, ale zgubili krążek.
            Skomentuj 0
            28. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Kara dwóch minut dla Kamila Kalinowskiego. Wcześniej ucierpiał jeden z węgierskich hokeistów.
            Skomentuj 0
            27. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Akcja Polaków, przed szansą na zdobycie bramki byli Kowalówka, Pasiut i Chmielewski, ale Węgrzy dobrze spisują się w defensywie.
            Skomentuj 0
            25. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Polacy grają już w komplecie. Węgrzy oddali już 18 celnych strzałów, nasi reprezentanci 9.
            Skomentuj 0
            25. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Z najbliższej odległości Odrobnego próbował zaskoczyć jeden z Węgrów. Górą był bramkarz Biało-Czerwonych.
            Skomentuj 0
            24. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Mimo gry w osłabieniu Polacy wyszli z kontrą, lecz problemów z obronieniem strzału nie miał Rajna. Chwilę później zaatakowali Węgrzy, ale na posterunku był Odrobny.
            Skomentuj 0
            23. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0, 0:0) Kara dwóch minut dla Krzysztofa Zapały.
            Skomentuj 0
            23. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Błąd Węgrów wykorzystał Kamil Kalinowski, który przejął krążek, wyprowadził akcję i oddał strzał. Rajna z małymi problemami go obronił.
            Skomentuj 0
            Zaczynamy drugą tercję!
            Skomentuj 1
            • Piotr Zielaskowski Zgłoś komentarz
              a my z kolei na strzelenie bramki węgrom wstyd do elity chcą a madziara nie mogą strzelic bramki
              W pierwszej tercji więcej sytuacji do strzelenia bramki stworzyli Węgrzy. Pewnym punktem Biało-Czerwonych jest Odrobny.
              Skomentuj 0
              20. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Udana interwencja Odrobnego. Węgrzy nie mogą znaleźć sposobu na pokonanie naszego golkipera. Koniec pierwszej tercji.
              Skomentuj 1
              18. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Małe problemy z obroną strzału Polaków miał golkiper Węgrów - Rajna.
              Skomentuj 0
              17. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) W pierwszej tercji bohaterem Biało-Czerwonych jest Odrobny. Golkiper reprezentacji Polski po raz kolejny popisał się skuteczną interwencją.
              Skomentuj 0
              17. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Refleksem popisał się Przemysław Odrobny, który uchronił nasz zespół przed stratą gola.
              Skomentuj 0
              16. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Polacy przechwycili krążek w strefie obronnej, wyprowadzili akcję, ale nie zdołali zakończyć jej strzałem.
              Skomentuj 0
              15. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Szansa Polaków, którzy wyszli z kontratakiem, ale krążek zgubił jeden z naszych reprezentantów.
              Skomentuj 0
              13. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Zamieszanie pod bramką Odrobnego. Na szczęście golkiper reprezentacji Polski skutecznie "zamroził" krążek. Po wznowieniu Odrobny po raz kolejny obronił strzał Węgrów.
              Skomentuj 0
              12. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Groźny strzał Galanta. Bramkarz Węgrów krążek odbił kaskiem.
              Skomentuj 0
              11. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Szybkie tempo meczu. Obie drużny wymieniają ciosy. Kolejna dobra interwencja Odrobnego.
              Skomentuj 1
              10. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Strzelał Marcin Kolusz, ale golkiper Węgrów nie dał się zaskoczyć.
              Skomentuj 0
              8. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Dobra akcja Polaków, ale do pełni szczęścia zabrakło celnego strzału.
              Skomentuj 1
              • steffen Zgłoś komentarz
                Dobrze byłoby strzelić ze 3 gole bo jakiegoś farfocla na pewno tradycyjnie stracimy
                7. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Węgrzy wciąż mają przewagę. Rywale atakują Polaków już w ich strefie obronnej.
                Skomentuj 0
                5. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Początek spotkania należy do Węgrów. Ponownie dobrą interwencją popisał się Odrobny. Wspaniała atmosfera na trybunach. Zarówno Polacy, jak i Węgrowie zagrzewają do boju swoich rodaków.
                Skomentuj 1
                • Marek Przybylak Zgłoś komentarz
                  Polacy nie grali w elicie 13 lat. Czy dziś zdobędą awans? Polska – Węgry na żywo w TV i online. Sprawdź gdzie obejrzeć więcej na seosport pl
                  4. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Skuteczna interwencja Przemysława Odrobnego.
                  Skomentuj 1
                  3. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Strzał Macieja Urbanowicza, ale skuteczną interwencją popisał się bramkarz Węgier.
                  Skomentuj 0
                  2. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Niecelny strzał Węgrów.
                  Skomentuj 1
                  1. minuta: Polska - Węgry 0:0 (0:0) Po inauguracyjnym wznowieniu akcję przeprowadzili Węgrzy, ale nie zdołali oddać strzału.
                  Skomentuj 0
                  Zaczęli!
                  Skomentuj 0
                  Hokeiści obu drużyn są już na lodzie! Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych!
                  Skomentuj 0
                  A oto i składy obu drużyn! Polska: Odrobny, Radziszewski - Bryk, Rompkowski, Zapała, Malasiński, Kolusz - Pociecha, Dutka, Chmielewski, Kowalówka, Pasiut - Wajda, Kotlorz, Laszkiewicz, Dziubiński, Galant - Kruczek, Wanacki, Bagiński, Urbanowicz, Kalinowski. Węgry: Rajna, Bálizs - Metcalfe, Szirányi, Sarauer, Kóger, Sofron - Vas, Kiss, Sebők, Erdély, Vas - Orbán, Pozsgai, Kovács, Banham, Nagy - Gőz, Benk, Hári, Vincze, Magosi.
                  Skomentuj 0
                  W dwóch dzisiejszych meczach zwycięstwa odnieśli Japończycy i Kazachowie.
                  Skomentuj 0
                  Biało-Czerwoni mogą liczyć na wsparcie polskich kibiców. Na trybunach nie zabraknie też sporej grupy z Węgier.
                  Skomentuj 0
                  Dla obu drużyn jest to niezwykle ważny mecz. Zwycięzcy wywalczą awans do Elity. Tak wygląda tabela przed decydującym spotkaniem: