Futsal: Wielkie, niespodziewane emocje

Świadkiem niezwykle emocjonującego meczu byli kibice obecni w Głogowie na spotkaniu Euromastera Chrobrego z Gwiazdą. Gospodarze prowadzili już 3:0, ale goście wyrównali. Potem padł jeszcze jeden gol.

Michał Piegza

Euromaster Chrobry Głogów prowadził w pierwszej połowie meczu z Gwiazdą Ruda Śląska już 3:0. Jeszcze przed przerwą gościom udało się zdobyć kontaktowego gola, a po zmianie stron beniaminek doprowadził do remisu.

Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy siedemdziesiąt sekund przed końcem pojedynku, po strzale Piotra Pietruszki, zdobyli zwycięskiego gola.
KGHM Euromaster Chrobry Głogów - Gwiazda Ruda Śląska 4:3 (3:1) Pieczyński 10', Lebiedziński 12', Pietruszko 13', 39' - Piasecki 15', Siadul 26', Łuszczek 31'