Futsal: Wielkie emocje w meczu na szczycie. Wciąż wszystko jest możliwe

W pojedynku zamykającym 21. serię spotkań w lidze futsal lider zmierzył się z wiceliderem. Goście prowadzili już nawet 3:0, ale wówczas zaczęły się prawdziwe emocje.

Michał Piegza
To był prawdziwy hit. Lider Wisła Krakbet Kraków w przypadku wygranej jeszcze przed rundą dodatkową mogła czuć się niemal pewnym mistrzem Polski. Tymczasem spotkanie z wysokiego C rozpoczęli futsaliści Gatty Active Zduńska Wola.Koty już po dwóch minutach prowadziły 2:0, a po zmianie stron zdobyły trzeciego gola. Wówczas do pracy wzięli się gracze Białej Gwiazdy, którzy zdołali doprowadzić do remisu. To jednak nie był koniec emocji. Na niespełna dwie minuty przed końcem gry przyjezdni zdobyli gola na wagę wygranej.
Futsaliści Gatty zmniejszyli stratę do Wisły do zaledwie trzech punktów. Obie drużyny spotkają się ze sobą w rundzie finałowej. Wydaje się, że ten pojedynek zadecyduje o tym, kto zostanie nowym mistrzem Polski. Wisła Krakbet Kraków - Gatta Active Zduńska Wola 3:4 (0:2) Pater 29', 36', Jonczyk 30' - Krawczyk 2', Milewski 2', 39', Marciniak 24'